SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wazzup1988 dziennik zmagań piwnicznych maści wszelakiej

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Dziś koło 20 zarzuciłem pierwszy raz Żeń-szeń Olimpu i potwierdzam tezę, że nie można po nim spać
(chyba że to autosugestia, ale wczoraj spałem 3h)

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-08 00:25:12

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Kettlebell przyjechał!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
I jak się targa? Nie za lekki? Sam kiedyś może kupię <yes>

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Na razie pomachałem trochę tak na próbę, bez konkretnego planu, ale było bardzo fajnie
Nie jest jakoś super ciężko mi nim machać, ale to przynajmniej technikę sobie dobrze wyszlifuję
I jeszcze Gi mi dzisiaj przyszło, więc w ogóle dzień och i ach

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Jakie Gi zamówiłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
http://allegro.pl/gi-bjj-niebieskie-kimono-maturo-180-cm-a-3-i1953459244.html
http://allegro.pl/pas-pasy-z-panelem-do-bjj-dl-260-cm-maturo-i1962590332.html



Edit:
Jako że Waść jesteś spec to zapytam Cię o to samo o co forumowych Grapplerów: (cytuję)

"Mam do Was pytanie:
przyszło mi dziś zamówione Gi Maturo na 180 cm i wydaje mi się ono... przyduże Portki związuję tuż pod pępkiem a bluza po założeniu nieco marszczy się na plecach - powinno tak być ?
I od razu drugie pytanie - w jakiej temperaturze dobrze jest je wyprać na pierwszy raz ?

Edit:
Bo pas 260 cm to dobra długość na mój wymiar (180/82), prawda ?

Edit2:
I czy pranie białego pasa z niebieskim Gi nie spowoduje czasem zmiany jego koloru ?

Edit3:
Wybaczcie laikowi "



Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-08 21:29:24

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Każda judoga, którą używałem nigdy nie zakrywała mi dłoni, sięgała co najwyżej do jej początku od strony nadgarstka. Jeżeli chodzi o plecy, to u mnie raczej jest tak, że strój jest luźny tu i ówdzie, bo to nie BJJ, gdzie Gi przylega dokładnie do ciała. Spodnie sięgają mi do połowy kostek. Nie mam pojęcia w jakiej temperaturze wyprać, ponieważ tym zajmuje się moja mama. Ale wydaje mi się, że skoro sam uważasz, że jest ci za duże, to powinna być ona trochę większa, niż ta podana na metce. Tylko bez przesady, bo nie wejdziesz W pasie mam 81, pas długości 260 i jest idealnie ( ale to zależy od sposobu wiązania ). Mama wkłada mój brązowy z białą, bądź niebieską judogą i nic nie farbuje, ale nie wiem czy to nie zależy do firmy w jakiej wyprodukowany był pas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
W sumie nałożyłem jeszcze raz, i to chyba było mylne pierwsze wrażanie z tą przydużością
Bluza dłoni nie zakrywa, jest kawałek za nadgarstek, spodnie są za kostkę ale pod pięty nie włażą, tylko to wiązanie na pępku i pewna ich workowatość mnie zaskoczyły.
Z praniem poczekam aż mi się w Grapplingu wypowiedzą.
A co do pasa to jak się nauczyłem wiązać wg tego:
http://storage.sfd.pl/1/images2004/20040109001728.gif
to też uważam, że jest idealny

I dzięki za odp


Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-08 21:51:43

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Ja wiążę pas podobnie, ale "końcówki" są zajęte, nie zwisają tak luźno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Co znaczy "zajęte" ?
U mnie są mniej więcej właśnie takiej długości, może nieco krótsze

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do sprawdzenia

Następny temat

Trening-prosze o pomoc

WHEY premium