[...] SWING 20KG 10 WSKOKÓW NA BOX 10 SWING 20KG 10 WSKOKÓW NA BOX TABATA SKAKANKA-PRZYSIAD Z TALERZEM-SWING 16KG TABATA SKAKANKA-SUMODEADLIFT Z KETLEM 20KG-PRZYSIAD 30MIN CARDIO ROZCIĄGANIE ŁADNIE MNIE DZIŚ SPONIEWIERAŁO. NA CARDIO SPALONE JAKIEŚ 350KCAL.POPOŁUDNIU DODATKOWO WLECI SPACER. MISKA DZIŚ TRZYMANA OPRÓCZ JEDNEGO POSIŁKU---WLECI JAKIŚ CHEAT [...]
21.06 REDUKCJA/ REKOMPOZYCJA DZIEŃ 78 off Miska 2000kcal utrzymana, wieczorem rozciąganie żadnego piwka do meczu etc 22.06 REDUKCJA/ REKOMPOZYCJA DZIEŃ 79 TRENING FBW 5x5 FRONTY 20KG X 15 40KG X 5 50KG X 5 60KG X 5 65KG X 5 !!!! 50KG X 8 WYCISKANIE PŁASKA 60KG X 5 70KG X 5 80KG X 5 90KG X 5 95KG X 3 !!! PODCIĄGANIE PODCHWYT CC+18KG X 5 CC+ [...]
30.06 REDUKCJA/ REKOMPOZYCJA DZIEŃ 87 dziś off jedynie tabata 2 x TABATA BURPEES, POMPKA, PRYSIAD PAJACYK ROLOWANIE ROZCIĄGANIE Miska 2000kcal wpadło jedno piwko do meczu wliczone w makrosy 01.07 Dziś jeszcze bez siłówki. Wieczorem wleci krótki interwał biegowy + cardio. Miska dziś 2000kcal w weekend będzie trening siłowy i crossfit [...]
odliczając aeroby na rozgrzewkę + jakieś tam skromne rozciąganie, prysznic i przebranie się to wyjdzie jakieś 1,5h może lekko ponad na sam trening postaram się następnym razem przyspieszyć troszkę zobaczymy może uda się zmieścić w 1h, co do tego naruszenia możliwe że jeśli ostatnio na siłowni ćwiczyłem w sobotę to dopiero dziś rano zaczęło [...]
Hej, wróciłam! Przez ostatnie dni myślałam, że praca mnie zje, przeżuje i wypluje. Wiele się nie pomyliłam, na szczęście jutro deadline i praktycznie koniec takiego natężenia. Siedzenie na krześle wybitnie mi nie służy, przez co kręgosłup dał o sobie znać, w związku z czym idę jutro na rehabilitację. Plan na przyszły tydzień jest oszczędny z racji [...]
REDUKCJA - Dzien 3 Rozciaganie: 100 pajacykow po przebudzeniu DIETA: Suplementy: Centrum, tran Warzywa zielone: brokuly, kalarepa http://img809.imageshack.us/img809/3889/dieta20130409.jpg Dzisiaj troszke nie dojadlam miski, ale ze dzien bez treningu to zostawiam jak jest, nie bede sie napychac na noc. Bylam dzisiaj u fizjoterapeuty. Wyslalam [...]
Wrzucam miseczkę z dzisiaj. Podoba mi się ta dieta coraz bardziej Piłka już do mnie jedzie. Hantle będą w następnym tygodniu. Fajnie jest Czekając na rozpiske treningowa pogrzebałam trochę w art. I taki jest plan: Nie wiem jak bardzo cienka jestem ( a sądze że jest gorzej niż źle ) wiec pierwszy tydzień będzie tygodniem testowym. 3x w tygodniu: [...]
