jojoziom1 hmm przed ta guma mozesz nie wiem, troszke podniesc temperature ciala czyli kilka minut rowerek, albo trucht w miejscu. Nie sa to pewnie zbyt wymagajace i trudne cwiczenia ale mimo wszystko dobrze jest rozgrzac cialo mimo wszystko - jesli mamy byc dokladni. Na bol stawow mozesz sobie kupic glukozamine olimpu gold. Wiele osobom pomogla na [...]
Ok dziękuje, a możesz jeszcze mi powiedzieć jak przeplatać Izometryczne rozciąganie z Cwiczeniami siłowymi? Bo Izo nie zrobie w dzien nastepny po cwiczeniu siłowym, bo nogi są nieco nabrzmiałe. Znalazłem coś takiego http://jodan.grap.prv.pl/inne/rozciaganie.html sądzisz że prawda i tylko prawda jest tutaj prawiona :> Soga oczywiscie zostawie [...]
niwix uwierz mi na słowo że w opini dobrych trenerów znających się na rozciąganiu i siędzocych ładnych parę lat w tym temacie, rozciąganie się w ten sposób na wewnętrznej części stopy jest złe. Po drugie najpierw powinno się robić rozciąganie dynamiczne a później izometryczne, statyczne albo w stanie rozluźnienia. "Przechodzimy do ćwiczenia [...]
A wiec w skrocie bo nie mam czasu teraz tego dokladnie opisywac: jezeli staz na silowni zerowy to zacznij od treningu ACT aby przygotowac miesnie do dalszego wysilku. Nastepnie jesli zalezy Ci na dynamice to trening FBW z elementami dynamiki: http://www.sfd.pl/%5BART%5DDynamika_by_Marcin_VB-t452639.html Jezeli bedziesz cwiczyl na silowni oraz [...]
Może pomógłby Ci streching - jeśli się da to z lekkimi ciężarkami. Jak najmocniejsze rozciąganie poszczególnych mięśni - max rozciągasz, trzymasz przez 15-20 sekund, minuta przerwy i powtórka. Co drugi dzień trening, 2-3 serie w ćwiczeniu po 4-5 powtórek, zwiększać intensywnośc możesz dodając co tydzień 5 sekund do każdej powtórki, a kiedy [...]
Crossfitem rozbudowywać sylwetkę..Ekspertem w dziedzinie rozbudowy sylwetki nie jestem, ale trenując już trochę czasu sporty walki, z zawodnikami, którzy są dobrze zbudowani uzupełniając treningi właśnie crossfitem, a nie powerbuildingiem.Ja także nie jestem ekspertem w dziedzinie rozbudowy sylwetki %-) Jednak na zdrowy rozsądek - dlaczego lepszy [...]
szczerze mowiac ja w twoim wypadku staralbym sie zadbac o diete,wytrzymalosc i ogolna sprawnosc. jezeli naprawde chcesz TYLKO przytyc to wal ta kreatyne i gainera. ale ja bym stawial na wytrzymalosc silowa(3xtygodniu),basen (2x) i bieganie(3x) do tego rozciaganie i ogolna sprawnosc.na koniec dobra regeneracja.mysle ze to ci sie bardziej przyda. [...]
1 )Rozciąganie jest bardzo ważne to ze sie nie kompie to nie znaczy ze sie nogami nie walczy :> wiekszosc rolek ,słipów to nogi. Tak wiec rozciaganie jest na kazdym treningu BJJ . no a na drugie pytanie to google najlepiej ci odpowiedzą ..
3-dzień 10 min trucht, rozciąganie 5min, 2x cba na odcinku 30m, przeplatankax2, odstawno dostawna x2, 3 przebieżki, 4x1 min biegu przerwy miedzy 3 min (tempo -tak żeby przebiec wszystkie), rozciąganie, 5 min trucht
Ja ćwiczyłem normalnie pod okiem trenera. Robiłem przysiady i martwy ciąg. Pamiętam pierwszy trening MC i od razu 100 kg na 6 powtórzeń Martwy, wiosło, wyciąg górny Ja miałem ewidentnie osłabione plecy, generalnie byłem chudzielcem z kurzą klatą. Ćwiczyłem na pałę i pogłębiłem swoją wadę (klata, biceps, troche brzuch). Do planu typowo [...]
Na pewno rozciągnięcie przydaje się w piłce. Czy akurat w tym konkretnym zwodzie? Na pewno. Im jesteś bardziej gipki tym łatkiej Ci balansować ciałem. Spójrz np. na Messiego. W sumie nie robi on jakiś zayebiście skomplikowanych trików (niczym mu nie ujmując, i tak uważam go za najlepszego piłkarza na świecie) a bardzo trudno zabrać mu piłkę. Na [...]
Ja do picia polecil bym Ci CARBO jest to odzywka weglowodanowa ktora zapewni ci staly doplyw energi i w swoim skladzie ma tez sporo witaminek i skladnikow odzywczych :) a co do zakwasow to najlepsze jest pozadne rozciaganie na koniec treningu ( ja jak trenowalem kosza mielem wlasnie w sierpniu treningi biegowe interwalowe byly za***iscie [...]
No tak wlasnie myslalam, ze musi byc gorzej zeby bylo lepiej. Wlasnie jesten po kolejnej wizycie u chiropraktyka, znowu ponastawial. Wyjasnil tez ze miesnie musza bardziej pracowac po takim nastawieniu, i stad bol. Powiedzial ze narazie nie ma potrzeby kolejnej wizyty, i zalecil masaz. Ale faktycznie jest juz calkiem ok z tym szyjnym. Za to mam [...]
23.07.2014 DT TRENING Tydzien 1, trening B + Orbi 5 min + Rozgrzewka bioder 1. wejście na podwyższenie 3x 10 na noge 10 x cc/ 10x c/ 10x 3kg - Wejscie na podwyzszenie zyskalo nowy wymiar po instrukcjach Viki. Miazga.%-) 2.przysiad z rekami nad głową OHS 10x2 2x cc/2x cc/2x cc/2x 6kg/2x 6kg/2x 6kg/2x 6kg/2x 6kg/2x 6kg /2x6kg - tu sie muszę [...]
22.03.2015 DNT Aktywnosc: * spacer 1 h * cardio 30 min * brzuch i cwiczenia na kregoslup 20 min 23.03.2015 DNT Aktywnosc: * joga relaksacyjna 30 min * rozciaganie MISKA /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/3e7886d4e2ed465bbe358dd1fe56d780.png Przemyslalam sprawe i czuje ze nie jestem jeszcze gotowa na ten nowy trening.. 4 dni w tygodniu i cwiczenia [...]