Lejla, dziekuje czyli moja regeneracja moglaby wygladac tak, ze przez 2 tygodnie odpuszczam silowy napewno, za to np bedzie rower, plywanie, spacery, glownie rekreacyjnie. Planuje tez jedna wieksza wyprawe rowerowa. dam tez moze jakies rozciaganie. tak na pewno pierwszy tydzien, w drugim moze dodac cos jeszcze. a jesli chodzi o jedzenie, to moge [...]
Ja bym to widział tak: pn,śr,pt - trening bokserski + rozciąganie + brzuch + skakanka na koniec. Oczywiście wcześniej 15 min. rozgrzewka (trucht, rozgrzewka stawów, etc.) wt,czw - trenigni obwodowe weekend - odpoczynek, ew. sparing w jeden z tych dni.
na trening. rozciągajcie ścięgna i dabjacie o ruchomość w stawach........ na dobrą sprawę jak trenujemy godz to ponoć tez godz dziennie powinniśmy poświecić na rozciąganie. Po prostu czas zejść z ciężarów i cieszyć sie treningiem na mniejszych ciężarach . podałem rekordy aby było widoczne ze wiem o czym mówię z praktyki a nie z teorii ( stosuje [...]
2/7/19 Trening: Klatka, Core, Ramiona Rozgrzewka freestyle, w rozgrzewke wliczylam tez ogarniecie gory na przyjazd gosci. a) Trening z obciazeniem wlasnego ciala 1) 10x side push up, po 2 serie na kazda strone 2) 10x tricep push up plus na kolanach, 2 serie 3) 10x table top raise with tuck+20 flutter kicks, 2 serie (aby unikac pozycji lezacej I [...]
Jak obiecalam tak zrobilam- wracam do regularnych treningow. Opracowalam sobie 6 dni treningowych. Przy czym zaznaczam, ze jak mi sie nie bedzie chcialo cwiczyc danego dnia to zostaje w lozku ;) , a kiedy nastepnego dnia mi sie zachce to robie ten dzien treningowy, ktory opuscilam. Podzial wyglada nastepujaco: Dzien 1: Nogi, pupa Dzien 2: Klatka, [...]
Paatik- tutaj bedzie to Vinny lub Vince. Moja mama zdeklarowala sie nazywac wnuka Wincus, a potem jak dorosnie trzeba bedzie improwizowac, aby nie bylo wiochy ;-) No to teraz do rzeczy. Pierwszy powazny trening od 29/7 kiedy zaniemoglam. Dzisiaj postawilam na trening Landmine. Wczesniej od czasu do czasu wpaltalam cwiczenia landmine dla [...]
MIska juz prawie ogarnieta. WW mniej wiecej po równo w kazdym posilku. Tluszcze chyba troche za wysoko mi wyszly, ale wagi jeszcze sie nie dorobilam wiec moglam sie potknac w szacowaniu ilosci. Plyny: woda, woda z cytryna, kawa, herbata PuErh, imbirowo cytrynowa, mieta. Suple: magnez 400 mg Trening : 30 minutowy bieg + rozgrzewka i rozciaganie [...]
27/04/2015 DT MIska + warzywa: salata, szpinak, koncentrat pomidorowy, czosnek, pomidor Plyny: woda, woda z cytryna, imbir z cytryna, kawa, Suple: tran z watroby dorsza (plyn), olej z wiesiolka (kapsulki), magnez, krwawnik z pokrzywa x3 Trening; Trening 1 B by Obliques z 'Odchudznia łopatologicznego' Chodze cala opuchnieta, nie wiem czy to [...]
12/05/2015 DT MIska + warzywa: salata, pieczarka, pomidor, koncentrat pomidorowy, papryka, cukinia Plyny: woda, woda z cytryna, herbata zielona, kawa, Suple: tran z watroby dorsza (plyn), olej z wiesiolka (kapsulki), wapn+d3+magnez, ziola1x3, ziola2 na noc Trening; Trening 1 B by Obliques z 'Odchudznia łopatologicznego' Z taka miska to ja chyba [...]
03/06/2015 Tydzien 1, dzien 8 Night dzieki, przydal mi sie taki przyslowiowy kop....tym bardziej ze sama pisalam powyzej o samozaparciu, bedziemy dzialac a nie marudzic %-) meybee };-) Miska + warzywa: cukinia, kapusta kiszona, czosnek, imbir, brokuly, kalafior Byl farmer market na kampusie, wpadly truskawki (slodkie) i swiezy sok z marchwi. [...]
Dzisiaj dalej odczuwam dolegliwości żołądkowe, ale trudno. Brzuszek i główka redukcyjna wymówka. Dlatego wzięłam się i mam za sobą trening siłowy A (z treningu dla zielonych w warunkach domowych). Było ciężko wykonać go u mnie w domu - muszę się zaopatrzyć w coś co mi zastąpi ławeczkę: 1) Wznosy nóg z leżenia x15 2) Wspięcia na palce obunóż x15 3) [...]
Dzień #6 - 20.11.2013 DT Wrzucam dzisiaj moje wymiary, powinnam to zrobic jutro ale wyjezdzam i bede caly dzien w trasie i raczej nie bede miec sily na mierzenie obwodow \-) suple: tran z watroby rekina, odzywka bialkowa płyny: woda, kawa z mlekiem, herbata zielona 1. Wyzwanie burpees: 2X, 2. Dzisiejszy trening: [...]
07.01.2015 DT #9 Drugi dzien treningu, wrazenia ogolne OK. Znane mi wczesniej cwiczenia, wszystkie robilam wczesniej, nie mam z nimi problemu. Dzisiej niestety bylam baaaardzo slaba na treningu, bo nie spodziewalam sie ze dostane @. Zorientowalam sie, ze cos jest na rzeczy kiedy 3kg sztangielka w wyciskaniu francuskim jednoracz byla sielniejsza [...]
Mam ograniczone pole manewru, bo mnie rozciąganie boli, jak robię to za długo, albo za mocno. Albo mi rzepka przeskakuje :S Robię jakieś stretche w wykroku, czwórki i zginacze rozciągam opierając kolano o ławeczkę (jak przy bułgarze), do tego jakieś wygibusy z jogi, rozciągam łydki i chyba muszę ten piriformis dodać :S No i IT masuję - nie [...]