SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • fbw do sprawdzenia

    Post
    Trening dla początkujących

    Ja wicze 3 razy w tygodniu treningami Fbw trening A: przysiady 20 pompki 13 wspięcia na palce 15 (na nogę) cieżarki na kolanie 20 (na rękę) ściskanie takiego przyrządu 15 (na rękę) rozciąganie ekspandera przed sobą 5x5 brzuszki 20 (pełne) trening B: nożyce 2 min cięzarki uchwytem młotkowym 15 (na ręke) przyciąganie nog do klatki na leżąco [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 993 Data: 2009-02-11 17:08:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Czawaj - Dare to Dream

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Christo, spróbuję więc tego czerwonego. Kiedyś piłem jakąś z nazwą "Brazil", ale nie dam głowy uciąć czy to była MK. Teraz w Auchanie, przynajmniej w Krk, jest masa kawowych promocji- np Segafredo Espresso Casa, w ziarnach, za 500g 19zł. Właśnie odkurzyłem kawiarkę, bo dawno w niej nie parzyłem;-D Opalinho, Gugcio- w sumie nawet jak ja zaczynałem, [...]

    Odpowiedzi: 3403 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-10-26 10:40:18 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Czawaj - Dare to Dream

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Marian, tak jak pisaliśmy, w poniedziałek powinno nam siąść:-) Domino, a jaki rejon?:-) Ja od lat się kocham w Ziemi Kłodzkiej, chyba moje ulubione miejsce w Polsce;-D Z kolei okolic Karpacza np nie znam:-) Polskikoks, tak jak Anubis napisał, jakoś w czerwcu planowane:-) Będzie informacja, zapewne i u mnie w dzienniku, więc zapraszamy!!!:-) [...]

    Odpowiedzi: 3403 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-05-26 18:12:49 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • 1.Rozgrzewka 2.Siady 3s (moim zdaniem najlepsze rozwiazanie) 3.Wiosłowanie sztanga (plecy)3s 4.Wyciskanie na płaskiej(klata) 3s 5.Wyciskanie na Braki z przed Glowy 3s 6.Francuskie wyciskanie(tric) 2s 7.Uginanie ramion (bic)2s 8.Lydka 9.Rozciaganie Co robić na rozciaganie?

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 3019 Data: 2009-10-11 15:48:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening + inne treningi

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Czyli np. coś pokroju: . Poniedziałek: Rano - pompki 3*max (3min przerwy) po pompkach na godzinę na stadion. Wieczór - Podciąganie 5 serii nachwytem do upadku mięśniowego - na maxa, przerwy pomiędzy seriami mają wynosić równo 1.5 minuty. . Wtorek: Rano - pompki 3*max (3min przerwy) po pompkach na godzinę na stadion. Wieczór - Podciąganie [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1394 Data: 2014-05-15 12:21:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zamiana sportu

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] stronę. - Następnie złączasz stopy i kolana i wykonujesz krążenia kolanami, a na koniec stawami skokowymi (palce i poduszki stopy dotykają podłogi i kręcimy stopami). 2. ROZCIĄGANIE - Wykrok nogą ugiętą w kolanie (kolano ugięte pod kątem prostym) stopa nogi prostej położona prostopadle do podłoża (poduszką stopy dotykamy podłogi). Trzymamy [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 897 Data: 2012-09-28 22:05:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak to poukladac?

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Moment, dajesz plan treningowy i chcesz go przenieść do działu odżywianie? Ułóż sobie jakoś dietę i załóż nowego posta w dziale odżywianie. Jakie to w końcu są cele? Masa? Siła? Rzeźba? Za***istość? Co do samego planu (zakładam, że jest masowy, przynajmniej tak wygląda): 1. Na triceps za dużo dowaliłeś. 10 serii, po wcześniejszych 12 seriach [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1739 Data: 2010-01-02 12:22:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak wzmocnić mięśnie grzbietu ?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    http://www.sfd.pl/temat150514/ Przy tego typu problemach niezbedna jest diagnoza lekarska. Po tym zalecenia rehabilitanta - mozesz wydrukowac post z linku i pokazac czy podane tu wskazowki (trening, rozciaganie, swobodne zwisy) beda Ci sluzyc. W pierwszej kolejnosci nalezy zadbac o usuniecie powstalych przykurczy miesni i sciegien ktore wraz z [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 12842 Data: 2005-01-14 09:14:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cel-Masa (Rozpiszcie Trening)

    Post
    Trening dla początkujących

    Okej sam rozpisalem Daje do poprawki... Bede jutro Z gory dzieki Oto on :-> 1Poniedzialek ------------->Klata : Rozgrzewka 30x sztanga Lawka Plaska : 12x ok 30kg. 10x ok 35kg. 8x ok. 40kg. 6x ok.45kg. 50 kg. maxa z pomoca Lawka Skos W Gore 12x ok.25 10x ok.27 8x ok.30 35 max z pomoca Wąski Staly ciezar,35kg. powt. 12-10-8-8 Technika !!! [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 2995 Data: 2002-07-12 19:24:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Olivier Lafay i jego książka

    Post
    Trening w domu

    Trenuje już według tej książki piąty tydzień. Cały trening zajmuje mi niepełne dwie godziny. Staram się do niego przyłożyć więc robię wszystko tak jak jest w tej książce napisane czyli rozgrzewka, krótkie rozciąganie, trening siłowy i ponowne pełne rozciąganie. W dni wolne od treningu chodzę na na basen. Na tym etapie co jestem w budowie mojego [...]

