SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wazzup1988 dziennik zmagań piwnicznych maści wszelakiej

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Hehe, nie dziwię się - a Ty ją masz zszytą po prostu, czy z jakąś siateczką dodatkowo ? I jakieś ograniczenia w życiu poza koniecznością ostrożności przy ciężkich ćwiczeniach toto wprowadza ?


I informuję, że z powodu okropnie na******lających żeber (a konkretnie mięśni międzyżebrowych) po czwartkowym bjj jestem zmuszony chwilowo zawiesić Lafaya
Macie jakieś rady-cud jak się owego bólu wyzbyć ? Występuje przy skłonach, niektórych ruchach i przy nacisku, w dolnej części lewych żeber

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-10 15:37:19

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No wiesz, jak mnie ząb bolał to urwałem.

Na bóle, najepsze jest walnięcie mocnego treningu ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Wstrzymam się z obiema radami przynajmniej do jutra

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Hahah, a co mam Ci powiedzieć.
Standard,
maści, kąpiel, regeneracja na foteliku :>

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Nie mam fotela, same krzesła
Katuję ketonalem bo tylko to chwilowo mam, porozciągam wieczorem jeszcze, i może jutro jakoś lekko potrenuję (jak się da)

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
JAK TO NIE MASZ FOTELA? ;o
Ja rozumiem, nie mieś telewizora, lodówki, domu. Ale nie mieć fotela?!
No naprawdę, to nie życie, to męka!

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Przyznam, że ciężko mi z tym, a moje życie na pewno jest gorsze od życia ludzi, którzy mają fotele, ale jakoś się przez 23 lata przyzwyczaiłem

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-10 16:22:11

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Te nowe 3 białko , to można w ciągu dnia - wtedy najlpiej się będzie sprawować. Natomiast w twoim przypadku lepsze będą te dwa co podałem wczesniej

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Sog duchowy. Za twe cierpienia!


Hahaha xD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Venc, duchowo odbijam, czuję się wsparty

Mroczny, dzięki za info, wziąłem econo (+ mass activatora, wymyślny szejker, witaminki, i dwie zapchajdziury w postaci dziennika treca i jakiegoś energy drinka). Na bcaa kasy nie stykło, ale to co mam jeszcze na trochę wystarczy

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do sprawdzenia

Następny temat

Trening-prosze o pomoc

WHEY premium