Corum a to jakies super rozciaganie specjalnie na plecy czy cos? bo chetnie bym zaadaptowala :-> Nieeeee... HIM HAM i ćwiczenia Mawashiego na grupę krzyżowo-goleniową.. W sumie robię z 4 ćwiczenia po 5-6 razy na stronę i do boju.. No ale ja rozgrzewkę do MC to zaczynam z 50 kg minimum
Nie! chodzi o to dlaczego, mój fizjoterapeuta zalecił mi rozciąganie przed, Obli zaleciła Tobie, i wiele innych osób również widziałam robi przed, a ja dostałam sprzeczną informację...
Ania, ale jakie rozciąganie Cię interesuje? my wszystkim polecamy ten link: http://www.sfd.pl/Jak_si%C4%99_rozci%C4%85ga%C4%87_%C5%BCeby_mia%C5%82o_to_sens_-t257887.html
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
normalne rozciąganie zrób, jak np klata to w futrynie, dwójki to skłony na protych nogach jak czwórki to przysiad bez obciażenia i tak posiedzieć trochę na drążku powisieć można trochę.
no to co babka prowadzi, to ona nie kontroluje każdego jak kto wykonuje ćwiczenia, czasem dochodzi i poprawia, opisuje tylko jak zrobić i co powinniśmy czuć... lekcja na święta i zadanie - rozciąganie... Właśnie czytałam u Ciebie w dzienniku, że miałaś szczęście do prawdziwego fizjo.. i teraz wiesz jak to robić, farciara.. Masz jakiś zestaw od [...]
Arphiel, wiem że micha, micha bez niej nie ma nic. Ale prawdą jest też, że kilkakrotnie nie miałam tej 'świadomości' pracującego mięśnia w danym ćwiczeniu.. WL, rozpiętki/ wiosłwanie i ściaania drżkau uczę się nadal techniki:-), nie zawsze wyczuwałam odpowiedniej pracy/spięcia danych mieśni. Bo na przykłąd w rozpiętkach za bardzo czułam pracę [...]
10 maja 2013 DT plecy + ręce Nie wiem jak to się stało, ale wypadł mi jeden trening pleców@-) 1. Martwy ciag. 3x6-8 8x105lb(48kg)/8x105lb/8x105lb 3x55kg/8x52,5kg/5x52,5kg/7x52,5kg 5x52,5kg/8x52,5kg/8x52,5kg/3x55kg 8x50kg/8x50kg/8x50kg/5x52,5kg 2. Sciaganie drazka gornego do klatki. 3x4-6 6x55lb(25kg)/6x55lb/6x55lb [...]
.. dubel Martucca, mówisz o wadzie podstawy? Wiem, że na pewno po powrocie do domu udam się na wizytę do fizjo Ćwiczenia i trenigi, rozciąganie też traktuję jako sposób na wyprostowanie Zapał do pracy wzrósł podwójnie teraz. Chcę wyglądać dobrze teraz za młodu, a na starość się nie rozlecieć z kruchymi kostkami. Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu [...]
eveline, ja wiem że uwielbiasz %-), ja trochę mniej bo mi to zajmuje strasznie dużo czasu zapisanie kilku dni, ale ciężko mi się zebrać codziennie by to było każdego dnia:-| ==== Obli, dziś wypadł mi trening, przepraszam, ale nie dam rady, wstałąm o 5 rano i ledwo swoję na nogach, oczy mi się zamykają i padnięta jestem na amen. sprbuje zebrac [...]
26 września 2013 DT LEGS 1. Przysiad tylni. 3x6-8 15x14kg/15x16kg/(13+4) x 18kg 15x125kg/12x14kg/(11+4)x16kg - goblet 10x24kg/10x24kg/12x24kg - goblet squat, 2. Wypychanie nog na suwnicy. 3x6-8 nogi wysoko i szeroko 6x65kg/6x67,5kg/5x70kg 3x70kg+3x60kg/8x60kg/6x62,6kg 6X67,5kg/6x70kg/5x70kg 3. Prostowanie nog siedzac. 3x4-6 [...]
Dzięki Obli, no do MC też by się przydał, nie obraziłabym się :-) Witam, piszę znów z podróży. Jak wspominałam, zeszły tydzień pracowity: w czwartek rano udało mi się pójść na trening, później byłam w pracy do godziny 1 w nocy.. w piątek znów do pracy rano - wymęczona po poprzednim dniu (spałam może z 5,5 godziny), byłam w pracy od godziny 8 rano [...]