SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • BAMFette - dziennik/W drodze na PŚ w TSK

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] Podczas wykonywania przysiadu tylnego przyspieszamy na dole w ruchu do góry aby przełamać martwy punkt. Tak jak na filmie poniżej http://www.youtube.com/watch?v=WK7m6I5m6gY ROZCIĄGANIE ZGINACZY BIODER W martwym ciągu oraz przysiadzie miedzy seriami wskazane jest rozciąganie zginaczy bioder - Stajemy w bardzo głębokim wykroku - patrzymy w gore [...]

    Odpowiedzi: 952 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-11-03 00:21:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy mozna łączyć bieganie z siłownią?

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Red ale on powiedział, że się kasa marnuje przy fazie nasycenia kretką... a nie poprzez branie supli... osobiście sam chciałbym wyglądać jak zawodnicy fitness, dlatego poleciłbym Co coś w stylu: poniedziałek: klata triceps rozciaganie wtorek: na czczo troche pobiegaj a jakoś o 17:00 idź ponapieraj w worek; rozciaganie po worku sroda: plecy biceps [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2004-07-22 08:47:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 19.04.18 DNT Miska: 1, 2,3. Wolowina gotowana, makaron gryczany, ziemniaki, oliwa, cukinia, baklazan, maliny 4. Nalesniki gryczano-maniokowe, odzywka, kakao, truskawki Rolowanie/rozciaganie: plecy Kroki: 12348 Bardzo chcialam isc na trening, nawet juz bylam przebrana ale jednak rozsadek zwyciezyl- po poprzedniu dniu bylam mega niewyspana, bez [...]

    Odpowiedzi: 1121 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-04-22 16:07:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nowy potrzebuje porady

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    na temat diety będę musiał sobie poczytać i dam znać... Chyba że ktoś ma jakieś propozycje. ćwiczyć będę w domu, przynajmniej na razie. Co do treningu domatora który z tych będzie lepszy: PIERWSZY: 1.Pompki płasko(dowolna z podanych wersji)-4-5 serii x do zmęczenia-ze zmiennym rozstawem dłoni. 2.Pompki głową w dół(nogi na podwyższeniu-rys.5)-4-5 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 958 Data: 2008-03-10 22:23:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • o boszzz ale mam zaleglosci, nie wyrabiam czasowo...... PONIEDZIALEK DNT WTOREK rozgrzewka 3 serie po 15powtorzen A1: Dive Bomber Pushup A2: Jump Squat B1: Chin up or pull up - z guma B2: Wykroki z przeskokiem - na noge C1: podciaganie kolan do klatki w zwisie C2: Wznosy bioder z jedna noga w gorze - na strone chwila zabawy z KB rozciaganie SRODA [...]

    Odpowiedzi: 734 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-08-05 08:52:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie o rozciaganie

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    aha dzieki mam jeszcze takie pytanka na rozciaganiu dynamicznym wystarczy 5 cwiczen? piszesz ze rozciaganie izometryczne mam wykonywac po treningu nog ale jesli stosuje HST to nogi cwicze na kazdym treningu wiec mam to robic raz na tydzien po 1 z treningow? w podanym linku - http://sus.univ.szczecin.pl/~maciejs/rozciaganie/rozciaganie.html sa [...]

    Odpowiedzi: 95 Ilość wyświetleń: 10660 Data: 2006-07-31 16:09:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening do korekty II

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    pon: 1. Wyciskanie skosem w gore 12,10,8,6 spróbuj zacząc od większej ilości powtórzen np od 15 i w doł. Skos lubi więcej powtórzen a te 6 powt może nie poruszyć odpowiednio. Ale to moje zdanie 2. Wyciskanie plasko 12,10,8,6 - uważaj na technike, by łokcie nie latały jak latawce i spinaj mocno klatke, pamiętaj o sciągniętych łopatkach i nie [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1933 Data: 2006-07-14 09:10:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozciąganie - kiedy wykonywać?