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 12360 Data: 2009-09-06 14:42:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ann - DT

    Post
    Ladies SFD

    2.01.2016 Siłownia „A” (dynamiczna) 3 obwody 12-15 powtórzeń 1. Wypychanie nóg –suwnica 90kg 2. Dociąganie do ławki 12kgx2 3. Wyciskanie w leżeniu 30kg 4. Przysiady ze sztangą 50kg 5. Zarzut 30kg 6. brzuszki Siłownia B- Trening Wytrzymałości Siłowej 3 obwody 30 powtórzeń 1. Dociąganie z odstawianiem 8 kg 2. Wypychanie nóg- suwnica 60 kg 3. Na [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 3660 Data: 2016-01-02 17:51:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • FAQ:plecy okragło-wklesłe/na siłowni jak cwiczyc

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Przysiady,wykroki,wstępowanie na podwyższenie :D,ławka rzymska tylko do poziomu,a nawet troszke niżej!! Na brzuch polecam wszystko co wyżej prawidłowo wykonane(na mnie najlepiej działają przysiady przednie) :D plus: -ławka skośna głową w dół(nogi lekko zgiete w kolanach), -moga byc pelne skosy,niepelne gora ruchu, dół ruchu ,same [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-06-24 22:49:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

    Post
    Po 35 roku życia

    Pierwszy start za mną była to nocna dycha - 3 dycha do maratonu w Lublinie. Klika słów + malutka analiza na szybko. Przed startem Przed biegiem wiedziałem że trasa jest cholernie trudna z 2 baaardzo długimi podbiegami przy średnim nachyleniu ok 5-6%, wiedziałem że po 6stym kilometrze będzie już bardzo łatwo tylko płasko i jeden niemal cały km z [...]

    Odpowiedzi: 1335 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2017-02-12 02:38:11 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Szmexy - Naturalne Realia

    Post
    Dzienniki Treningowe

    Takie obawy mialeś przed dynią a teraz bardzo Ci widzę podeszla :-D No jednak :D jutro robię z kolei omleta z cukinią i ciekawy jestem jak wyjdzie :D Dziś się wyspałem, poprowadziłem zajęcia i po tym jak się dowiedziałem, ze podobno poprzednie były lajtowe, to dziś zrobiłem taki zajazd, że głowa mała xD jedna pani musiała wyjść na chwilę bo się [...]

    Odpowiedzi: 2161 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-11-27 20:59:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szmexy - Naturalne Realia

    Post
    Dzienniki Treningowe

    Bułki z biedry żeby kupować? Panowie wstydźcie się, sami byście się wzięli za kucharzenie ;) Ja takie rzeczy rzadko jem, szkoda trochę czasu na kucharzenie :D ale na pewno któregoś razu coś fajnego upiekę bardziej w stylu kulturystycznym i wrzucę na forum :D rogaliki czy cuś... ^^ Z biedry dobre są. Mi smakują te z jabłkiem :D Wszystkie są dobre, [...]

    Odpowiedzi: 2161 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-18 22:19:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szmexy - Naturalne Realia

    Post
    Dzienniki Treningowe

    Dobrr śniadanie ;-) prawy bark masz niżej czy tak wyszło na fot tylko? Zdjęcie pod kątem robione ;) Ja swojej ciaży poświątecznej nie sfotografowałam - pojadłeś fajnie \-) Też dostałam od Mikołaja zegarek choć jestem punktualna aż do przesady %-) Ja też jestem punktualny, a najczęściej to jestem wcześniej niż powinienem nawet :D ale zegarek [...]

    Odpowiedzi: 2161 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-29 21:58:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szmexy - Naturalne Realia

    Post
    Dzienniki Treningowe

    Podziwiam ludzi którzy są w stanie zjeść gotowaną pierś z kurczaka z suchym ryżem i zapić to 50 ml oliwy %-) mniaaaaaaaaaaam :D Orzechy tylko mielisz czy coś bardziej z nimi kombinujesz? Mielę :D nie ma tutaj nic do kombinowania, a można tylko s.... dzielic robotę :D ewentuialnie dodaję soli jak chce słone :) A ja nie podziwiam... szkoda mi ich [...]

    Odpowiedzi: 2161 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-06-04 12:22:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szmexy - Naturalne Realia

    Post
    Dzienniki Treningowe

    Cykl ostry jak żyleta xD Dziś w końcu zrobiłem pierwszy trening... po 5 dniach grypy jelitowej aż mi sie nie chce o tym pisać... Po takiej przerwie i tylu treningach w dodatku śmiesznych wszystko ciężkie sie zrobiło i męczące xD normalnie czuje się jak początkujący ^^ poza tym nie chce szarżować i przeginać. Wyciskanie sztangi poziom 3x5 -> 40kg [...]

    Odpowiedzi: 2161 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-08-26 13:55:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szmexy - Naturalne Realia

    Post
    Dzienniki Treningowe

    Redukcja i się cieszy, że waga idzie w góre :P JOKE Mięsnie ważniejsze :D najważniejsze, że teraz możesz w miarę ćwiczyć, a siła wróci z dnia na dzień :-) z resztą trzeba zrobić 1 krok do tyłu, by zrobić 2 do przodu :-)) Taki jest plan, ale też zmienił się priorytety co do sylwetki :D ale to mam nadzieję zobaczycie sami do końca roku ^^ Cóż za [...]

    Odpowiedzi: 2161 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-09-02 22:20:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szmexy - Naturalne Realia

    Post
    Dzienniki Treningowe

    jakie robisz przerwy między seriami ? na oko czy mniej więcej odmierzasz? bo mi taki trening zajmuje 30-40 min... z rozgrzewką itp. itd. a jakoś bardzo spocony/zmęczony nie jestem... nie wiem czy za krótkie pauzy czy co :P Takie porównania to można wsadzić sobie w 4 litery ;) mógłbym ten trening zrobić w 20minut i mógłbym w półtorejgodziny, z [...]

    Odpowiedzi: 2161 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-09-30 00:28:41 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)