SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Co wy na to ; ) ?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Hmm, co wy na to żebym do swoich posiłków dorzucił więcej owoców i warzyw, zaczął jeść makarony ryże kaszy, czy kasze :D , a narazie sobie daruje odżywki , tylko witaminy i coś na kolana , bo od treningów karate( rozciąganie kopanie ) bolą mnie kolana : ( może coś ktoś poleci ? A no chyba że jakiś gainer w czasie pracy czy potem szkoły ? Co wy na [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1804 Data: 2012-06-06 19:50:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Browar na zakwasy?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    najlepsze na zakwasy sa rozgrzewka, porzadny treing i wspomniane rozciaganie , pozatym jak napisal Masterice jak budzisz sie na drugi dzionek i czujesz zakwaszone miesko, to przynajmniej wiesz , ze sie nie opierdlales "Walcz by wygrywac"

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 12249 Data: 2003-12-20 13:16:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening na wyskok ze skakanką

    Post
    Inne dyscypliny

    juz hans gdzies napisał ze to co wzmocni nogi to i tez poprawi wyskok ( po częsci), ja kiedys tylko skacząc na skakance u siebie zaobserwowałem poprawe wyskoku mimo ze nie o to mi chodzilo Jesli sama skakanka i celem jest wyskok to moja propozycja wyglada tak: (nie znam twoich mozliwosci ale podam jakbym to ja robił) 1 dzien - 1 seria luzna na [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 13245 Data: 2005-07-22 21:58:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening na wyskok ze skakanką

    Post
    Inne dyscypliny

    a jak długa powinna być skakanka? względem wzrostu, długości kończyn, jak się to określa?? A dobrze będzie 3 razy w tygodniu skakanie przez 0,5H i po tym mocne rozciąganie (z programu szpagat w 20 dni czy coś takiego). ale te 0,5H takie naciąganie, ponieważ jeszcze dobrze nie umiem skakać i często się plączę, więc w międzyczasie łydki niestety [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 13245 Data: 2005-07-23 10:42:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening siłowy a aikido

    Post
    Sztuki Walki

    Wszystko zależy od trenera. Odwiedziłem kilka sekcji u mnie w mieście i fakt, niektórzy traktują rozgrzewkę tak po aikidockiemu, tradycyjnie, tzn jakieś rozciąganie i ćwiczenia specyficzne, kołyski, krążenia itd. W innej sekcji z kolei w ramach rozgrzewki było bieganie, pompki, wyskoki i pełno innych ćwiczeń we wcale nie wolnym tempie ;), po [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 3165 Data: 2010-11-14 19:22:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rozciąganie - szpagat

    Post
    Sztuki Walki

    Ogolnie: rozciaganie. Jesli na szpagat.. no to cwiczenia w rozkroku (w siadzie rozkrocznym i stojac w rozkroku ). Nalezy skupic sie na tym, zeby miesnie nie byly napiete. http://www.sfd.pl/1/images/20030308154512.jpg http://www.sfd.pl/1/images/20021027135951.jpg SFD Fight Club "Nie poddawajcie się, walczcie..."

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 12320 Data: 2003-12-03 11:48:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan na rzeźbę/rozpiska

    Post
    Trening dla początkujących

    Ja bym zaproponował plan takiego typu nie wiem czy dobrze z powtórzeniami zrobiłem A obciążenia to myśle: 1 seria 20%max 2 seria 25% max 3 seria 30%max i 4 seria jak już 35% maksymalnego obciążenia ________________________________________________________________ Przed każydm treningiem/ Rozgrzewka rowerek 10min rozciągnie ćwiczonej partii i 2 [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 4235 Data: 2011-05-03 22:13:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Coś przeciwko zakwasom?

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    Opóźnionej bolesności mięśniowej (celowo nie używam tu już słowa zakwasy, które jest wyrażeniem fałszującym problem) możemy unikać poprzez regularne treningi (jednak zmiana rodzaju ćwiczeń czy zwiększenie obciążenia aktualizuje problem), schładzanie mięśni i masaże. Nie zauważyłem, by rozgrzewka przed treningiem okazywała się pomocna w tej [...]

    Odpowiedzi: 63 Ilość wyświetleń: 10998 Data: 2010-06-20 22:36:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzień doberek :) jedziemy goł goł. Dzień 3 - 18.01.2012 MICHA /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/8f08c96ec49649c5b6b31918f3d9ac1c.png SUPLE Bialko, lecytyna, wiesiołek, tran, probiotyki i ZMA TRENING cardio. a dokładniej PLYOMETRICS z p90x. (dużo skakania, porzadny wycisk, mialam iśc biegać, ale zabrakło mi motywacji do wyjścia na zewnątrz) a rozpiska [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 3794 Data: 2012-01-19 12:57:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • FBW do poprawek

    Post
    Trening dla początkujących

    ale mam sufit nisko i wszystkie ćwiczenia typu push press odpadają. A potem piszesz, że wyciskanie stojąc z wybiciem TO w końcu - możesz czy nie? Mam jeszcze 2 pytanie czy zamiast aerobów , moge po treningu siłowym wypić bcaa i zrobić coś w stylu interwałów , 5 x 2-3 minuty na worku ? Stopniowo zwiększana ilość rund i ich długość. Przerwy między [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 866 Data: 2011-09-30 10:59:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rola wysokich kopnięć w SW

    Post
    Sztuki Walki

    Rozciąganie musi być dobrze robione, a druga sprawa odpowiednia technika. rozciągaj się też dynamicznie, i pamiętaj że do rozciągania musisz być odpowiednio rozgrzany. http://www.sfd.pl/Jak_si%C4%99_rozci%C4%85ga%C4%87_%C5%BCeby_mia%C5%82o_to_sens_-t257887.html

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 3112 Data: 2009-12-22 23:17:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zapraszamy wszystkie Panie do podjęcia, wspólnie z nami systematycznych treningów mających na celu zbudowanie wspaniałej formy na zbliżające się lato 2004 roku. Przygotowania rozpoczynamy już dziś, gdyż jest to proces długotrwały. Co miesiąc na łamach naszego pisma znajdziecie kolejny odcinek ”Cyklicznego budowania formy na [...]