    Post
    Trening dla początkujących

    Mamy w sumie 3 metody treningu pod mobilność/rozciągania, jest to rozciąganie statyczne, rozciąganie dynamiczne i poizometryczna relaksacja mięśni. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieć rozgrzewkę i rozciąganie dynamiczne przed treningiem siłowym. W przypadku rozciągania statycznego oraz poizometrycznej relaksacji mięśni, nie powinny być one [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1336 Data: 2023-04-15 23:40:23 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Terca / Zdrową i aktywną być!

    Post
    Trening dla początkujących

    Rozciąganie: 1. Rozciąganie mięśni klatki piersiowej i obręczy barkowej 2. Rozciąganie mięśni grzbietu, tylnej partii mięśni nóg i pośladków 3. Rozciąganie mięśni wewnętrznych ud 4. Rozciąganie mięśni czworogłowych 5. Rozciąganie mięśni przedramion i ramion 6. Przyciąganie ugiętej nogi w leżeniu na plecach - - - DIETA - - - Mnóstwo przeczytałam [...]

    Odpowiedzi: 62 Ilość wyświetleń: 5191 Data: 2010-12-07 17:29:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] gładkizab - dziennik

    Post
    Trening dla początkujących

    W zeszłym tygodniu wróciłem do treningów na siłowni i biegania, 1,5 miecha przerwy od ćwiczeń na nogi i częściowo plecy, noga zrehabilitowana(dwójka) i bez śladu kontuzji, lekcja - rozciąganie 3x w tyg %-) waga dziś pokazała 77kg, więc jakies 3 kg w dół w stosunku do końcówki lutego, staralem się nie redukować, a trzymać 0 żeby mięso nie poleciało [...]

    Odpowiedzi: 332 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-04-20 18:07:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przemiana wiosenna annawcz

    Post
    Ladies SFD

    Dziękuję filonka, kokosik, delfinka :-) złomu mało bo tylko pół roku ;) a tak w sumie to córka mi powiedziała że do zawodów podchodzę treningowo to szukałam ducha rywalizacji nie złomu :) muszę się nauczyć biegać na zawodach :) xazzar Zobaczymy jak pójdzie :) Chyba mam szczęście do Mistrzostw Polski bo w Sławie zeszłego roku też były :) ale w [...]

    Odpowiedzi: 894 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-02-13 13:26:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ogłupienie

    Post
    Trening dla początkujących

    Oto ja Wzrost 190cm Waga 75 kg ( tak wiem...) To mój trening Pomiędzy seriami robię 1 do 2 min przerwy Pomiędzy powtórzeniami 40 do 50 s przerwy PONIEDZIAŁEK Klatka + Triceps: 15 – 20 min rozgrzewki 1. Wyciskanie na ławeczce płaskiej 4x12-6p 2. Wyciskanie hantelek na ławeczce skośnej - 3x12-8p 3. Rozpiętki na ławeczce skośnej 3x10p [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 6899 Data: 2009-04-19 19:22:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ale nudy chyba pojde napalic w piecu ja dzisiaj plecy martwy i rozciaganie ale cos czuje ze musze przelozyc rozciaganie bo mam takie bole w udach ze rozciaganie nie ma sensu.dam w zamian aero a rozciaganie jutro albo w pon.

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-11-21 11:43:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem nogi

    Post
    Sztuki Walki

    odpowiednie rozciąganie+odpowiednio dużo czasu=wysoki kopnięcia;) Odpowiednie rozciąganie tzn. rozciąganie dynamiczne(wymachy nogami) przed treningiem, powolne rozciąganie statyczne po treningu. Rozciąganie dynamiczne możesz dać codziennie rano, rozciąganie statyczne 2-3razy w tygodniu, zawszr po treningu, rób przez conajmniej miesiąc, sumiennie, [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 3722 Data: 2007-05-16 23:35:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT kleine-hexe vol.2

    Post
    Ladies SFD

    Wtorek, 22. marca - DT Napoje: ok 3,5 l wody, 2x kawa Warzywa: pomidorki, cukinia, cebula Suple: żelazo, wit C, magnez wit D, wit B complex, wiesiołek Grzeszki: brak Samopoczucie: dobre, po treningu ziewanie Trening A – Klatka + plecy + ramiona 1. Wyciskanie sztangi na ławie poziomej 8/8/8/5/5/12/max 16kg/20kg/25kg/27,5kg/25kg/20x22,5kg/24x20kg [...]

