SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc apokalipsa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
Mam pytanko a raczej prośbę do was wszytskich i do ciebie apokalipsa chciałbym cos zastosować przy redukcji, aby mięsko nie spadło zastanwiam sie nad połączyć MUSCLE ASYLUM Creadex juz mam kupiony , z Nitrbolonem lub cos moze innego Nitrobolonu jeszce nie zakupiłem .Stosowałbym to następująco w dni treningowe nitrobolon przedtreningiem na rano i po treningu Creadex w dni nie treningowe nitrobolon2razy a Creadex na ranno, co sadzicie o tym połączeniu chodzi mi o sucha masę i zachowanie masy może macie jakieś inne propozycje lepsze do połaczenia CReadexu, dzeki za pomoc pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
creadex jeśli mialby prawo dobrze zadzialac to w dużo raczej większych dawkach niz sugerowane, więc jesli juz masz to jako pewnego rodzaju wspomaganie możesz dodać.
trudno jest cokolwiek stwierdzić bo skład nie jest ujęty -jak to często bywa- w uporzadkowana listę poszczególnych wielkości jesli chodzi o skladniki[nawet w przybliżeniu]
do tego myslę, że nawet jedna porcja dobrego staka może już wystarczyć.
no i ew. mozna by sie zastanowić nad spalaczem- choćby w dawce mniejszej niż na klasycznej redukcji...
bcaa uznałbym rowniż za b. ważny składnik.
także minerały/wit.- szczegolnie magnez i cynk[zma, mzb] i lecytyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
witaminy mam orange triad bcaa kupie tez ale zanstwiam sie jakie jest godne polecenia jakie ty stosujesz?a jaki stak kretynowy polecasz do tego creadex na such mase czy ten nitrobolon moze byc czy nie za bardzo ?mzb kupi teraz na dniach mam do tego bialko serwatkowe bialko serwatkowez z kazeina 90% aakg bede wdzieczny za porade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
bcaa obecnie stosuje te; https://sklep.sfd.pl/San_BCAA_Pro_5000-opis3042.html
jednakże z punktu ekonomicznego lepiej wychodzą napewno inne[w ptrzyrównaniu takiej samej postaci -czyli proszku]

stak- trudno wybrac bo jest tego pełno- zalezy jakie są twoje doświadczenia i dokładniejsze oczekiwania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
a z bcaa jakie jeszce polecasz z punktu widzeni ekonomicznego ktore wychodza taniej i dobrze dziłaja?doswiadczenia stosowałem tylko san v12 oczekiwania wobec stak pompa miesniowa zwiekszenie suchej masy i zabezpiecznie przed katabolizmem miesniowym chciał bym cos połaczyc z tym Creadex i zastnawiełm sie nad Nitrobolonem ale moze to zły wybor i ty moze cos polecisz z czego bede zadowolony z polacznia Creadex ?mam jeszce jedno pytanko do ciebie jaka jest odpwoeidnia dawka przjmowan glukozaminy i jakie produkty sa najlepsze na stawy?pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeśli chodzi o glucosamine to 2g. jest juz ok.
pojedyncza albo zestaw jak wolisz.

ja oczywiście mogę zaproponowac calą game stakow ktore mogłyby miescić się w tym rograniczeniu wedle tego co uwazam za najlepsze; wymienie więc kilka ktore akurat przypominam sobie i uznaje za jedne z lepszych;
hp, xtreme stak, massacra/ko,

bcaa natomist- te w proszku- dobrze wychodzily z aminostara, z activlab też lecz tam jest dośc duzo glutaminy więc to -z ekonomicznego punktu wiidzenia- zacuemniac może nieco sytuację bo dawki jeśli by chcieć uzyskac wlaściwą ilość bcaa powinny niejako omijac tam zawartą glutamine- oczywiście to "omijać" nalezy brac w cudzysłow bo oznacza to tylko wyrażenie dla celów praktycznych ktore wskazuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
to wszystkie ktore podałes beda dobrym połaczniem do Creadex ?a witaminy jakies jeszce polecasz godne polecenia i ktore wychodza ekonomicznie a jesli chodzi o spalacz to jakie polecasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
myslę,że będą dobrze dzialać

createx traktuj jako pewnego rodzaju dodatek- chyba, ze bedziesz bral porcję gwarantującą wlaściwą ilośc kreatyny[a podejrzewam, ze to byłoby około 8 kaps. jednorazowo]

ze spalaczy jesli nie brałeś jeszcze nic to tse, jesli chcesz byc pewniejszy efektoow to scorch

ja np. biore teraz żeń szeń z OLimpa ktory ma w sobie dodatek witamin i to mi narazie wystarcza[ale zmienie na mocniejsze w okresie przesilenia ktore już sie zbliza]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
a co sadzisz o połaczniu MAN Clout i Creadex ?chce aby była dobra kosa zaby kopło ładnie i such mase zrobiło a co sadzisz o vitaminach olimpa cos do tego zestawu bys jeszce polecił?z supli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
clout jest b. dobry ale raczej malo pobudzający

a jesli chodzi o witaminy to ok.

podsumowując- jesli zdecydowalbyś sie na clouta- to bierz codzien porcję -np. rano, a creadex w treningowe przed treningiem- ale pewnie z 6-8 kaps...
chyba, że wzialbyś dwa clouty to wtedy super byłoby dawkowac go 2x dziennie.
można też wyjśc z tej sytuacji w ktore może byc troszeczke za mało kreatyny dodając np. zwykle mono w ilości 3-5g. dziennie[ale to w ostateczności]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na lato , mogłbym prosić o pomoc w rozpisaniu dawkowania ?

Następny temat

Co wy na taki cykl w wieku 16 lat ?

WHEY premium