SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wazzup1988 dziennik zmagań piwnicznych maści wszelakiej

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Affro

Dzięki

To pi razy oko na prawdę nie istnieje, jest to kwestia 100% indywidualna. Ale sądzę, że możesz przyjąć, że czasy podane w książce dla początkowych poziomów to po prostu minima

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-07-04 21:17:57

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
W piątek zrobię test ;-P oj zakładam dramat, hehe

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Wystarczy, że podciągniesz się więcej niż 3 razy i będziesz startował z wyższego niż ja poziomu

Liczę na reaktywację dziennika

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Ja chyba sobie też po miesiącu teścik yebnę Zobaczymy czy coś poszło wzwyż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Miesić to trochę mało no jakąś wyraźną poprawę wyników, no ale przeca Ci nie zaszkodzi

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Odradzam robienia testu wcześniej niż to Lafay przewiduje. Powód jest prosty, oczywiście będą postępy ale ja pamiętam, że to daje luz psychiczny zamiast motywować dalej do ciężkiej pracy. Ale jak chcesz .

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Znaczy to, że będzie poprawa to ja już wiem ( nie był bym sobą gdybym nie sprawdził ) Może faktycznie poczekam z tym testem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja bym radził nie robić go na razie w ogóle. Pamiętaj, że 5 poziom jest testowy, i tam będziesz mógł sobie sprawdzić ile wywojowałeś przez ten czas (a to akurat miną pewnie ze 3 miesiące jak nie lepiej zanim tam dotrzesz, więc będziesz czas aby MOC się należycie rozrosła )

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
poczekam, spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ku wiecznej chwale MOCY, zacnie waść czynisz

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do sprawdzenia

Następny temat

Trening-prosze o pomoc

WHEY premium