Zapraszam Flourish :-) Na rower chętnie, coś tam ustalimy po zimie. ;-) 22.10. DNT 3500 kcal Czyściutko, ale mało redukcyjnie. Umysłowo teraz jestem na wyższych obrotach, ale taka specyfika zajęć w formie bloków klinicznych. Stąd niewyspanym ciężko mi jeszcze znosić trudy redukcji, czy uczyć się do późna głodnym. Myślę, że źle się to na sylwetce [...]
Dzięki, chociaż dysproporcje cały czas są. A typowo na brzuch nie zrobiłem ani jednego ćwiczenia od pół roku (no chyba, że ab-wheel ostatnio) choć to bardziej na rozciąganie grzbietu, a tak to wielostawowe + dieta. Plecy niestety jako wzór do podręczników ortopedii się nie nadają (wada postawy). No ale walczymy... Zapraszam kalikstat ;-) [...]
31.12. DT Przysiad: 60x10x4 WL: 60x10 65x10 70x10 75x7 Military press: 30x10x4 Wyciskanie sztangielek na skosie dodatnim: 18x10 21x10 21x8x2 Pompki na poręczach (triceps): 7 6 5 5 25 min aero + rozciąganie + zwisy + ab-wheel x10 Komentarz: Dzisiaj pierwszy dzień kolejnego etapu. Trening o kawie bulletproof (czułem mdłości po niej dzisiaj). [...]
może ja w czymś pomoge? trening KB wygląda mniejwięcej tak: na początku jest rozgrzewka trwająca do 20 min. która może być poprzedzona grą w noge albo kosza (oczywiście z innymi zasadami niż w normalnej nodze lub koszu). W czasie rozgrzewki wykonywaną są ćwiczenia rozciągające(wymachy) wytrzymałościowe(bieganie) wzmacniające(brzuszki, pompki) no i [...]
Zawody ?? po roku ?? no jak byś miał talent do tego to czemu nie.Ale zawody są ciekawe Chociaż powiem , że ja miałem problemy z kondycją . W wakacje to ty ćwicz sobie rozciąganie gibkośc trenując samemu w początkowej fazie nauczania ( bo tak rozumiem okras od teraz do wakacji ) mozesz nabrać złych nawyków i popełniać błędy któe potem trudno [...]
wiesz najlepiej by bylo gdyby to bylo statyczne rozciaganie po treningu, jesli masz mozliwosc to mozesz rowniez korzystac z zabiegow typowych dla odnowy biologicznej, np na przemian zimny i goracy prysznic
Rozciąganie, lód i jedziesz dalej. Przez 2 dni to spokojnie Cię dogonimy Ja mam luzy do 5 września więć mogę zaszaleć, jeszcze tylko jutro siłka z rana i mogę kręcić dystans.
Na siłowni po 3 serie high pull + ściągania drążka + podskoki ze sztangą. Zestaw rozgrzewający, potem na hali 15 minut truchtu i na koniec rozciąganie ;) W sumie niepotrzebnie wrzuciłem ten trening. Gdybym wiedział że tak będzie wygladał ostatni trening to bym go nie umieszczał na endomondo. A robię to z jednego względu, liczę kalorię i tak mi [...]
Dobra, już rozpisuje, dzięki za zerknięcie poniedziałek - Trening A + 20-30 minut orbi wtorek - basen, bieganie itp. środa - Trening B + 20 - 30 min orbi czwartek - besen, bieganie piątek - Trening A + 20-30 minut orbi sobota - basen, bieganie niedziela - Trening B + 20-30 minut Dzisiejszy trening : - już był 1) plank max czas - 45 [...]
No to jedziemy. Trening- powtórzenia w poziome, waga w pionie. 1) Wznosy nóg z leżenia 15/20/25/30 2) Wspięcia na palce obunóż - 15/15/15/15 15 17.5 20 20 3) Przysiady klasyczne ze sztangą - 15/15/12/10 15 17 20 20 4) wejście na ławkę z hantlami - po jednej w każdej ręce -15/15/15/15 10 12 12 12 5) wznosy z opadu 6) Pompki klasyczne max [...]
1 grudnia Trening - w tabelce pewnie będzie Wam łatwiej patrzeć. MC - wiem, że waga dziwna ale jeszcze się uczę nie krzywić %-) Na barki to 15 kg to już ostatkiem sił. Micha założenia 1700 / 150 ww /60 tłuszcze / białko reszta białko z mlekiem i wodą banana ( po treningu ) makaron, tuńczyk chleb, twaróg, masło jajka, tuńczyk łosoś do tego [...]
16.11.2015 - DT - PONIEDZIAŁEK Jak nie trenuje to nie umiem normalnie funkcjonować }:-( Więc trzeba trenować. 8-) Dziś już ogarniałam na siłce :-D Pod koniec treningu, robiąc szpagat zorientowałam się, że w miejscach gdzie miałam podrapane po tej wizycie u lekarza, mam siniaki :-O Czyli przez całe udo do kostki mam sine "paski". 88-O Pierwszy [...]
pamietaj zeby rozgrzac rozciagane miesnie przed rozciaganiem i nic na sile - ma to przynosic ulge. Dobra ogolnie jest tez joga, pilates i stretching. Fajna jest ksiazka, bo opisuje zwiezle ale tresciwie jak prawidlowo wykonywac cwiczenia zeby sie nie uszkodzic i np. nie naciagnac wiezadel: "Rozciaganie odprezone" P.Tsatsouline'a
Tak, pewnie większość osób uważa, że powinno się zaczynać od nóg, albo pleców. Próbowałem i najlepiej mi wchodzi taka kolejność, a nie inna. Zresztą FBW mam na redukcję, gdzie nie nastawiam się na większe ciężary, tylko pobudzenie dużych partii mięśniowych + rozciąganie co pisałem w pierwszym poście.