Dzień 1 DT Wiem, że małe ciężary - tu znowu się wytłumaczę %-) : - to bill starr, więc na początku zawsze jest lekko - straciłem sporo kg (z 94), więc siła też spadła - jestem po kontuzji pleców (ogólnie to jestem jedną wielką kontuzją %-) ), więc celowo zaniżyłem ciężary (w dziale CF podałem prawidłowe ciężary jakiś czas temu) . Staram się skupić [...]
Dzień 52 DT Pominięte 2 dni (wypiski), ale wszystko przestrzegane planowo. Będę wrzucał wybiórczo + porównania --> i tak każdy dzień wygląda podobnie (miska dostępna w moim profilu) Trening Przysiad lekki 5x4: 53, 66, 79, 79 Żołnierskie 5x4: 40, 43, 50, 56 MC 5x4: 70, 84, 101, 112 Kaptury 15x90 kg x 3 serie Coś ala lekki CF: podciąganie + pompki x [...]
Dzień 15 (17 luty 2014) Dziś spoko tylko znów lipa z chlebem bo jakiś ujowy był, nie razowy ale w sklepie od rana nie było. Na jutro już sobie razowy wcześniej upolowałem. Trochę ujowo mi się robi treningi z kumplami, od następnego treningu przenosze się na inną siłke bo ta coś mi poza tym nie podpasowała. Fajnie, że jest bieżnia, rowerek itp ale [...]
1. Po 18-19 też trzeba jeść. W ostatnim posiłku nie dawaj węglowodanów, a tylko białko i tłuszcz (no i warzywa). 2. Te ćwiczenia to nie za słabe trochę? Ja tam sie nie znam, ale chyba lepiej byłoby je robić 3 razy/tyg w 2-3 seriach. No i zwiększaj ilość powtórzeń (albo obciążenie) w miarę wzrostu formy... Tzn chodzi mi o ćwiczenia siłowe, nie o [...]
czytaj wyżej masz adres postu na temat rozciągania a zestaw ćwiczeń na same highkicki to się nieda bo albo się rozciągasz do wszystkiego albo wcale się nie rozciągasz i żeby poprawnie i wysoko wykonywać highkick lub inne kopniecia to trzeba powtarzac tę technike praktycznie do znudzenia najlepiej pod kątem trenera w sekcji. same rozciąganie dużo [...]
widze ze nie rozumiesz masz się poprostu rozciągać!! niema specjalnie przeznaczonych ćwiczeń żeby wyżej kopać frontkicki a innych żeby kopać wyżej highkicki ogólnie rozciągając się będziesz mógł kopać wysoko dużo w tym temacie ma też powtarzanie technik ROZUMIESZ???? ćwiczenia na rozciąganie masz w poście do którego linka podałem wyżej
nie pokazuj mi takich rzeczy bo juz widze co sie dzieje z twoimi kolanami po paru latach takich shizow napewno bardzo skuteczne ale chyba jednak za duza cena za takie rozciaganie
Jakie kopniecia? Rozciagac trzeba w miare wszystko, ale niektore miesnie, sciegna sa juz rozciagniete poprzez codzienne ich uzywanie, wiec nie kladzie sie na rozciaganie ich takiego nacisku. Mimo to, aby uniknac kontuzji, dobrze jest rozciagac sie calym.
W sumie oprócz tego 1,5 tyg to nie praktycznie po skończeniu sezonu jesiennego grałem na hali aż do rozpoczęcia treningów w przerwie zimowej.Teraz jestem zmuszony pauzować tak wiec myślę ze pomoże a oprócz tego wyczytałem ze rozciąganie we własnym zakresie w domu tez pomaga. Dziekuje za odpowiedzi
Dzisiejszy trening miał się tak: Rogrzewka 10 minut bieżnia – tętno około 130. Wymachy, skłony, kręcenie biodrami. Rozciąganie. Prostowanie kolan na maszynie 6 x 10: 36kg x 2 - 41kg x 2 – 46kg x 2 Uginanie kolan na maszynie 6 x 10: 36kg x 2 – 41kg x 2 – 46kg x 2 Wyciskanie na suwnicy 6 x 10: 59kg x 2 – 68kg x 2 – 77kg x 2 Ściskanie ud na [...]
