SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący treningi w domu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam 16 lat, na początku chciałbym się skupić na redukcji masy której mam troszkę za dużo (waga 80, wzrost coś około 1,90), dietę zacząłem około tydzień temu, mam o tyle łatwiej, że w mojej rodzinie nie odchudzam się sam, standardowo ryż,warzywa,owoce,ryby, dużo wody, ale nie o tym ten temat. Posiadam atlas dla początkujących z 4 stanowiskami (http://allegro.pl/arrow-x-atlas-do-cwiczen-4-stanowiska-stos-65kg-2x-i4972482352.html), hantle i ławeczkę. Potrzebował bym zbalansowanego treningu na każdą partie ciała. Mój trening teraz wygląda nie więcej tak:

Rozgrzewka:
- 20 pajacyków
- 15 skłonów
- 20 wykroków
- intensywne bieganie w miejscu przez minute
- bieg 1,5 kilometra (mam fajną ścieżkę do biegania koło domu więc czemu by nie wykorzystać

Ćwiczenia:
Pompki 2x10
Biceps Hantle na stojąco 4 serie po 15, 2 serie na prawą, 2 serie na lewą
Triceps Hantle 4 serie po 8, 2 serie na prawą, 2 serie na lewą (trudniej mi jest na triceps)
Wyciskanie na ławce poziomej
Rozpiętki z hantlami na ławce poziomej 2x20
Rozpiętki na siedząco na atlasie 2x15
Pompki na poręczach 2x10
Prostowanie nóg na siędząco(na atlasie) 2x20
wykroki z hantlami 2x10
Step z hantelkami 2x1 minuta


Rozluźnienie:
Krążenia bioder - 20 razy w jedna i druga stronę
Napinanie mięśni brzucha itp po 2x20 sekund
Rozciąganie 30 sekund
Ćwiczenia oddechowe



Co jest tutaj do zmienienia ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
poczytaj o planie ACT - dobra opcja dla ciebie, mozna ja śmaiło przeprowadzi na twoim atlasie
w tym plani e co odałes, nie ma cwiczeń na wszystkie partie ciała- a tak powinno byc
ponad to układaj kolejnosc cwiczeń, zaczynajac od najcięzszych/ tych o angazuja najwiecej parti to tych co najniej

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 983
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja do treningu

Następny temat

Skazany na trening

WHEY premium