SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • prozac - pierwszy dziennik treningowy

    Post
    Trening dla początkujących

    Zapraszam Flourish :-) Na rower chętnie, coś tam ustalimy po zimie. ;-) 22.10. DNT 3500 kcal Czyściutko, ale mało redukcyjnie. Umysłowo teraz jestem na wyższych obrotach, ale taka specyfika zajęć w formie bloków klinicznych. Stąd niewyspanym ciężko mi jeszcze znosić trudy redukcji, czy uczyć się do późna głodnym. Myślę, że źle się to na sylwetce [...]

    Odpowiedzi: 202 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-10-23 22:29:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prozac - pierwszy dziennik treningowy

    Post
    Trening dla początkujących

    16.11. DNT Dieta trzymana. Wieczorem impreza. Kawałek tortu i 0,5 l whisky %-) Dobrze mi to zrobiło. 17.11. DT WL: 60x10 65x10 70x10 75x8 Przysiad: 60x10 70x10 80x10 90x10 Wiosłowanie: 50x10 55x10x3 Military press: 30x10x4 Wyciskanie wąskim chwytem: 50x9 50x8 50x7 50x6 Uginanie ramion z prostym gryfem: 30x10 35x9 35x10 35x8 + rozciąganie Dieta: [...]

    Odpowiedzi: 202 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-11-17 21:37:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prozac - pierwszy dziennik treningowy

    Post
    Trening dla początkujących

    25.11. DNT Bilans na plus, dużo spania |-O 26.11. DT Przysiad: 50x10 60x10 70x10 80x10 90x10 WL: 50x10 60x10 65x10 70x10 75x7 Wiosłowanie nachwytem: 50x10 55x10x2 60x10 65x10 Military press: 30x10x3 35x102 Uginanie ramion z prostym gryfem: 30x10x3 35x10x2 Wyciskanie wąskim chwytem: 40x10x3 45x10 50x10 5 min rower stacjonarny (przed) +rozciąganie [...]

    Odpowiedzi: 202 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-11-26 14:09:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prozac - pierwszy dziennik treningowy

    Post
    Trening dla początkujących

    10.12. DNT 3050 kcal BTW: 220/150/215 11.12. DT: Przysiad przedni: 40x10x3 50x10x2 WL: 60x10 65x10 70x10 70x8 75x5 Wyciskanie na barki siedząc: 30x8x2 30x6x2 30x12 Wiosłowanie sztangą nachwytem: 50x10 55x10 60x10 65x10 70x10 Wyciskanie wąskim chwytem: 40x10 45x10 50x10 55x8 60x6 Uginanie ramion z prostym gryfem: 30x10 35x10x3 30x8 +rozciąganie, [...]

    Odpowiedzi: 202 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-12-11 21:46:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prozac - pierwszy dziennik treningowy

    Post
    Trening dla początkujących

    12.12. DNT 3150 kcal BTW 245/130/260 HIIT 1km + 6x100m max + 1 km 13.12. DT Przysiad: 60x10x5 MC: 70x10 80x10 90x10 100x6 110x4 Wyciskanie sztangielek na skosie dodatnim: 18x10 21x10x2 24x10x8 Wyciskanie sztangielek siedząc: 13x10x2 15x10x2 18x10 California press: 32x10x4 37x10 Wyciskanie na modlitewniku: 30x10 35x10x4 +zwisy na drążku, abs-wheel [...]

    Odpowiedzi: 202 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-12-13 21:25:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prozac - pierwszy dziennik treningowy

    Post
    Trening dla początkujących

    Dzięki, chociaż dysproporcje cały czas są. A typowo na brzuch nie zrobiłem ani jednego ćwiczenia od pół roku (no chyba, że ab-wheel ostatnio) choć to bardziej na rozciąganie grzbietu, a tak to wielostawowe + dieta. Plecy niestety jako wzór do podręczników ortopedii się nie nadają (wada postawy). No ale walczymy... Zapraszam kalikstat ;-) [...]

    Odpowiedzi: 202 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-12-20 13:31:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prozac - pierwszy dziennik treningowy

    Post
    Trening dla początkujących

    Poświąteczny pomiar wskazał na czczo dziś wagę 99,8 kg (+2,8) i 89 cm (+2) w pasie. Bez komentarza. 28.12. DNT Rower stacjonarny 45 min 29.12. DT Przysiad przedni: 40x10x3 50x10x2 Wiosłowanie sztangą nachwyt: 60x10 65x10 70x10 75x10 80x9 Wyciskanie sztangielek na skosie dodatnim: 18x10 21x10x2 24x10 24x8 Wyciskanie sztangielek siedząc: 13x10 [...]

    Odpowiedzi: 202 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-12-29 23:38:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prozac - pierwszy dziennik treningowy

    Post
    Trening dla początkujących

    31.12. DT Przysiad: 60x10x4 WL: 60x10 65x10 70x10 75x7 Military press: 30x10x4 Wyciskanie sztangielek na skosie dodatnim: 18x10 21x10 21x8x2 Pompki na poręczach (triceps): 7 6 5 5 25 min aero + rozciąganie + zwisy + ab-wheel x10 Komentarz: Dzisiaj pierwszy dzień kolejnego etapu. Trening o kawie bulletproof (czułem mdłości po niej dzisiaj). [...]

