Ten trening bede wykonywal przez 5 tygodni,skupilem sie glownie na plecach zeby poprawic wade kregoslupa, i zey mnie nie bolalo w krzyzu :):) a takze na klatce(bo jest slaba i mala) i nogach. Mam nadzieje ze pomoga mi te cwiczenia w "naprawie" plecow (tj.bole i odstajace lopatki). Poniedzialek: Klata -WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA [...]
bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi, zwlaszcza te o ksiazce nie zakupionej przez Binia:P....chyba bede musiala sie przemoc do tego rozciaganie, moze nawet to polubie;) pozdr.
Tętno rzeczywiście miałem szalone, ale czuję z każdym dniem, że mój stan się poprawia i mogę biegać dłużej. Stosuję te marszobiegi tzn. podczas szybkiego marszu (1,5 godz) stosuję serie szybszego biegu - tyle ile mogę. Dodatkowe ćwiczenia to (rozciąganie) brzuszki, pompki, drążek, skakanka. Myślę, że za miesiąc (jeśli wytrwam) będę mógł powiedzieć [...]
Też się zgadzam z apokalipsą. Francuz do czoła daje doskonałą izolację tricepsów. Francuz za głowę zmusza do rotacji w stawie ramieniowym - co nie jest ani zdrowe ani sprzyjające optymalnej pracy tricepsów. A jak masz ochotę je rozciągać to jest na to czas po treningu lub łagodnie między seriami. Ponadto mięśnie "prostowniki", w przeciwieństwie [...]
9 rad jak zwiększyć masę mięśniową 1) Nacisk na fazę negatywną. Przyrost mięśni jest logiczną konsekwencją ich skurczów. Zazwyczaj podkreśla się rolę fazy koncentrycznej skurczu, gdy mięsień się skraca ale rozciąganie mięśnia w fazie koncentrycznej (negatywnej), gdy mięsień się wydłuża utrzymując stałe napięcie, też bezpośrednio powoduje przyrost [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
czysto na siłę owszem, ale raczej większość trenuje również dla sylwetki, rozciąganie między seriami (jak i przed treningiem) obniża siłę mięsni Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-09-19 16:30:08
Zrobiłem sobie kilka testów na mobilność i chyba faktycznie mam z tym duży problem... Nie jestem w stanie bez obciążenia nisko zejść bez odrywania pięt, bo lecę do tyłu. Postaram się to poprawić o ile jeszcze się da, zaczynam rolowanie i rozciąganie łydek.
to jak, wchodzisz na zbilanosowaną 2000kcal na kilka tygodni? Jak Marta pisala przy okazji widziałabym FBW. Czy jak wcześniej cwiczyłaś FBW jadłaś wystarczająco dużo witami i minerałów? NIeobór witamin może przyczyniać się do kiepskiej regenracji i 'zakwasów'. Po treningu bierz ZMA, do śniadań jakąś multiwitaminę. Rozciągałaś się wtedy? Proponuję [...]
Nie chodziło mi o to żeby sie uczyć ciosów tylko żeby to z łba nie wypadło, żeby garde wysoko trzymać itd a nie uczyć sie ciosów Pisałem że nie jestem początkujacym Wiadomo swój trening bd przeprowadzał identycznie jak były w klubie. A że bd ćwiczył sam to pomyślałem że może coś jeszcze sie przyda do mojego zestawu :) \/ \/ \/ Walka z cieniem, [...]
W sytuacji, gdy bolesność jest odczuwalna po treningu i przechodzi, to raczej nie mamy do czynienia z jakimś urazem, więc można to wykluczyć. Bardzo dziwne jest jednak to, że wręcz nie możesz zaginać ramienia. Najprawdopodobniej mięśnie są podpisane i taka jest ich reakcja na bodziec. Warto jest pamiętać o tym, że rolowanie i rozciąganie mięśni [...]
