SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • trening silowo-wytrzymalosciowy

    Temat
    Sztuki Walki

    siemka zna ktos jakies moze treningi silowo-wtytrzymalosciowe chcialbym zaczac od tego poniedzialku ale wiecie nie chodzi mi dokladnie o sztuki walki bo powiecie ze to nie ten dzial.Mam laweczke w pokoju sztangielki sztange obciazenie.I chcialem polaczyc trening silowo-wytrzymalosciowy z rozciaganiem tylko do tego nie wiem rozciaganie w jakie dni [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 2739 Data: 2005-10-22 19:30:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Chondromalacja kolan - cwiczenia

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam. Ostatnio zdiagnozowno u mnie chondromalacje kolan(1-2 stadium). Jestem po wizycie u ortopedy, zastosowano leczenie farmakologiczne ktore ma pomoc oraz rozciąganie. Raczej musze odpuścic cwczenia na dolne partie ciała ktore obciążają kolana, natomiast nie chciałbym całowicie zreygnować z treningu nog, poniewz mam w tej grupie mięsniowej juz [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 408 Data: 2022-01-18 18:14:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wysokie kopnięcja

    Temat
    Sport Dla Wszystkich

    Witam tak jak w temacie mam problem z wysokimi kopnięciami. Oczywiście coś tam porozciągany jestem ale to po swojemu. MOje pytania są takie: 1. znacie naprawdę dobre ćwiczenia na rozciąganie i wysokie kopnięcia 2. jaka pozycja powinna być do kopnięcia ? 3. jak utrzymać równowagę jak stoję na jednej nodze i kopie ?? w razie jak bym się troche [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 3271 Data: 2011-01-13 17:46:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rzezba + Melanz

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cze, Staz na silce 3 lata, Waga 89kg/175cm, do spalecia 14kg fatu w 4-5 miechow. Mam taki problem. Robie rzezbe dieta CKD, ale w weekendy moja dziewczyna + znajomi naciskaja zebym chodzil z nimi na impry. Na baletach wiadomo, piwo, whiskey, generalnie pije alkochol ale nie jem nic podczas picia. Dieta CKD postanowilem zmodyfikowac i jest malo [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2278 Data: 2006-03-12 02:48:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementy spalające tkankę w wieku 15 ,16 lat

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jakie polecacie suplementy w wieku 15/16 lat . Obecna waga to około 78.5 kg , wzrost 176/7 i prawie 16% tkanki co mi bardzo przeszkadza . 2 treningi po około 1.30 godz dziennie od poniedziałku do czwartku , piątek lużny , sobota bieganie i niedziela bieganie. Codziennie ćwiczenia na brzuch i ręce, oraz 2/3 x w tyg rozciąganie . Raz w tyg [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 899 Data: 2017-01-07 20:12:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • hiit

    Temat
    Trening w domu

    Przeczytalem kila artow na temat hiita i chce sie dowiedziec czy dobrze je zinterpretowalem. Wiec na samym poczatku -rozgrzewka do 5min (rozciaganie miesni ud i lydek, krotki trucht) -trening 2-3 w tyg. -Wykonywac hiit w dni nietreningowe Opis. Zaczynam truchtem np 15sec potem sprint 15sec = 1 interwal - teraz nasowa sie pytanie ile takich [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1136 Data: 2008-07-11 18:15:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Jestem własnie w trakcie realizacji planu treningowego FBW na masę (dopiero drugi tydzien :) ), i mam pytanie dotyczące dni "beztreningowych". Czy żeby byly pozytywne efekty przyrostu masy, konieczny jest odpoczynek w dni wolne od treningu? Chodzi o to ze z przyjemnoscia bym poszedl na siłownie, aby troche pobiegac, powiosłowac, porobic [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1739 Data: 2009-02-18 17:18:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mam zamiar robic trening ABS II poziom A jezeli nie wiecie co to jest to zobaczcie to jest tam poziom A pierwszy w kolejności http://www.sfd.pl/temat180570/ jaką rozgrzewke polecacie,i rozciaganie czy mam rozgrzewać i rozciagać tylko brzuch czy tez inne partie?

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 5498 Data: 2007-11-01 18:26:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Mam pewien problem. Od ponad roku boli mnie dolny odcinek pleców. Byłem u fizjoterapeuty i jest to wina jakiegoś mięśnia. Bardzo pomaga mi rozciąganie tego odcinka. Kiedyś nie mogłem utrzymać sztangi w pochyleniu, a teraz jest ok. Jednak przy martwym ciągu nadal czuję mocny ból szczególnie przy dużych ciężarach. Chciałbym wrócić do ciężkich [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 783 Data: 2014-03-16 16:36:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki roller na początek

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam Trenuje dosc intensywnie 4-5 razy w tyg sw,siłka,interwaly.. Samo rozciaganie nie pomaga i mięśnie mam strasznie pospinane, zwłaszcza odcinek ledzwiowy,uda,łydki. Postanowiłem zakupić roller ale nie bardzo wiem jaki, wyczytałem że do kręgosłupa lepiej gładki, a z kolei na uda czy łydki taki z wypustkami. Przeglądam allegro ale od groma [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 3339 Data: 2018-07-29 14:25:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dyskopatia a trening silowy

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam! Mam 17 lat od 2 lat cwicze silowo, okolo 1 roku temu lub troche ponad nabawilem sie kontuzji, na rezonansie magnetycznym wyszlo ze mam kilka wypuklin na krazkach miedzykregowych, bylem u kilku fizjo lecz chyba zlotego srodka na to nie ma, teraz mam wskazanie wzmacnianie gorsetu miesniowego, rozciaganie, rolowanie, basen I oszczedzac sie w [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1154 Data: 2018-04-02 10:59:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 5 miesięcy na szpagat, wystarczająco???