Ale ja nie mam zamiaru sobie wyobrażać cokolwiek. Bazuję na własnych doświadczeniach, mówię o sobie i tego będę się trzymał. W karate nie było zaprawy kondycyjnej, słabe rozciąganie, tylko walenie technik w powietrze. Po kilku treningach taja, gdzie bijesz w tarcze zmienia się kompletnie punkt widzenia. I tak na marginesie. Jak już wywołałeś brak [...]
myć tattoaż trzeba, niewolno się kompć, ja myłem każdy srenio 3 razy dziennie tylko delikatnie, a z sportem to jest tak zeby skóra się nienaciągała albo zeby mięsien nienpręzał miejsca bo odswieża się rana, dłuzej się wtedy goi i wieksza szansa ze strupek się zrobi, wtedy z tattoo schodzi barwnik razem z krwią i moze być "ubytek" odrazu [...]
rozpis treningów 3x tydz( wt, czw, sob) 1. rozgrzewka: -bieg w miejscu, w trakcie biegu unoszenie ramion w przód i w bok po 20 razy, - rozkrok, ramiona w górę , słony tułowia w przód i w tyłz pogłębieniem 20 razy, - rozkrok ramiona na biodra , naprzemienne skłony tułowia w bok 20 razy, -krążenie bioder 20 razy, - rozkrok, półprzysiad na lewej i [...]
Dzisiejszy trening: 1. rowerek 10 min 2. brzuszki 2x 20 powtórzeń 3. wspinanie się na palcach obunóż z obciążeniem ( 2 butle z wodą 1,5l)2x20 4. przysiady klasyczne 2x 20 5. pompki na kolanach 2x 12 oj tu jest ciężko 6. podciąganie obciążeń wzdłuż tułowia ( 2 butle)2x15 7. uginanie przedramion z butelkami każda 2x 20 8. ćwiczenie na triceps z [...]
dzisiejszy trening: 10min rowerek brzuszki 2x20 wspinanie się na palcach obunóż z obciążeniem(3l) 2x20 przysiady klasyczne 2x 20 pompki 2x 12( już trochę lepiej mi idą) podciąganie obciązeń wzdłuż tułowia oburącz(1,5 l)2x20 uginanie przedramion z butlami 1,5 każda 2x20 ćwicz. na triceps każda ręka 2x20(1,5l) uginanie nadgarstków z obciążeniem [...]
Z tym grzeszeniem nie przesadzałam po prostu piwko się zdarzyło obligues ale mam nadzieję,że za tydzień będzie lepiej Dzisiejszy trening: rowerek 15 min brzuszki 3x25 powtórzeń wspinanie się na palcach z obciążeniem 7kg 3x 20 powtórzeń przysiady klasyczne 3x 20 powt. pompki na kolanach 3x 12 powt. podciąganie obciążeń wzdłuż tułowia oburącz z [...]
Kompleksy sztangowe/crossfit ja bym dał przyda się na pewno. Do tego jakieś części akrobatyczne/rozciąganie bo widzę że jest np skok tygrysi i takie tam a przy twoim wzroście to może być problem. Zależy od twojej sprawności. Między tymi treningami tak jak kolega wyżej napisał rozdziel sobie tor i trenuj przemieszczanie się ale jeśli masz problemy [...]
Cardio :D zdecydowanie najbardziej technicznie udane :D Cos moze w koncu wage zrzuce... :D 02.04 Lawka technika na 50kg, siady 60kg, sciaganie a`la podciaganie, barki, rozciaganie. 03.04 Tricepsy roznie, 4 serie po 8 bulgarskich na noge z 12.5kg na reke. Lekkie rozciaganko