SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Trening z hantelkami

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Oto mój pierwszy trening Pon: klata + triceps wyciskanie hantelek 4x12 rozpietki 4x12 Prostowanie ramienia 4x12 wyciskanie francuskie hantelki 4x12 Śr: plecy + biceps Rozciąganie gumami na plecy Przyciąganie hantelki wzdłuż tułowia 4x12 Prostowanie kręgosłupa 4x12 Uginanie ramion z hantelkami naprzemiennie 4x12 Uginanie ramion o [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 433 Data: 2021-06-21 09:23:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zerwanie Naderwanie Ledźwiowy

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam Serdecznie, Jest to mój pierwszy post przeglądając internet może ktoś z Was był w podobnej sytuacji.:-P.po dłuższym czasie. Około 1,5 roku temu podczas treningu pleców wykonując martwy ciąg a w tamtym okresie nie robiłem go dłuższy czas mięsień był znacznie słabszy}:-( i w ,którejś serii hrupło w plecach czując jednoczenie nagłe kłucie i [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1178 Data: 2018-10-18 23:18:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosba o ocene / korekte FBW

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam wszystkich czytajacych :) Ogolnie prosilbym o porady, poniewaz pracuje na 3 zmiany ale czas na trening znajduje bez problemu, zamierzam zrezygnowac z basenu poniewaz czytalem ze przy moim typie budowy odradza sie inne cwiczenia niz silka przy treningu na mase. TRENING: FBW 3x w tygodniu (A i B naprzemian) trening A) Przysiad - 5x5 Wyciskanie [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1078 Data: 2009-01-30 13:29:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zamiana sportu

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam Zanim wrzucę ankietę pierw chciałbym poprosić kogoś z wiedzą o pomoc bo jestem zielony. Do tej pory moją pasją była kulturystka, albo nie tyle pasją co hobby bo zauważyłem że dużo bardziej mnie kręci MMA, chodzę 2 rok w sumie chodziłem 2 lata temu później rok przerwy i teraz znów, trener powiedział że byłbym w zaawansowanej jak bym nie [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 898 Data: 2012-09-28 20:04:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening - Jaki dalej ?

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam :) Pisałem jakieś 8-10 tygodni temu tutaj o plan. Jeden z ludzi napisał, że po zakończeniu obecnego planu na którym trenowałem 10 tygodni mam zgłosić się na forum. Trenuję już ponad rok z przerwami jednak przez 10 tygodni stosowałem taki plan: Poniedziałek (Klatka + Triceps) KLATKA: 1. WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 637 Data: 2011-03-04 16:40:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzienik El_Pedros

    Temat
    Trening dla początkujących

    DT Ten DT to będzie moja motywacyjna oraz mam nadzieje z uporem ale nie z syzyfowym skutkiem . Dieta REDUKCYJNA 1400 Kcl Opisze Potem , ogólnie ograniczenie Carbo. dużo białka Trening Trening Siłowy (rozpisze wieczorem) po treningu 20-30 minut Aeroby Troche info. Początek Redukcji: 93 KG ! Teraz: 79 KG Początek: około 105 cm Teraz: około 94 cm [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 975 Data: 2010-12-10 22:55:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak to poukladac?

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    no to teraz sie opisze. Licze na to, ze ktos pomoze mi ulozyc diete,plan pod moje cele. Obecnie moj plan treningowy wyglada nastepujaca: -poniedzialek: trening kravki, -wtorek:KLATKA+TRICEPSY wyciskanie na plaskiej-12/10/8/8 wyciskanie skos gora 10/8/8/6 sztangielki na skosie dodatnim 10/8/8/6 rozpietki plaska 4*10 francuskie wyciskanie [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1739 Data: 2009-12-28 09:48:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spięte najszersze grzbietu

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, jakoś nigdy się tym nie przejmowałem, z początku po prostu myślałem, że to wynik ćwiczeń i zmęczenia mięśni po treningach, potem po prostu to olałem. Jednak od dłuższego czasu mam mocno spięte mięśnie najszersze grzebietu, do tego dochodzi też spięcie jakiejś dolnej części (?) czworobocznych (czuje to przy łopatkach mniej więcej). Nie czuję [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 3792 Data: 2016-12-22 20:48:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • martwy ciąg?

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam mam 15 lat 66kg 180wzrostu to mój plan treningowy który wykonywałem dotychczas: wtorek i piątek rozgrzewka ok.15-20 minut następnie wskakuję na sztangę i robię przysiady po 3 w serii zaczynam od pustej sztangi dodaję co serię 2.5kg na stronę i dochodzę do 12.5kg na strone i robię 3 serie na tym ciężarze +2.5kg na stronę w którejś z serii [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1232 Data: 2016-07-30 19:04:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Do sprawdzenia. Plan ćwiczeń, a dieta IF.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, jako że kończy sie stary, a zaczyna nowy rok, narodziło mi się w głowie przejście na diete IF. Wszystko co było możliwe odnośnie tego planu żywieniowego przeczytałem i wiem już o co chodzi, ale nie chce siedzieć bezczynnie. Przedstawiam plan, który ułożyłem - nie wiem czy jest on dostosowany pod IF ( mała intensywność ) - żeby mieć sie [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 631 Data: 2013-12-30 22:46:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening dla 16latka

    Temat
    Trening dla początkujących

    straszny ze mnie chudzielec. Mimo to jestem bardzo wysportowany, mam swietna kondycje, trenuje siatkowke, z wf-u mam same 5 i 6. Gram duzo w pilke nozna jesli pogoda pozwala. Zdrowo sie odzywiam, jem bardzo duzo ale nic mi to nie daje. Nie pale, nie pije. Postanowilem ze przez zime i wiosne bede pakowal. Cwicze od 2 tygodni 5 razy w tygodniu. [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1092 Data: 2009-11-18 23:14:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprawdzenie planyu.

