Witam Mam kilka pytań dotyczących walki 1. Jak uczyć się łamania desek? od jakiej grubości zaczynać? jak układać ręce? wiem w jakim celu się łamie deski ale nigdzie nie znalazłem jak się tego uczyć 2. Jak wzmocnić pięści? tzn przy silniejszym uderzeniu w worek nie robiły się czerwone słyszałem że pompki na kostkach są dobre na to ale nie wiem [...]
Siema, najpierw napisze ze najbardziej zalezy mi na rozroscie miesni, diete stosuje głownie samo białko jem i ograniczone do minimum weglowodany, gdyz chcialem troche zgubic z brzuszka, do calego treningu Kreatyne + Aminokwasy (Hi-TEC) Poniedziałek;Barki -wyciskanie sztangi zaa glowy -boczne -przednie -tylne -podciagnie wzdłóż tłowia Wtorek:Plecy [...]
Witam! Przez ostatnie 8 tygodni wykonywałem następujący plan: Poniedziałek, czwartek oraz piątek: 1.Przysiady z hantlami(w moim przypadku raczej hantlom) 3s. 2.Podciąganie na drążku 3s. 3.Wysikanie sztangi leżąc 3s. 4.Wyciskanie hantli stojąc (Arnoldki) 3s. 5.Uginanie ramion ze sztangielkami 2s. 6.Pompki odwrotne z obciążeniem 2s Oraz w dni [...]
Mały wstęp : Płeć : M Wiek : 16 Waga : 81 Wzrost : 185 Cel : Redukcja tkanki tłuszczowej na brzuchu, Masa, Siła ramion ( zależy mi na bicepsie obecnie 35cm) Staż treningowy : 1rok (w domu) Uprawiane inne sporty : Rugby Dostępny sprzęt : Hantla max ciężar 20kg, ekspander, rower stacjonarny, sciskacz 2x, gryf łamany Plan : 3 razy w tygodniu: [...]
Witam wszystkich na forum. Mój cel - masa, jak najsuchsza, bez zalewania się tłuszczem. Mam problem, a mianowicie gdy próbuje wyliczyć moje zapotrzebowanie kaloryczne otrzymuje różne wyniki. Od 1900 kalorii do 3000... Nie ćwicząc jadłem jakieś 2000/2200, zależnie od dnia. A teraz coś o mnie, wiek prawie 20, 175cm wzrostu, waga 64 kilo, typ budowy [...]
Od 1.5 miecha trenuje na silowni 2x w tyg nogi po to aby zwiekszyc wyskok i do tego gralem z 2x w tyg na plazy w siatke. Obecnie moj trening wyglada tak w pon-czw nogi: rozgrzewka, 4x12 przysiady trzymajac sztange z przodu na barkach( 1x biore 30kg,2x 40kg, 3x 45kg, 4x 50kg) po tem robie wykroki 3x 15 na kazda noge trzymajac hantelki 2x po 10kg, [...]
Witam, jak w temacie, proszę o pomoc w podpowiedzeniu (czytałem, i w końcu pomyślałem że muszę na poważnie podejść) Wiek: 20 lat, mam 195cm i 85kg Cel: Zależy mi na powiększeniu siły i przybranie czystej masy mięśniowej. Trening: na siłowni 3 razy tygodniowo, dni nie treningowe rozciąganie się + basen lub bieganie około 1h Doświadczenie: na [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam serdecznie! Zdiagnozowano u mnie wypukliny dyskowe w odcinku lędźwiowym. Mój przypadek nie jest poważy, jednak intensywne dźwiganie ciężarów sprawia, że dyskomfort w plecach staje się nieznośny. Oczywiście nie chcę rezygnować z rzeźbienia sylwetki, dlatego zwracam się do Was o pomoc i poradę. Kilka informacji ode mnie: - Wszelkiego [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Robię rozgrzewki i rozciąganie tak jak polecają na różnych stronach. Ćwiczę co drugi dzień. Czasami jak nie mogę co drugi to ćwiczę zaraz następny dzień od ominiętego treningu. - (1). Czy to jest dopuszczalne czy ma duży mały(nieistotny wpływ)? Wszystkie ćwiczenia ćwiczę po ok. 10 powtórzeń i 4 serie: -przysiady -pompki (zwykłe, na razie na mnie [...]
