SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5 miesięcy na szpagat, wystarczająco???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142
Witam!!!
Chcę sobie wyznaczyć cel nauczenia się szpagatu (2 rodzaje, męski, damski) w czasie 5 miesięcy. Jestem chłopakiem mam 17 lat, jestem wysoki i szczupły. Mój stan rozciągnięcia na dzień obecny oceniam jako słaby. Podczas wizyty u ortopedy, dowiedziałem się, że mam różne przykurcze w nogach (pod kolanami, biodra). Na rozciąganie + rozgrzewka, rozluźnienie mogę poświęcić codziennie około jedną godzinę. Moje pytanie to czy w podanym przeze mnie czasie (5 miesięcy) jest to możliwe, czy nie jest to np. za krótko itp.

PS: Dodatkowe pytanie, czy lepiej rozciągać się codziennie, czy np. co drugi dzień, chodzi mi tutaj o kwestie regeneracji.

Wielkie dzięki za pomoc! :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142
Up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Realne gdybyś był rzeczywiście gibki, ale przykurcze raczej na to nie wskazują. Nie patrz w kalendarz, tylko obserwuj postępy. Regeneracja jest potrzebna, gdy odczuwasz ból nawet bez rozciągania.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

woda z parówek

Następny temat

Ocena diety i kilka pytan

WHEY premium