SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • [BLOG]BR10/Zarzucanie trybu suchego lisa

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    DZIEŃ 10 - 18.02.2014r. (DNT) Trening: Rozciąganie. Dieta: /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/f024a2f482244d3bb823c5cdac74d3f9.png Suplementacja: Brak. Piosenka na dziś: Bon Iver - Blood Bank (JacM Remix) http://www.youtube.com/watch?v=pcuwDZjF-v4 Do 12 kwietnia pozostało 50-kilka dni. No cóż - do tego czasu muszę dać sobie spokój z cheatami i skupić się na [...]

    Odpowiedzi: 252 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-02-18 19:49:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]BR10/Zarzucanie trybu suchego lisa

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Uuuuu, MC bardzo słabo wygląda, musisz popracować nad pozycją wyjściową do ćwiczenia w ogóle.. Powinieneś niżej schodzić z tyłkiem, klatkę wypchnąć do przodu, kręgosłup powinien mieć zachowaną swoją krzywiznę, plecy powinny być wyprostowane, brzuch napięty. Szczerze, jeśli przysiad wygląda podobnie, jak MC, to nie dziwię się, że boli. Plastry do [...]

    Odpowiedzi: 252 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-02-20 21:58:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]BR10/Zarzucanie trybu suchego lisa

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Problem w tym, że nie mogę zejść niżej tyłkiem, bo lecę w tył. Wysunięcie kolana bardziej w przód jest niemożliwe. A przysiad to w ogóle nie wygląda... Jako pokuta rozciąganie z linku w dni bez treningu+ jutrzejszy trening z nastawieniem na technikę. Dzięki wielkie.

    Odpowiedzi: 252 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-02-20 22:07:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]BR10/Zarzucanie trybu suchego lisa

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    DZIEŃ 13 - 21.02.2014r. (DNT) Trening: Wolne. Dieta: /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/3ff77b6844644a008622e23913229fce.png Suplementacja: Witaminy i minerały, o3. Piosenka na dziś: Framing Hanley - You Stupid Girl http://www.youtube.com/watch?v=UZ048znpl6k Planowo miał być trening, ale wstałem nie dość, że dość późno to nie miałem sił by iść. Znów w [...]

    Odpowiedzi: 252 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-02-22 18:27:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]BR10/Zarzucanie trybu suchego lisa

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    DZIEŃ 26 - 06.03.2014r. (DT) Trening: Push Press 50kg x8, 60x8, 70x8, 75x7 Wiosłowanie sztangielką 33x8, 40x8, 40x8, 40x8 Wyciskanie wąsko 40x8, 50x8, 60x8, 70x8 Dzień dobry 10kg x8, 30x8, 40x8 Wykroki z hantlami 15kg x8, 15x8 15 minut aero na rowerku Dieta: /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/2ad01623492943f8a117cb7d526d59ca.png Suplementacja: Brak. Piosenka [...]

    Odpowiedzi: 252 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-03-06 19:38:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 22.11.2013 Dzień 5 / Tydzień 2 Filmik na dzisiaj: http://www.youtube.com/watch?v=2alcO-Bqylc Trening: Fronty 15/12/10/8 MC sumo 12/10/8 siady bułgarskie jednonóż 12/12 wykrok z linka wyciagu dolnego 15 uginanie leżąc 15/12/10 żuraw 10 martwy ciag na prostych nogach 12 + rozciąganie łydka Dieta: 100 g płatków osianych + 50 g białka 150 g Piersi z [...]

    Odpowiedzi: 79 Ilość wyświetleń: 9934 Data: 2013-11-22 23:05:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Coś mi nie idzie dodawanie regularnych wypisek, niedoczas i wgl. Ale treningi oczywiście robione, micha trzymana, wszystko opanowane %-) DZIEŃ 2 (środa 12.03) 1. thrusters – 15x20kg/13x20kg/10x20kg 14x20kg/12x20kg/10x20kg 13x20kg/12x20kg/10x20kg 11x20kg/10x20kg/8x20kg 2. wypady – 15x35kg/15x35kg/13x35kg 13x35kg/13x35kg/12x35kg [...]

    Odpowiedzi: 1022 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-03-15 23:02:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gienus12 przygotowania do sezonu

    Post
    Dzienniki Treningowe

    I dzisiejsze żarełko wjeżdża, udka z pyrami szły , jeszcze 2 posiłki przedemna dziś yh.. Później wypiska z treningu. /SFD/Images/2015/10/28/ce939e2ed46f47a180a2719002ba1bed.jpg Poszły plecy i barki, trening tragiczny dziś ;/.. Plecy : Podciąganie szeroko 3s x 10 Przyciąganie gryfu wyciągu górnego do klatki 14 sztabek x 10 16 sztabek x 6 16 [...]

    Odpowiedzi: 908 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-10-28 17:53:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzisiaj dzień bez treningu. Planuje tylko rozciaganie i lekkie ćwiczenie szyi, moze brzucha. Potrzebuje odpoczynku bo praca mnie ostatnie dni powaliła i rzucila sie na kręgosłup. Mam masakrycznie pospinane miesnie. Eh. Micha. Dzisiaj ostatnie pożegnanie z serkiem wiejskim. I juz mam rozkmine co jutro wszamam na moja potreningowa kolacje. Jaaa. Czy [...]

    Odpowiedzi: 292 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-05-07 20:20:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • A wiec tak. Przez 4 tygodnie mam co drugi dzien robic domowy trening obwodowy, zalecony przez Mawashi. Generalnie skupia sie on na wzmocnieniu moich slabych punktow i ma na celu zniwelowanie dolegliwosci od kregoslupa szyjnego. Skupi sie on na miesniach stabilizujacych kregoslup, barki, szyja, do tego cwiczenie wzmacniajace nogi -mam tendencje [...]

