SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • A ja powiem tak: rozciagaj sie i rano, i wieczorem.... Ale... ...rano to powinno byc niby rozciaganie dynamiczne (tylko), ale ja rozciagam sie dwa razy w ciagu dnia statycznie. Przynosi to dobre efekty, wiec moze to tez jest kwestia indywidualna? "Knowledge without practice is nothing."

    Odpowiedzi: 56 Ilość wyświetleń: 9235 Data: 2003-03-01 11:21:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jeszce jedno: nie oczekuj ze te poranne rozciaganie da ci jakies wieksze efekty poniewaz ma ono na celu "nastrojenie" twojego organizmu (tu stawow sciegien i miesni) do funkcjonowania podczas dnia (np gdyby ktos cie w drodze do szkoly/pracy zaczepial) co innego te intensywne wieczorne. !!! To have Perfect Body You must have Perfect Mind [...]

    Odpowiedzi: 56 Ilość wyświetleń: 9235 Data: 2003-03-13 22:41:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Więc to jednak straszne że zaczynając trenować w wieku 23 lat nie mam szans na rozciąganie!Tak wynika z waszego podsumowania!a jednak męski szpagat idzie mi w dół coraz bardziej!!!O czym to może świadczyć?Czy to możliwe że dojdzie do pewnego momentu i dalej nic? Ciekawa jestem!proszę o odpowiedż

    Odpowiedzi: 56 Ilość wyświetleń: 9235 Data: 2003-03-21 15:41:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odstający tyłek

    Post
    Zdrowie i Uroda

    ogolnie tyłeczek fajny ;p masz delikatne przepochylenie miednicy na moje oko. najlepiej idź do terapeuty manualnego żeby odblokował staw biodrowy + rozciaganie tylnich mięsni ud.

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 5726 Data: 2013-02-26 11:49:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kregosłup ,stawy co robic?

    Post
    Zdrowie i Uroda

    No właśnie nie stosowałem odżywek na ochronę stawów , teraz staram się wykonywać wszystko poprawnie ,rozciąganie dieta itd tylko ,że mam pytanie czy jakoś możliwe jest wylecznie tego? czy po prostu już bol bedzie ciagle sie nasilal i w przyszlosci? dopiero teraz tak zacząłem dbać a przedtem aż tak nie bardzo.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1165 Data: 2013-11-22 14:00:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kregosłup ,stawy co robic?

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Nie miej do siebie pretensji, 98% ludzi na siłkach tak robi. Widziałeś kogoś robiącego prostą rozgrzewkę przed treningiem? Rzadko, a jeśli już to jest ona nieprawidłowa. Rozciąganie? Nikomu się nie chce. 200 g białka dziennie w prochu musi być, ale kolagen, glukozamina itp. bez sensu. O reszcie lepiej nie wspominać. 90% tych ludzi (jeśli nie [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1165 Data: 2013-11-22 15:19:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • AWF plywanie

    Post
    Inne dyscypliny

    Jasne! Jak wiesz, żeby zmniejszyć opór w wodzie (tak robią profesjonalni pływacy) musisz się cały ogolić:) Oglądałeś reklamę Wilkinsona z podwójnym ostrzem?:D to już wiesz co mam na myśli:P Tak na poważnie. trenuj chlapanie wodą. To Cię uodporni na zachłapnięcia wodą. Druga sprawa: wejdź do wody połóż się brzuchem weź trochę powietrza i pozwól by [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 8982 Data: 2007-08-08 18:21:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BICEPS NIE ROSNIE

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Dieta regeneracja,od samych cwiczen nic nie urośnie podstawa biceps trenowany raz w tyg ,duza nadwyzka kaloryczna,technika SUPINACJA,rozciąganie,modlitewnik.wolna faza negatywna..... sam miałem problem ze stagnacją włąsnie bicepsu i moj błąd polegał na tym ze go przetrenowywałem...