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam!!! Chcę sobie wyznaczyć cel nauczenia się szpagatu (2 rodzaje, męski, damski) w czasie 5 miesięcy. Jestem chłopakiem mam 17 lat, jestem wysoki i szczupły. Mój stan rozciągnięcia na dzień obecny oceniam jako słaby. Podczas wizyty u ortopedy, dowiedziałem się, że mam różne przykurcze w nogach (pod kolanami, biodra). Na rozciąganie + [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1024 Data: 2013-11-09 14:14:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ból mięśni w środku

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam od jakiś 6/7 miesięcy boli mnie mięsień. Na początku bolał mnie i myślałem ze ból minie, ale trwało to coraz dłużej. Ból ten jest z prawej strony obok łopatki w środku, po jakimś czasie zaczął mnie bolec mięsień nad ramienia(bolą mnie mocno gdy ćwiczę intensywniej, a tak to ból jest lekki i da się go znieść) nie wiem czy to od złego [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 943 Data: 2012-11-22 18:13:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rwanie w kolanie

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam. Od niedzieli pojawił mi się ból przypominający rwanie w prawym kolanie po wewnętrznej stronie. Pojawia się on wtedy, gdy postawię stopę krzywo i zrobie krok albo robie dalekie kroki. Przypomnę tylko, że ostatnio miałem sparingi, a codziennie się mocno rozciągałem ( m.in te 3 na obrazku od góry [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2227 Data: 2012-11-01 14:16:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam moj tydzien wyglada tak: pon-SW wt-SW śr-SW czw-wolne ewentualnie jakies rozciaganie pt-SW sobota-silownia i moje pytanie czy mam dobry plan ulozony tz. Chce cwiczyc na wytrzymalosc Martwy ciag z wspieciem na palce 5 seri, 20-15 powtorzenia Przysiad - 5 seri 20-15 powtorzen Przydiad wykroczny 4 serie 20-15 powtorzen wyciskanie plasko 5 [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 961 Data: 2011-10-25 10:44:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Uzupełnienie treningu silowego w domu.

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Cześć, czy warto uzupełniać trening siłowy 3xrazy w tygodniu, o krotki trening w domu rano? W dni nie treningowe w zasadzie rozgrzewka, pompki (10-20) i rozciaganie, w sumie 10-15 min. Cel: rozruch przed dniem pracy i regeneracja po treningu. Natomiast w dni treningowe rozgrzewka i już porządnie brzuch z rana, a trening siłowy wieczorem. [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 3608 Data: 2021-12-25 11:11:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy to coś da?

    Temat
    Trening w domu

    Witam Wiek: 17 Waga : 54 Wzrost: 170 Cel do osiągnięcia: Siła i wytrzymałóść Staż : 0 Aktywność fizyczna : Wysoka(Codzienny trening) Moim celem jest ogólne wzmocnienie mięsni w domowych warunkach. Jestem dosyć chudy i moje pytanie brzmi czy taki sposób w jaki ćwicze aktualnie jest dobry i czy pozwoli na jakieś efekty. Trenuje co drugi [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 990 Data: 2009-12-19 11:19:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie aeroby po siłowym?

    Temat
    Ladies SFD

    Hej, po 1,5 roku fitnessu doszłam do wniosku, że zmarnowałam jakiś rok i powinnam ćwiczyć siłowo. Ruszam z przykładowym planem z forum, rozkład treningu jest taki: rozgrzewka zakończone rozciąganiem: 15-20 minut ciężary, pewnie ok. 30-40 aeroby, 20 minut rozciąganie, min. 10 minut Pytanie jest o aeroby. Jak bardzo intensywne powinny być? Czy [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 915 Data: 2014-01-18 09:56:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening pleców, poprawny?

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam chciałbym dorzucić do mojego planu treningowego trening pleców, ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać mimo iż czytałem bardzo dużo, prosiłbym o rady i uwagi dotyczące mojego planu na trening pleców. -Rozgrzewka -Rozciąganie -PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT) -3serie 12 powtórzeń -PODCIĄGANIE SZTANGI W [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 876 Data: 2015-03-05 16:10:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam 12 w tym roku będę miał 13 I chce jak najszybciej zacząć rozciąganie nóg Chce dojść do celu czyli kopać kogoś w głowę z każdej pozycji. Macie jakieś na to ćw? Jak na zdj ;P z góry thx

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 5408 Data: 2010-02-06 20:46:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)