SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wazzup1988 dziennik zmagań piwnicznych maści wszelakiej

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831




Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-11-06 15:39:27

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Ja jutro po raz 50 zaczynam Lafaya ;-P może założę dziennik.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Powodzenia
A nie lepiej stary odgrzać ? Chyba, że zgłosiłeś do usunięcia

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-11-06 22:17:35

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Stary gdzieś przepadał ;-P mam nadzieję, że administracja forum się nie obrazi, widzę tutaj same pozytywne zmiany

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
https://www.sfd.pl/Affro/Inch_by_inch/_Proteo_System_I-t767501.html
Poproś o zmianę tematu w odpowiednim dziale i jazda. Nie ma potrzeby zakładac nowy dziennik.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6480
witam, jak u Ciebie wyglądają teraz treningi, może byś dał jakąś wypiskę i powiedział na jakim poziomie trenujesz, a może masz jakieś modyfikacje? jestem ciekawy jak trenuje osoba z większym stażem i doświadczeniem, mam problemy z pobraniem drugiego tomu Lafay'a, a robiąc ćwiczenia na niskim progresie coś Mi się zdaje, że się cofam w wytrzymałości, co sądzisz żebym zaczynał od większych progów mimo nie pełnych powtórzeń?
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Wazzz widzę cały czas do przodu jak widzisz ja dałem sobie spokój wraz z metodą Lafaya, z wielu niecodziennych przyczyn :(, teraz skupiam się na sile/wytrzymałości, nie które ćwiczenia robię na Ketlach jak to Cokta radził. Mimo wszystko jestem zadowolony z przebiegu teraz tradycyjnie skupiam się na sile ciosu a U Cb jak tam BJJ dalej w planie?





G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Goldeniak, obecnie leciałem Mawashim w ramach powrotu do sprawności po złamanym żebrze. Od przyszłego (albo jeszcze następnego) tygodnia planuję wrócić do Lafaya, na 4 poziom.
"Pobranie" II tomu Ci się przyda tylko jeśli znasz francuski, jak nie znasz to trzeba do sklepu
Jeśli progres, nawet niski, jest to się na pewno nie cofasz. I trzymaj się reguł każdego poziomu bez kombinowania, najlepiej na tym wyjdziesz

Igor, a cóż sprawiło, że zmieniałeś trening ? Kettle to też z całą pewnością dobre rozwiązanie jakie masz, ile kg ? BJJ chciałbym zacząć od grudnia
Życzę mnóstwa Mocy!



I teraz jeszcze małe ogłoszenia parafialne:
w porywie radości nawaliłem sobie do plecaka kilkanaście kg żelastwa, książek, i co tam było jeszcze wagowego pod ręką, podipsowałem sobie z tym trochę, i przeciążyłem prawy naramienny od środy nie chce puścić, boli przy ruchach. Tak więc do tej pory odbył się tylko jeden 4 obwodowy Mawashi, i był to pierwszy po którym czułem się jako tako zmęczony, wcześniej nijak, choć po każdym obwodzie sapałem jak lokomotywa, to bardzo szybko to mijało. Tak więc "to się jeszcze okaże" czy w przyszłym tyg będzie Lafay, czy może dokończę Mawashiego.

Moc z Wami!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
wodzu wkrótce powraca do ulubionej metody :D huehue

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
"Do korzeni" ostatnich parunastu miesięcy

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do sprawdzenia

Następny temat

Trening-prosze o pomoc

WHEY premium