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 9136 Data: 2010-03-27 15:46:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • przykurcz miesnia

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    nie rozumiem co mas zna mysli poprzez rozpietki mam 18 lat cwiczylem w pozycji lezacej ciezarki za siebie ,boksowanie w pozycji lezacej ,na brzuchu:zabka,machanie ciezarkami do gory i na dol ,trzymanie ciezarkow w gorze itd cwicze ciezarkami 1.5kg oprocz tego na krzesle w pozycji prostej rozciaganie poprzez podnoszenie kija do gory i na dol w [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 10762 Data: 2003-07-04 19:43:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • przykurcz miesnia

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Najważniejsze jest rozciąganie i najlepiej żeby je wykonywać codziennie. Najlepszy chyba sposób rozciągania mięśni piersiowych można wykonać za pomocą kija od np. miotły. Chwytasz kij chwytem szerszym niż szerokość barków i zakładasz na plecy, w tej pozycji powoli i głęboko oddychasz. Możesz tak wytrzymywać jakiś konkretny czas , licząc np. [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 10762 Data: 2003-07-04 20:44:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ból lewej nogi od biodra?

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Witam. Tak pomogło.:) ogólnie ruch pomógł rozciąganie biodra kostki pomogło , a teraz na basenik wiec mysle ze to wylecze tak w pol roku :) . Pozdrawiam Bartek

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 8050 Data: 2008-03-30 22:14:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zamrażaczy sensu stricto nie polecam. Ale są też łagodniej działające ochaładzacze, typu Reparil Ice. Generalnie działają przeciwbólowo/ znieczuleniowo. Nie mają działania leczniczego! Stosuje je się, kiedy masz kontuzję, i musisz ćwiczyć dalej. Raczej do używania w wyjątkowych sytuacjach. Minus mają taki, że nie czujesz, kiedy sobie pogarszasz [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 3869 Data: 2007-04-22 22:59:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ciągłe zakwasy w klacie

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    rozciąganie raczej Ci mało da, sam praktykuje po każdym treningu i zakwasy jak były tak są u mnie też na klacie, bcaa biore również ( ok 36g na trening ) + dieta jest ;) więc raczej ciężko będzie Ci się z tym uporać

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 3262 Data: 2012-02-28 08:41:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Na rozciąganie nigdy nie jest za wcześnie.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2665 Data: 2008-11-21 15:43:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Taki młody a napisał to bardziej profesjonalniej niż napisala by to polowa użytkowników tego forum :D Mysle ze najpierw powinnieneś zrobić jakoś lajtowa rozgrzewke ( troche pobiegać skipy cos) a potem rozciąganie jak na wfie tj. Skłony, siedzisz nogi wyprostowane palce na siebie i glową do kolan probujesz dotknąć , siad płotkarski i takie rzeczy [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2665 Data: 2008-11-21 17:07:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Taekwondo a Kyokushin

    Post
    Sztuki Walki

    mówiąc o rozciągnięciu w kyok.. nie ma takiego nacisku na rozciąganie jak w tekwondo ale i po co jak kyokushi"nowcy są bardziej odporni na ciosy, maja ducha walki i walczą z głową bez paniki za dużo przy tym nie skacząc a i tak każdy zawodnik jest na tyle rozciągnięty ażeby sadzili mawashi na czapke-bo i po co wyżej ( można przestrzelić)) EGO

    Odpowiedzi: 59 Ilość wyświetleń: 11839 Data: 2002-11-07 20:18:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja porady

    Post
    Ladies SFD

    Ja bym się z callaneticsu nie nabijała - ćwiczę od kilku miesięcy w dni nietreningowe (nie lubię tradycyjnego aero) - i widzę postępy. A do tego fajnie się przy nich odpoczywa, jak ktoś lubi rozciaganie:)

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2429 Data: 2016-02-07 18:30:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja porady

    Post
    Ladies SFD

    Ja bym się z callaneticsu nie nabijała - ćwiczę od kilku miesięcy w dni nietreningowe (nie lubię tradycyjnego aero) - i widzę postępy. A do tego fajnie się przy nich odpoczywa, jak ktoś lubi rozciaganie:) Ale ja sie nie nabijam,sama cwiczylam,cialo sie po nim zmienia niesamowicie ,ma wiele dobrych korzysci dla miednicy,kregoslupa.Mysle ze [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2429 Data: 2016-02-08 00:26:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak trenowac klatke piersiową??

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Zmniejsz obciążenie na rozpiętki w skosie i rób rozciąganie po treningu - pewnie jesteś mocno powiązany.

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 5081 Data: 2007-05-02 19:58:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Freed a miałbyś możliwość podania jakiegoś planu na rozciąganie? Nie tylko pod szpagat ale też kilka ćwiczeń na górne partkie.

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 9191 Data: 2012-05-06 19:44:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)