    Odpowiedzi: 1626 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-03-23 10:17:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT kleine-hexe vol.2

    Post
    Ladies SFD

    Środa, 1. czerwca - DT Napoje: ok 3,5 l wody, 2x kawa, 1x pokrzywa, 1x herbatka na dobry sen Warzywa niewliczone: sałata lodowa, cebula Suple: magnez, wit d3, wit B complex, żelazo, wit C Grzeszki: dwie gałki naturalnych lodów - wliczone w miskę; pozostałe kalorie to za wafelek od lodów :-) Samopoczucie: bardzo dobre Trening C – Barki + nogi tył [...]

    Odpowiedzi: 1626 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-06-02 09:21:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT kleine-hexe vol.2

    Post
    Ladies SFD

    Poniedziałek, 29. sierpnia - DT Trening C 1. Face pull 10/10/10/max 10kg/12,5kg/12,5kg/24x7,5kg Ok. 12,5 kg dość ciężkie, ale technika zachowana. Ostatnia seria fajnie weszła i rozgrzała tylny akton. 2. Wyciskanie sztangielek siedząc na ławeczce pionowej 12/10/8/16/max 6kg/8kg/10x10kg/18x6kg/24x4kg W trzeciej serii zrobiłam dwa powtórzenia [...]

    Odpowiedzi: 1626 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-08-30 08:41:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT kleine-hexe vol.2

    Post
    Ladies SFD

    1. Face pull 10/10/10/max 10kg/12,5kg/12,5kg/24x7,5kg Ok. 12,5 kg dość ciężkie, ale technika zachowana. Ostatnia seria fajnie weszła i rozgrzała tylny akton. Ładnie. Najważniejsze że czułaś co trzeba. 2. Wyciskanie sztangielek siedząc na ławeczce pionowej 12/10/8/16/max 6kg/8kg/10x10kg/18x6kg/24x4kg W trzeciej serii zrobiłam dwa powtórzenia [...]

    Odpowiedzi: 1626 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-08-31 09:29:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT kleine-hexe vol.2

    Post
    Ladies SFD

    Sobota, 24. września - DT Trening C 1. Face pull 10/10/10/max 7,5kg/10kg/10kg/20(?)x7,5kg 10kg/12,5kg/12,5kg/24x7,5kg Ok. Obciążenia zmniejszone, bo przerwa była dość długa. Technika do zweryfikowania, bo teraz po kilku dniach czuję domsy w okolicach góry łopatki/dolnej krawędzi kaptura @@-) 2. Wyciskanie sztangielek siedząc na ławeczce pionowej [...]

    Odpowiedzi: 1626 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-26 10:28:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT kleine-hexe vol.2

    Post
    Ladies SFD

    Ok, czyli wznosy bokiem poczekają :-) Czwartek, 10. listopada - DT Trening C 1. Face pull 10/10/10/max 14x7,5kg/14x10kg/14x10kg/24x7,5kg 14x7,5kg/14x10kg/14x10kg/24x7,5kg 7,5kg/10kg/12x10kg/20x7,5kg 7,5kg/10kg/10kg/20(?)x7,5kg 10kg/12,5kg/12,5kg/24x7,5kg Już trzecia seria ładnie weszła. W ostatniej ogień, a co najważniejsze - nie spiął się kaptur [...]

    Odpowiedzi: 1626 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-11-14 09:24:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)