SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Kilka pytań odnośnie interwałów.

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam Panowie, mam kilka pytań odnosnie interwałów. Mianowicie, typowych interwałów nie przerabiałem dużo mimo iż trenuję już kilka lat, siłownia to dodatek choć zależy od okresu czasami wyłącznie na tym się skupiałem. Jednak aktualnie mam przeciążone plecy - chirurg zabronił mi ćwiczeń z ciężarem na ten moment, toteż latam na siłkę ale robię [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 562 Data: 2017-07-04 19:42:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cykl na mase czy redukcja wagi?prosze o POMOC

    Temat
    Trening dla początkujących

    cześć nie wiem co zrobić, ponieważ mam 175 cm wzrostu i waże 72kg niby duzo, i niby malo sam nie wiem, mój problem polega na tym ze ni wiem czy dalej mam sie odchudzać- jesli tak to do jakiej wagi, czy mam zacząć uczęszczać na silke + dieta i robić cykl na mase a poźniej ewentualnie rzeźbe? chce dobrze wyglądać i być ladnie umięśniony ale nie wime [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 3090 Data: 2008-01-02 20:50:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pwrót do Cwiczeń potrzebna pomoc

    Temat
    Trening w domu

    Chciałbym wrócić do ćwiczeń po około 2 latach przerwy Mm 173 cm wzrostu i waga 72 kg moim celem jest ogólny rozwój z nieco większym naciskiem na rzeźbę jestem szczupły wiec nieco masy też chciałbym złapać oczywiście Ma to na celu także dobrą zabawę i poprawę samopoczucia. posiadam drążek do podciągania sztangę około 30 kg z gryfem mocno giętym [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1128 Data: 2011-01-10 15:58:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening poczatkujacego do oceny - pls pomoc

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, chciałbym was prosić o ocenę treningu ogólnorozwojowego,który ułożyłem sam na podstawie treningów zamieszczonych na forum. Zależy mi głównie na wzroście siły, masy mięśniowej i zrzutce z brzucha. Od 2 tyg. stosuje dietę, trening 3 razy w tygodniu na siłowni plus za ok. miesiąc bieganie . Rozgrzewka: 10 min : bieżnia Rozciąganie, [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 577 Data: 2012-01-13 14:35:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o pomoc przy odchudzaniu

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam 16 lat i chciałbym schudnac. Powiedzcie mi czy takie rozlozenie kalorii pozwoli mi szybko do wakacji schudnac: sniadanie- 3 kromki chleba razowego i na to plasterek chudej szynki, i do tego herbata malinowa- 1 łyzeczka cukru obiad- barszcz (2 ziemniaki) + 8 pierogów ruch: 3 godziny szybkiego spaceru 1- godzina rozciagania 600 brzuszków Prosze [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 866 Data: 2007-06-19 18:56:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zainspirowany tematem http://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_os%C3%B3b_pocz%C4%85tkuj%C4%85cych_-_foty_str._12-t359947.html postanowiłem zacząć ćwiczyć w domu by wrócić do formy. Dziś odbył się mój pierwszy trening a wyglądał on tak: * Rozgrzewka 1. napinanie mięśni brzucha leżąc 15 powtórzeń 2. wpinanie się na palcach jednej nogi po 20 powtórzeń na [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 614 Data: 2008-08-22 13:19:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CZeść . Na początku chciałbym powiedziec że nie jestem początkujacym adeptem sw . Stonke Knifa wertowałem pare razy czytam uaktualnienia i nie widziałem odpowiedzi tak samo w wyszukiwarce szukałęm . Też nie widze więc prosze o osoby znające się na tym o odpowiedz a osoby z małym starzem i głupimi odpowiedziami nie udzielać się . Dzienqi Jak [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 3192 Data: 2007-01-24 12:59:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Do kontroli

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, planuję redukcję i chce przedstawić wam mój plan działania. Na początek: waga: 79kg wzrost: 181cm bf ok 20% Trening Poniedziałek klata Wtorek nogi Środa off Czwartek barki Piątek plecy Sobota łapy Niedziela off Po każdym treningu 50 min areobów... brzuch co 2 trening. [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1461 Data: 2016-01-26 19:52:19 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • zrzucenie 10 kg w miesiąc

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witajcie! mam na imię Dawid. mam 18 lat 165 cm wzrostu i waże 65 kg.moim celem jest osiągnięcie 55 kg w miesiąc,ale nie szkodząc sobie przy tym. Mój tydzień wygląda tak: poniedziałek: trening sztuk walki* wtorek:bieganie,siłownia, trening indywidualny** środa:bieganie,siłownia,trening indywidualny** czwartek:bieganie,siłownia,trening [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 6812 Data: 2009-01-31 21:20:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • plan do sprawdzenia

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam ćwiczę już trochę na orifesjonalnej siłowni i nabrałem masę a teraz chcę się wyrzeźbić i ułożyłem taki plan może ktoś go sprawdzić i jak coś poprawić z góry dziękuję Poniedzialek Klatka: unoszenie hantli oburacz przed siebie pozwoli nam sie rozgrzac wycisk lawka plaska sztanga wycisk skos dodatni hantle wycisk skos ujemny sztanga [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 532 Data: 2014-03-24 19:40:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja - przyszedł czas