    Temat
    Trening w domu

    Witam. Od lipca chodziłem na siłownię, trenowałem różnymi planami. Jakieś postępy widać, ale nie są one powalające. Teraz nie mam dostępu do siłki, więc chciałbym zacząć ćwiczyć w domu. Poczytałem trochę artykułów, i ułożyłem taki oto plan. Chciałbym prosić Cię Mawashi, o sprawdzenie i ewentualne korekty. 1. Rozgrzewka (wzięta z treningu dla [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1315 Data: 2008-12-11 09:26:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prośba o pomoc

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam chcialem was prosic o pomoc w sprawie moich krótkich bicepsów nie wiem kogo mam sie poradzic szukałem w wyszukirwarce i znalazlem tam tylko jeden temat dotyczący krótkich bicepsów i odpowiedzi byly takie zeby wykonywac rozciąganie bicepsów(rzadko) lub tez wykonywac wiecej uginań młotkowych(sztangą badź hantlami)(które robie na kazdym [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 953 Data: 2006-01-06 21:11:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szczegolowy Plan do Oceny - CZEKAM na wasze opinie

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] W DÓŁ: 12 10 8 6 4.WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM 12 10 8 6 5.ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ: 4 X 10 6.ROZCIĄGANIE KLATKI W LEŻENIU BICEPS: Plecy + Triceps + Przedramie PLECY: ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT) 12 10 8 6 [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 895 Data: 2007-02-25 16:22:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Brak zakwasów po siłowni - czy to źle?

    Temat
    Trening dla początkujących

    Nie mam zakwasów po siłowni. Czy to znaczy, że za mało się wysilam? Robię FBW każde ćwiczenie 3 serie 10/10/8 z jedną serią rozgrzewkową pustą sztangą. Plan: * wyciąg górny do karku * wyciąg górny do klatki * przysiad (20/40/50kg) * wyciskanie leżąc (10/20/30kg) * klasyczny martwy ciąg (20/30/40kg) * pompki na poręczach (3 serie po 4x) * biceps [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 9148 Data: 2011-07-20 10:11:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początkujący treningi w domu

    Temat
    Trening w domu

    Witam mam 16 lat, na początku chciałbym się skupić na redukcji masy której mam troszkę za dużo (waga 80, wzrost coś około 1,90), dietę zacząłem około tydzień temu, mam o tyle łatwiej, że w mojej rodzinie nie odchudzam się sam, standardowo ryż,warzywa,owoce,ryby, dużo wody, ale nie o tym ten temat. Posiadam atlas dla początkujących z 4 stanowiskami [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1358 Data: 2015-01-18 18:10:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, wszystkich forumowiczów na wstepnie zaznaczę że jestem totalnym laikiem jesli chodzi o treningi siłowe, więc proszę o wyrozumiałość, mam 35 lat i chciałbym amatorsko potrenować w domu ogólnorozwojowo na zwiększenie mieśni bicepsa i ogólnie rąk, ogólną wytrzymałości rąk, mięsnie brzucha i nóg oraz klatki piersiowej... moje parametry : [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 578 Data: 2013-08-02 22:01:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nadeszła ta pora gdzie wkoncu musze się wziasc za siebie czytałem podwieszone i wczorajsza nockę cos takiego wymyśliłem. Waga: 80kg Wzrost: 180cm Zapotrzebowanie: 1997 (już po obcięciu, normalnie 2440) B: 2,0/kg W: 1,8/kg T: 1,1/kg 1. Czy taki rozkład makroskładników będzie dobry na redukcji? Plan dnia wraz z dieta 6:30 - Pobudka 7:00 - śniadanie: [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1174 Data: 2009-06-10 12:45:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening masa do oceny

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    PONIEDZIAŁEK KLATKA 10 serii x 6-8 powtórzeń a)Wyciskanie sztangi w leżeniu b)Wyciskanie sztangi na skosie c)Rozpiętki na skosie d)Rozpiętki w leżeniu BICEPS 6 serii x 6-8 powtórzeń a)Uginanie ramion ze sztangą b)Uginanie ramion ze sztangielkami c)Uginanie ramion ze sztangielką w oparciu o kolano d)Uginanie ramion ze sztangielką w [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 747 Data: 2009-01-27 14:43:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy dobrze?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam! Mam takie pytanie odnośnie diety, mianowicie jeśli ktoś by mógł to proszę o ewentualne poprawki: 1.posiłek: płatki owsiane z jogurtem naturalnym 2.posiłek: 2 kromki chleba razowego z szynką 3.posiłek: ryba lub chude mięso z warzywami 4.posiłek: kasza manna 5.posiłek: ser biały, 2 jajka Moim celem jest oczywiście redukcja. Stosuję TS i [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1086 Data: 2007-12-07 19:02:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)