DZIEŃ 10 - 18.02.2014r. (DNT) Trening: Rozciąganie. Dieta: /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/f024a2f482244d3bb823c5cdac74d3f9.png Suplementacja: Brak. Piosenka na dziś: Bon Iver - Blood Bank (JacM Remix) http://www.youtube.com/watch?v=pcuwDZjF-v4 Do 12 kwietnia pozostało 50-kilka dni. No cóż - do tego czasu muszę dać sobie spokój z cheatami i skupić się na [...]
Uuuuu, MC bardzo słabo wygląda, musisz popracować nad pozycją wyjściową do ćwiczenia w ogóle.. Powinieneś niżej schodzić z tyłkiem, klatkę wypchnąć do przodu, kręgosłup powinien mieć zachowaną swoją krzywiznę, plecy powinny być wyprostowane, brzuch napięty. Szczerze, jeśli przysiad wygląda podobnie, jak MC, to nie dziwię się, że boli. Plastry do [...]
Problem w tym, że nie mogę zejść niżej tyłkiem, bo lecę w tył. Wysunięcie kolana bardziej w przód jest niemożliwe. A przysiad to w ogóle nie wygląda... Jako pokuta rozciąganie z linku w dni bez treningu+ jutrzejszy trening z nastawieniem na technikę. Dzięki wielkie.
DZIEŃ 13 - 21.02.2014r. (DNT) Trening: Wolne. Dieta: /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/3ff77b6844644a008622e23913229fce.png Suplementacja: Witaminy i minerały, o3. Piosenka na dziś: Framing Hanley - You Stupid Girl http://www.youtube.com/watch?v=UZ048znpl6k Planowo miał być trening, ale wstałem nie dość, że dość późno to nie miałem sił by iść. Znów w [...]
I dzisiejsze żarełko wjeżdża, udka z pyrami szły , jeszcze 2 posiłki przedemna dziś yh.. Później wypiska z treningu. /SFD/Images/2015/10/28/ce939e2ed46f47a180a2719002ba1bed.jpg Poszły plecy i barki, trening tragiczny dziś ;/.. Plecy : Podciąganie szeroko 3s x 10 Przyciąganie gryfu wyciągu górnego do klatki 14 sztabek x 10 16 sztabek x 6 16 [...]
Dzisiaj dzień bez treningu. Planuje tylko rozciaganie i lekkie ćwiczenie szyi, moze brzucha. Potrzebuje odpoczynku bo praca mnie ostatnie dni powaliła i rzucila sie na kręgosłup. Mam masakrycznie pospinane miesnie. Eh. Micha. Dzisiaj ostatnie pożegnanie z serkiem wiejskim. I juz mam rozkmine co jutro wszamam na moja potreningowa kolacje. Jaaa. Czy [...]
A wiec tak. Przez 4 tygodnie mam co drugi dzien robic domowy trening obwodowy, zalecony przez Mawashi. Generalnie skupia sie on na wzmocnieniu moich slabych punktow i ma na celu zniwelowanie dolegliwosci od kregoslupa szyjnego. Skupi sie on na miesniach stabilizujacych kregoslup, barki, szyja, do tego cwiczenie wzmacniajace nogi -mam tendencje [...]
DZIEŃ 8 (12.01) Wczoraj były miękkie nogi , więc dzisiaj miałam potrzebę poruszania się trochę i sobie pomachałam trochę, jak to mówicie:)moimi ciężarkami 1 kg. Straszne zakwasy i bolą mnie nogi. Progres tylko w pompkach. TRENING 2 obwody x15 Martwy ciąg z hantlami(15) Wykroki z hantlami (15) wiosłowanie hantelką (15) pompki (10/12) [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Ja wczoraj nogi skatowałem, ale na szczęście rozciąganie i masażystka mi pomogły :-) Jutro prawdopodobnie i tak nie wstanę :-D Ty srasz pieniędzmi 8-) Nie zapominaj, że on nie mieszka w Polsce ;-)
Witam };-) Nadrabiam michę i trening wczorajszy. Dziś czuję klatkę piersiową @-| aż dziwne, bo tam prawie zanik |-) 8-O i poope 8-) matko, jak to fajnie, gdy czuje się tyłek :)) tak delikatnie, ale miło :-)) Ogólnie chodzę strasznie nerwowa, nie potrafię jakoś dać na luuz. Nie tylko o redu chodzi, ogólnie w życiu jakiś taki nerwus ze mnie i [...]