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witajcie, jestem aktualnie na diecie redukcyjnej ~ 2600 kcal. Wracam po rocznej przerwie, niestety trochę się spasłem i formę muszę zacząć od redukcji. Aktualnie nie jestem na splicie, tylko na treningu ogólnorozwojowym - planowo przez kilka miesięcy. Teraz tak, od 4 tygodni trenuję tym w ten sposób i trzymam dietę, jednak waga nie chce specjalnie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 974 Data: 2017-01-27 10:57:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Moja dieta

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam problem z dieta odchudzającą. wiek -13 lat waga - 83kg wzrost - 167cm na siłownię chodzę od miesiąca.Nie mam jeszcze planu treningowego , poprostu ćwiczę ot tak.Chciałbym schudnąc jakieś 15 kg.Wyrobić bicepsy trochę oraz mięśnie na brzuchu.Co środa chodzę na 2 godziny basenu. Mógłby ktoś rozpisać mi trening i dietę na odchudzenie i [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 955 Data: 2009-03-16 20:37:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta, poprawa sylwetki, 196 cm/115 kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam! Moim celem jest poprawa sylwetki poprzez stosowanie się do planów treningowych z tej strony: www.fit2fat2fit.com. Obecnie ważę 115 kg przy 196 cm wzrostu, z czego ok. 23 kg to tłuszcz. W tym temacie chciałbym uzyskać informacje na temat diety, do której będę musiał się stosować. Dietę ułożę sobie sam (najwyżej później będę prosił o opinie [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 823 Data: 2013-07-01 22:39:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam więc trening zaczynam od: 1. Rowerek stacjonarny 15 min 2. rozciaganie jakies 25 min 3. skakanka 10 min 4. refleksówka 5 min 5. 20 minutowy program na siłe i rzeźbe a. Rwanie 2s 8p b. Przysiady 2s 12 p c. Przenoszenie sztangi nad klatką 2s 8p d. Wyciskanie sztangi na ł. poziomej 2s 6p e. Dzien dobry 2s 8p f. [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2212 Data: 2008-08-31 22:19:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mam 18 lat, trenuję taniec od ponad 2 lat. Współczesny, modern jazz i latin jazz. mam 1,73 m waga 62 kg mam brzuch, pod którym czuć mięśnie, ale tłuscz zasłania efekty treningu. Dieta to: dużo ważyw i owoców. Kefiry, jogurty, wszystkie produkty light. 4 x w tygodniu lekkie mięso 2 x w tygodniu ryba 5 posiłków dziennie. Codzienne zajęcia: liceum, [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1134 Data: 2009-02-24 00:38:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pompki a Klatka Piersiowa

    Temat
    Trening w domu

    Witam! Troche tu już postów poczytałem ale nie znalazłem tego co chciałem..mianowice, czy samymi pompkami można zwiększyć obwód klatki piersiowej? Dodam że na siłownie nie chodze bo brakuje mi czasu,ale w domu w wolnych(wieczornych)chwilach lubie sobie poćwiczyć, głównie pompki,sztangi od czasu do czasu brzuszki i rozciaganie sprężyny.Dodam że [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 8466 Data: 2007-12-21 16:47:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam pytanie do osób doświadczonych w tej dziedzinie...Mam 16 lat i trenuje siatkówke, chce sobie kupić jakąś odżywkę na wytrzymałość, energię i skoczność?? Co proponujecie?? Czy mogę sobie kupić kreatne z dextrosą + CARBO...??? Czy są jakies dobre odżywki w szczególności na zwiększenie wytrzymałości i siły(dynamik - to co potrzebne w siatce)?? [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 4913 Data: 2005-05-02 02:14:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Boks + Siłownia (Do sprawdzenia)

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, trenuję SW (boks i kb) 3 razy w tygodniu (pon, śr, pt), postanowiłem do tego dorzucić siłkę. Wybrałem plan FBW, chce trenować dwa razy w tygodniu (wt, sob) - niedziela regeneracja Dane macie w profilu, celem jest złapanie kilku kg mięcha i zwiększenie siły. Mam dostępną siłownię prawie full. Oto co wymyśliłem: A Klatka piersiowa: [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 853 Data: 2010-10-13 10:43:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bardzo prosze o pomoc - poczatkujacy

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam i pozdrawiam wszytkich uczestnikow forum, mam male pytanko, od jakiegos czasu cwicze sobie nieco w domu, jednak jestem poczatkjacy w tej dziedzinie wiec nie bardzo wiem czy moj trening jest dobry, bardzo prosilbym wiec o jakas rade co do ukladu cwiczen, co ewentualnie zmienic. Od razu mowie ze mam 17lat, 173cm wzrostu, i jestem dosc [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1573 Data: 2003-10-23 21:15:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja 113,5kg - plan ćwiczeń

    Temat
    Trening dla początkujących

    Hej, Na wstępie zaprezentuję swój temat z dietką: http://www.sfd.pl/Dieta_redukcyjna_do_oceny%2C_116kg-t1137508.html Załączam też zrzut swojej aktualnej dietki. I teraz temat właściwy. Zaczynam chodzić na siłkę regularnie 2-3x w tygodniu Chciałbym aby ktoś pomógł dobrać mi pełen plan ćwiczeń bo mam wątpliwości co do moich umiejętności wykonywania [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1215 Data: 2017-02-08 14:05:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)