Witam to co moge zaproponować1.Solidna rozgrzewka 2.Solidne rozciaganie mięśni w przerwach między seriami.3stabilizator barku neoprenowy utrzymujacy ciepłotę ciała,co wiąże się ze zmniejszeniem bólu,oczywiście powinieneś stosować go podczas treningu4.Wieczorem zimne okłady bolącej okolicy
Niestety, ale obawiam się, że nikt tutaj nie będzie w stanie Tobie doradzić nic na temat urazu, który powstał. Możemy tylko gdybać, że być może jakiś stan zapalny, wynikający z przeciążeń, lub jakieś zwyrodnienia wynikające z lat treningów. Sam po 20 latach różnych treningów, w tym zapasów, kolejnego dnia jak wstaję z łóżka, to czuję się jak [...]
13 dzień treningu, na pewno nie pechowy. Dodałem do treningu rozciąganie. Postaram się robić to po każdym treningu. /SFD/2025/12/10/4b713b77296b470fb12c9d28b6ae226a.jpg
Kolejny dzień treningowy. Tak jak zapowiadałem także tym razem dodałem rozciąganie i 10.000 kroków jako cardio /SFD/2025/12/11/ab22891f76264ece890b5bd28e7ca9e3.jpg Zmieniony przez - yeknamofyi w dniu 2025-12-11 20:43:51
Dzisiaj miałem bardzo pracowity dzień, ale czas na trening znalazłem. Oprócz treningu zrobiłem wszystkie dodatki, czyli rozciąganie, rowerek oraz kroki. Oto dzisiejsze wyniki. /SFD/2025/12/12/080d939025664ac7943e27d65ae15de0.jpg Zmieniony przez - yeknamofyi w dniu 2025-12-12 20:33:08
Kolejny dzień treningowy. Tym razem bez rozciągania bo miałem bardzo pracowity dzień i nie miałem już na to czasu. Rozciąganie robię prawie po każdym treningu, więc nic się nie stanie jak raz nie zrobię. Powiem szczerze że stretching dobrze na mnie wpływa. Od kiedy zacząłem się rozciągać bóle pleców i karku zniknęły. [...]
Wlasnie panowie ale to jest doslownie BOL np. dzis tak sie fatalnie cuzje ze nie mam ochoty isc na kolejny trening mimo to zagryzam zeby i ide .... WODA,ROZCIAGANIE,SOLARIUM,BASENY,MASAZE,SAUNA... itd.. wszystko wytestowalem efekt POMAGA ale procentowo to jakies 30% zmienialem aminokwasy i glutamine efekt lepsza regeneracja ale zbyt wolna .. Ps. [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Powiem wam tak zwykle w szkole jem 4 kanapki z szynką i pomidorem (zwykły biały chleb) piję jakieś 2l wody gazowanej. Wracam ze szkoły i jem obiad to zwykle jakies ziemniaki + pierś z kurczaka, zawsze pół godziny po obiedzie (wtedy jestem głodny) podjadam jakieś 2 bułki z czosnkiem z biedronki (takie małe ) i Liona White potem mam ten trening [...]
Hej, Dieta (dział odżywianie) a do ćwiczeń interwały lub... Tutaj masz wstęp do rozgrzewki na treningu kung fu. :P (sam napisałem nie kopiowane) Bardzo ładnie traciłem fat z tym. Jak chcesz spalić trochę to spróbuj tego - Bieg (wolny) 2min - Bieg wymachy ramion (przod, tył, bok, na przemian,) każde po 1min - Bieg (wolny) 1 min - "zbieranie [...]
praktyka . Każdy kto bierze kreatynę przed treningiem na macie , odczuwa uczucie pękających mięśni , jakby ci żyły rozrywało 80 % osób które znam się na to skarżyły , również i ja , dlaczego nie wiem . Stąd klasyczne dawkowanie się nie sprawdza , kretyna po treningu z rana do śniadania - OK Ja stosuje 2 mini faze nasycenia - 10 gram dziennie i [...]