SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wazzup1988 dziennik zmagań piwnicznych maści wszelakiej

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Uspokój się.

Nie działaj pod wpływem emocji.

Ty tu rozdajesz karty.

Jesteś pępkiem świata.

Co się stało? Kto Cię opuścił? Uwierz, życie ma sens.












































...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Słabe, myślałem, że stać Cię na więcej

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Michał ma skierowanko na badanko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
No tym już mi bardziej dopiekłeś

Edit:
A nie, czekaj, skierowanka już nie mam, tylko czekam na wyniczek


Edit2:
Wyniki odebrałem - opis brzmi: "żadnych złamań". Ucieszony idę do lekarza u którego byłem wcześniej, a on mi mówi, że to już któryś przypadek z rzędu z tą konkretną przychodnią od prześwietleń, że właśnie złamania żebra przeoczają, a wg niego moje objawy jednoznacznie na nie wskazują. Dzisiaj nie miał czasu mnie przyjąć na 'pełnoprawną wizytę', tylko nawinął co myśli, jutro jeszcze do niego pójdę i może w końcu wyda ostateczny werdykt. ****a mać

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-15 15:33:45

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Nic nie pozostaję jak czekać do jutra... mam nadzieję że wszystko wyjdzie pozytywnie

Zdrówka !

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Dzięki, ale mówiąc szczerze to po tym co mi dzisiaj i poprzednio powiedział jestem złej myśli

Ale nie ma co płakać tylko trzeba przeboleć, może chociaż jakąś izometrię będę mógł stosować, napiszę w Zdrowiu albo do Quebla lub Saidy, i jakoś to będzie

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Kontuzje przechodzą i jedzie się dalej, zdrowia, dobrze, że żebra a nie kolano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Otóż to!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Nom 3ym się Dobrej Nocy :)

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Eeeeeloooo!

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do sprawdzenia

Następny temat

Trening-prosze o pomoc

WHEY premium