Dzisiaj pierwszy raz trening z piłką i hantlami. I ze tak powiem Masakra jakaś. Wiedziałam ze jestem cienka ale żeby aż tak? Obciążenie 2 kg na rękę I tydzień, dwa obwody: Rozgrzewka 15 min orbi 1.wyciskanie sztangielek płasko (klatka) x15x2kg 2.francuskie uginanie rak siedząc (triceps) x15x2kg 3.wyciskanie sztangielek siedząc (barki) x15x2kg [...]
DZIEŃ 36 Z dnia wczorajszego. Dzisiaj DNT. dawidooo Dzięki. sam jestem zadowolony z progresu siłowego jak i w końcu wizualnego. Zapraszam częściej :) Trening: 3A 4A czerwony- obciążenie z poprzedniego treningu A-1. Przysiad przedni 7s x 3p A-2. Wspięcia na palce ze sztangą z przodu, ciężar o 20kg większy niż w przysiadzie przednim w danej serii [...]
Piątek 19.10 Przed treningiem 30g kakao, cynamon, kawa, papryczka chilli- mega pobudzenie i potliwość %-) Trening: 3A czerwony- obciążenie z poprzedniego HBW A-1. Przysiad przedni 7s x 3p A-2. Wspięcia na palce ze sztangą z przodu, ciężar o 20kg większy niż w przysiadzie przednim w danej serii 7s x 7p B-1. Martwy Ciąg 7s x 3p B-2. [...]
Wtorek 30.10 Wrzucam wpis z ostatniego treningu HBW i jakiś filmik. Jutro/w poniedziałek wrzucę jakieś podsumowanie. Trening: 2B czerwony- obciążenie z poprzedniego treningu A-1. Przysiad przedni 8s x 2p A-2. Wspięcia na palce ze sztangą z przodu, ciężar o 20kg większy niż w przysiadzie przednim w danej serii 8s x 7p B-1. Martwy Ciąg 8s x 2p [...]
No wiec tak: na silownie chce chodzic zeby przybrac troche na masie lecz wiem ze bedzie to trudne trenujac rownoczesnie KB. Cwiczylem juz na silowni, kiedys cwiczylem splitem 4 dniowym, pozniej FBW zlozonego z planu A i B (3 razy w tyg). Treningi wytrzymalosciowe ktore rozpisalem sa po czesci zaczerpniete z treningow ktore mialem w klubie, jesli [...]
Hmm skoro twoim celem jest masa,zostaw fbw. Na twoim miejscu podzieliłbym go na system A,B i wykonywał A,B,A. Ale pamiętaj,że może cię to spowolnić. Rozciąganie dodałbym tak czy siak po treningu 10-20minut.Co do biegania raz sobie pobiegam raz nie tak równie dobrze może być z siłownią raz sobie pójdę na trening raz nie więc można powiedzieć nie ma [...]
Dzień 2/ Tydzień I/ Cardio Cardio: bieg w terenie 30 minut Endomondo dla ubogich wersja by Google maps |-) Zusammen do kupy w te i nazad: 5 km /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/44f79cbd1b4546dabccb573b3b92c39b.JPG Miska: /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/9e969dd625574936baca6e9463e492bf.png Płyny: green tee, woda, roiboos Suple: Magnez z potasem, kombucha. [...]
Dzień 44/ Tydzień VII/ Cardio /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/9821ee5d3822417690d34f3cca19eaad.png Płyny: zielona herbata , rooibos, woda, kawa naturalna Suple: Mg+ folic acid+B1,6,12, Omegi 3+E, probiotyk, enzymy trawienne -TREC: BCAA, HERBAL ENERGY Cardio: interwały w warunkach domowych - 5 min rozgrzewka /2 min pajace, 1 min skakanka, 2 min bieg w [...]
Stosuje rozgrzewkę z "atlasu ćwiczeń", to jest właśnie rozciąganie + kilka pompek i siadów. Przeczytałem że: "mięśni brzucha nie powinniśmy trenować przed ćwiczeniami angażującymi dolny odcinek grzbietu- np. przysiadami, martwym ciągiem, podrzutami, zarzutami na klatkę, itp. W wymienionych ćwiczeniach mięśnie brzucha pełnią [...]