Witam Wiek: 36 lat Waga: 105KG Wzrost: 180 cm trening: od 3 tygodni jeżdzę na orbitreku: 1 tydzień 2x15 do 2 x 25 (przerwa 3 min rozciąganie) 2,3 tydzień 2 x 25 Obecnie ok 30 min orbitrek + od 4 dni a6w. (tak planuję do końca a6w) od 2 tygodni włączyłem basen (płwyam b. dobrze) i na basenie realizuję na przemian trening non stop tętno do [...]
Witam, Mam na imie Arek, mam 187 cm wzrostu i 75kg wagi. Cwicze od 2 lat, uprawiam kick boxing. Ostatnio nie mam czasu na treningi w klubie dlatego tez min. do wrzesnia cwicze w domu. Sa ta 3 treningi w tyg + czasem dodatkowo basen. Trening obejmuje cwiczenia silowe (glownie z treningu domatora) + worek bokserski + rozciaganie + brzuszki (wlasnie [...]
Od jutro ponownie wbijam na pełne obroty. Codziennie siłka, bieganie, rozciąganie, lepszy sen i dobre odżywianie. No właśnie z tym ostatnim mam problem. Chcę robić rekompozycje z lekko większym nastawieniem na spalanie tłuszczu, ale nie mam pojecia czy ustaliłem sobie odpowiedni plan żywieniowy. Mianowicie wszedłem na jeden z wielu internetowych [...]
moj plan dzisiaj zacząłem : 6 weidera 1 seria 6 powtorzen pompki z glowa na dole 5 serii po 20 pompek pompki przy scianie 4 serie po 25 pompek pompki w podporze tylem-----------nie zrobilem juz sily nie mialem przysiady------tez sily nie mialem ale next time zrobie wspiecia na palcach6 serii po 50 powtorzen brzuszki-----tez nie zrobilem ugiecia [...]
Witam !! Mam taki problem. Od 2 miesiecy mam naderwany miesien dwuglowy, prawej nogi. Nie robilem zadnych cw przez 2 miechy, teraz zaczolem sie rozciagac. Przy kopnieciach obrorowych, niestety boli mnie ta noga. Czy rozciaganie pomoze ?? Dodaje ze juz kiedys mialem naderwany ale jakos przeszlo. Sry ze zakladam nowy temat, ale w kontuzjach jest o [...]
Witam. Od kilku miesięcy uczęszczam m na zajęcia muay thai. Mój problem to poprawne wykonanie średniego kopnięcia okrężnego, a dokładniej żeby uderzyć każdą z nóg na odpowiednią wysokość muszę się trochę odchylić do tyłu, stojąc jednocześnie za bardzo bokiem do partnera w końcowej fazie uderzenia.. Nie mogę tak jakby płynnie wykonać tej rotacji [...]
Mam takie pytania: TEA - Kalorie spalone ze względu na aktywność fizyczną Trening siłowy 7 - 9 kcal na minutę w zależności od intensywności EPOC - Kalorie spalone po wysiłku 4-7% Całkowitego zapotrzebowania kalorycznego - czyli ze całość kalorii pod sam koniec np. 2700 mnoze przez 107% czy to chodzi o samo pomnozenie kalorii spalonychg podczas [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam! Mam zamiar rozpocząć redukcję, ponieważ przez zaniedbanie trochę się uzbierało fatu... Proszę o ocenę diety i ewentualne wskazówki co do niej. Treningi: - 3 x tyg FBW (po tym 30 minut cardio) - w pozostałe dni cardio, piłka nożna - codziennie rano na czczo krótki trening (rozgrzewka, rozciąganie) Suple: - Universal Amino 2700 (przed i po [...]
czesc od 3 tyg cwicze wlasny program treningowy, ulozony z kilku innych programow na sieci.W sumie cwicze go 2 tyg, bo po 1 treningu mialem zakwasy przez 6 dni, takze mozna powiedziec, ze cwicze go ponad 2 tyg. I pytanie mam takie, gdyz dzisiaj, po 3 dniach przerwy od trena, sprawdzilem rezulataty i siem troche rozczarowalem, bo dosiezny wzrosl [...]
mam 14.5 lat 57 kg 172 cm wzrostu biceps 30 klata 86: wtorek i piatek: klata: 4 x 8-10 wyciskanie sztangi w poziomie 3 x 8-10 wyciskanie sztangielek w skosie 1 x rozciaganie klaty(trzymanie na czas sztangielek w ruchu podobnym do rozpietek barki: 4 x wyciskanie sztangi 3 x unoszenie ramion ze sztangielkami bokiem w gore sroda i sobota: [...]