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 12820 Data: 2004-03-30 22:45:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening plyometryczny

    Post
    Inne dyscypliny

    w tygodniach 1-4 proponowalbym dac depth jump jako pierwsze cwiczenie poniewaz jest ono kluczowe w treningu plyometrycznym i zastanowilbym sie nad sprintami czy nie robic np 1 bieg przyspieszenie od 50% do 75% predkosci, 2 bieg od 75% do 100%, i dopiero kolejne odcinki 100% predkosci na calej dlugosci i do rozgrzewki dorzuc jakies rozciaganie [...]

    Odpowiedzi: 41 Ilość wyświetleń: 11443 Data: 2006-04-30 13:24:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spór o MARTWY CIĄG

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Ale gadanie panowie, kazde cwiczenie potrafie wykonac tak by szkodzilo na dany staw/wy zaangazowane w cwiczeniu. Potrafie tez wykonac kazde cwiczenie tak by nie bylo ono szkodliwe na stawy i wrecz zbawiennie dzialaly na dana partie miesniowa. Takie gadanie o szkodliwosci tyczy sie tych ktorzy maja zaawansowana dyskopatie/silna skolioze ale wtedy [...]

    Odpowiedzi: 49 Ilość wyświetleń: 5400 Data: 2003-01-14 12:00:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wybiły mi 3 miesiące jak uczeszczam na MT i rzeczywiscie tak jak mowiliscie widac postępy w kopnięciach a przede wszystkim w ich wysokośći. Ale nie ukrywam ze pewnie przyczynia sie do tego każdorazowe rozciąganie po treningu. Tymrazem mam inne pytanie chodzi o moc Mianowicie doradzcie mi czy podczas cwiczenia technik przykładać równiez uwage do [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 10430 Data: 2008-11-06 13:33:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o pomoc i pare wskazowek

    Post
    Trening dla początkujących

    jak dopiero zaczynasz ćwiczyć to ogólnorozwojówke żebyś póżniej nie miał problemów ze scięgnami i stawami a jeżeli chodzi o cykle to ja robie tak 6-8 tygodi na siłe póżniej 8 tyg na mase i 4tyg na rzeżbe i od początku a co do aerobowych to myśle ż e znajdziesz czas żeby wyjść na pół godzinki pobiegać organizm zaczyna spalać tkanke tłuszczową po [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1952 Data: 2009-01-25 21:34:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy warto cwiczyc ?

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] że przy redukcji (i nie tylko) najważniejsza jest odpowiednia dieta - zobacz tutaj: http://www.sfd.pl/temat40963-strona27/. darkthorn umieścił link do pobrania jego autorstwa dziennika posiłków (są dwie wersje: redukcja i masa). tutaj masz link do "STRETCHING - ROZCIĄGANIE MIĘŚNI": http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.htm

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1917 Data: 2006-06-19 15:49:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Ustal sobie przerwy od 1-3 min między powtórzeniami i od 2-4 min między seriami. Na koniec treningu, najważniejsza jego część, dzięki niej osiągniesz o wiele więcej, czyli ROZCIĄGANIE ! :) Polecam wykorzystać Rodział z książki Olivier'a Lafay'a o Stretchingu. Jest tam dużo ćwiczeń, a w młodym wieku powinniśmy się rozciągać dużo, bo jeszcze [...]

    Odpowiedzi: 83 Ilość wyświetleń: 5251 Data: 2013-11-05 21:57:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • A więc tak.. 1. Te brzuszki jandy znalazłem (http://www.youtube.com/watch?v=SQM6X-3oVXI). Dużo one się nie różnią, ale muszę najpierw "zbudować" coś co będzie moje nogi przytrzymywało. 2. Zmodyfikowałem swój plan, wyglądałby on tak (chce zbudować świetną sylwetkę oraz zwiększyć siłę): Przed treningiem rozgrzewka (10 – 15 min.) , a potem: - [...]

    Odpowiedzi: 83 Ilość wyświetleń: 5251 Data: 2013-11-06 16:26:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początkowo chciałbym zostać przy tym planie... Czy ten byłby dobry? - wykroki 5 x 6 - "wiatrak" 5 x 6 - wspięcie na palce 5 x 12 (tu mam dylemat) - pompki w podporze tyłem 5 x 10 ( przy 7 - 10 powtórzeniu ciężko mi, więc obowiązkowo zostawiam!) - pompki z nogami na podporze 5 x 6 (trudniejsze dla mnie niż podporze tyłem) - nożyce 5x10 - spięcie [...]

    Odpowiedzi: 83 Ilość wyświetleń: 5251 Data: 2013-11-08 14:47:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)