    Odpowiedzi: 292 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-05-28 14:34:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • justyna_p9/redukcja/str.25

    Post
    Ladies SFD

    DZIEŃ 8 (12.01) Wczoraj były miękkie nogi , więc dzisiaj miałam potrzebę poruszania się trochę i sobie pomachałam trochę, jak to mówicie:)moimi ciężarkami 1 kg. Straszne zakwasy i bolą mnie nogi. Progres tylko w pompkach. TRENING 2 obwody x15 Martwy ciąg z hantlami(15) Wykroki z hantlami (15) wiosłowanie hantelką (15) pompki (10/12) [...]

    Odpowiedzi: 352 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-01-12 12:29:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Każdy junior się wycina, by w lato panny za... uroczyć [SPAM]

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Ja wczoraj nogi skatowałem, ale na szczęście rozciąganie i masażystka mi pomogły :-) Jutro prawdopodobnie i tak nie wstanę :-D

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-03-27 16:05:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Każdy junior się wycina, by w lato panny za... uroczyć [SPAM]

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Ja wczoraj nogi skatowałem, ale na szczęście rozciąganie i masażystka mi pomogły :-) Jutro prawdopodobnie i tak nie wstanę :-D Ty srasz pieniędzmi 8-) Nie zapominaj, że on nie mieszka w Polsce ;-)

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-03-27 16:14:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam };-) Nadrabiam michę i trening wczorajszy. Dziś czuję klatkę piersiową @-| aż dziwne, bo tam prawie zanik |-) 8-O i poope 8-) matko, jak to fajnie, gdy czuje się tyłek :)) tak delikatnie, ale miło :-)) Ogólnie chodzę strasznie nerwowa, nie potrafię jakoś dać na luuz. Nie tylko o redu chodzi, ogólnie w życiu jakiś taki nerwus ze mnie i [...]

    Odpowiedzi: 1016 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-08-20 11:15:59 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Dythican / Dziennik / ku 100cm - jump

    Post
    Trening dla początkujących

    Tydzień 8/2 Dzień 1 ============= Poniedziałek ============= Rozgrzewka -Wskoki obunóż na schody 10x4(co 3ci schodek) 10x4 (co 4ty schodek) Nogi: -Przysiad 6/4/3/2 90/95/100/105kg -Wstępowanie ze sztangą 3x8 70kg -Wspięcia na palce 25/25/20 70kg Biceps: -Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc młotki 3x15 9,75kg -Modlitewnik wąski podchwyt 3x15 [...]

    Odpowiedzi: 430 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-05-17 12:49:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dythican / Dziennik / ku 100cm - jump

    Post
    Trening dla początkujących

    Tydzień 12/2 Dzień 2 ======= Wtorek ======= Rozciąganie Klata: -Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 2x10 30kg 1x5 45kg 5x4 60kg -Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 4x5 45kg -Wąskie wyciskanie na płaskiej 4x8 40kg -Rozpiętki 3x10 11,75kg Biceps: -Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc młotki 3x15 9,75kg -Modlitewnik wąski podchwyt 3x15 22kg [...]

    Odpowiedzi: 430 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-06-15 13:22:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dythican / Dziennik / ku 100cm - jump

    Post
    Trening dla początkujących

    Tydzień 12/6 Dzień 5 ======= Piątek ======= Rozciąganie Ćwiczenia na poprawę techniki naskoku Triceps: -Wyciskanie francuskie sztangi łamanej oburącz zza głowy 3x15 19/21/21kg -Wyciskanie francuskie sztangielki siedząc (jednorącz) 3x15 7kg -Wyprosty ramienia jednorącz sztangielką 3x15 10kg

    Odpowiedzi: 430 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-06-18 16:22:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dythican / Dziennik / ku 100cm - jump

    Post
    Trening dla początkujących

    Tydzień 13/2 Dzień 3 ====== Środa ====== Rozciąganie Skoki na schody przełożone na piątek Zarzut: podłoga-klata 6x2 70kg w zwisie-klata 3x3 60kg Plecy: -Dzień dobry 2x20 60kg -Martwy ciąg 6/4/3/2/1 106/111/116/121/126kg -Wiosłowanie sztangą podchwytem 3x10 50/55/55kg -Wiosłowanie sztangielką 2x8 32kg + Brzuch a6w dzień 10 Zmieniony przez - [...]

    Odpowiedzi: 430 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-06-23 18:23:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dythican / Dziennik / ku 100cm - jump

    Post
    Trening dla początkujących

    Tydzień 1/4 Dzień 3 ====== Środa ====== Rozciąganie Plecy: -Dzień dobry 2x20 60kg -Martwy ciąg 6/4/3/2/1 108/113/118/123/128kg -Wiosłowanie sztangą podchwytem 3x10 55/55/55kg -Wiosłowanie sztangielką 2x8 32kg

    Odpowiedzi: 430 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-06-30 15:13:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dythican / Dziennik / ku 100cm - jump

    Post
    Trening dla początkujących

    Tydzień 2/5 Dzień 3 ====== Środa ====== Rozciąganie Plecy: -Dzień dobry 2x20 60kg -Martwy ciąg 6/4/3/2/1 110/115/120/125/130kg -Wiosłowanie sztangą podchwytem 3x10 55/50/50kg -Wiosłowanie sztangielką 2x8 29kg

    Odpowiedzi: 430 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-07-07 13:33:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)