    Odpowiedzi: 202 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-12-31 12:22:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wszystko o Kick-boxingu

    Post
    Sztuki Walki

    może ja w czymś pomoge? trening KB wygląda mniejwięcej tak: na początku jest rozgrzewka trwająca do 20 min. która może być poprzedzona grą w noge albo kosza (oczywiście z innymi zasadami niż w normalnej nodze lub koszu). W czasie rozgrzewki wykonywaną są ćwiczenia rozciągające(wymachy) wytrzymałościowe(bieganie) wzmacniające(brzuszki, pompki) no i [...]

    Odpowiedzi: 211 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2003-11-30 19:15:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wszystko o Kick-boxingu

    Post
    Sztuki Walki

    Zawody ?? po roku ?? no jak byś miał talent do tego to czemu nie.Ale zawody są ciekawe Chociaż powiem , że ja miałem problemy z kondycją . W wakacje to ty ćwicz sobie rozciąganie gibkośc trenując samemu w początkowej fazie nauczania ( bo tak rozumiem okras od teraz do wakacji ) mozesz nabrać złych nawyków i popełniać błędy któe potem trudno [...]

    Odpowiedzi: 211 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-01-18 19:03:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena treningu ?

    Post
    Trening dla początkujących

    wiesz najlepiej by bylo gdyby to bylo statyczne rozciaganie po treningu, jesli masz mozliwosc to mozesz rowniez korzystac z zabiegow typowych dla odnowy biologicznej, np na przemian zimny i goracy prysznic

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1643 Data: 2012-07-27 11:10:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Forma na lato z Lidlem

    Post
    Po 35 roku życia

    Spróbuj tymczasem rozciąganie z gumami robić..pomaga, sprawdziłem.

    Odpowiedzi: 223 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-04-09 20:37:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozciąganie, lód i jedziesz dalej. Przez 2 dni to spokojnie Cię dogonimy Ja mam luzy do 5 września więć mogę zaszaleć, jeszcze tylko jutro siłka z rana i mogę kręcić dystans.

    Odpowiedzi: 328 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-08-25 01:09:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Na siłowni po 3 serie high pull + ściągania drążka + podskoki ze sztangą. Zestaw rozgrzewający, potem na hali 15 minut truchtu i na koniec rozciąganie ;) W sumie niepotrzebnie wrzuciłem ten trening. Gdybym wiedział że tak będzie wygladał ostatni trening to bym go nie umieszczał na endomondo. A robię to z jednego względu, liczę kalorię i tak mi [...]

    Odpowiedzi: 328 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-08-26 22:44:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dżulia - redukcja

    Post
    Ladies SFD

    Dobra, już rozpisuje, dzięki za zerknięcie poniedziałek - Trening A + 20-30 minut orbi wtorek - basen, bieganie itp. środa - Trening B + 20 - 30 min orbi czwartek - besen, bieganie piątek - Trening A + 20-30 minut orbi sobota - basen, bieganie niedziela - Trening B + 20-30 minut Dzisiejszy trening : - już był 1) plank max czas - 45 [...]

    Odpowiedzi: 83 Ilość wyświetleń: 9003 Data: 2011-11-27 12:39:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dżulia - redukcja

    Post
    Ladies SFD

    No to jedziemy. Trening- powtórzenia w poziome, waga w pionie. 1) Wznosy nóg z leżenia 15/20/25/30 2) Wspięcia na palce obunóż - 15/15/15/15 15 17.5 20 20 3) Przysiady klasyczne ze sztangą - 15/15/12/10 15 17 20 20 4) wejście na ławkę z hantlami - po jednej w każdej ręce -15/15/15/15 10 12 12 12 5) wznosy z opadu 6) Pompki klasyczne max [...]

    Odpowiedzi: 83 Ilość wyświetleń: 9003 Data: 2011-11-29 11:43:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dżulia - redukcja

    Post
    Ladies SFD

    1 grudnia Trening - w tabelce pewnie będzie Wam łatwiej patrzeć. MC - wiem, że waga dziwna ale jeszcze się uczę nie krzywić %-) Na barki to 15 kg to już ostatkiem sił. Micha założenia 1700 / 150 ww /60 tłuszcze / białko reszta białko z mlekiem i wodą banana ( po treningu ) makaron, tuńczyk chleb, twaróg, masło jajka, tuńczyk łosoś do tego [...]

    Odpowiedzi: 83 Ilość wyświetleń: 9003 Data: 2011-12-01 16:18:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [DT] - cams

    Post
    Dzienniki Treningowe

    16.11.2015 - DT - PONIEDZIAŁEK Jak nie trenuje to nie umiem normalnie funkcjonować }:-( Więc trzeba trenować. 8-) Dziś już ogarniałam na siłce :-D Pod koniec treningu, robiąc szpagat zorientowałam się, że w miejscach gdzie miałam podrapane po tej wizycie u lekarza, mam siniaki :-O Czyli przez całe udo do kostki mam sine "paski". 88-O Pierwszy [...]

    Odpowiedzi: 121 Ilość wyświetleń: 13601 Data: 2015-11-16 20:10:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pamietaj zeby rozgrzac rozciagane miesnie przed rozciaganiem i nic na sile - ma to przynosic ulge. Dobra ogolnie jest tez joga, pilates i stretching. Fajna jest ksiazka, bo opisuje zwiezle ale tresciwie jak prawidlowo wykonywac cwiczenia zeby sie nie uszkodzic i np. nie naciagnac wiezadel: "Rozciaganie odprezone" P.Tsatsouline'a

    Odpowiedzi: 153 Ilość wyświetleń: 19028 Data: 2015-01-26 15:14:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Konradao///Ole!///

    Post
    Trening dla początkujących

    Tak, pewnie większość osób uważa, że powinno się zaczynać od nóg, albo pleców. Próbowałem i najlepiej mi wchodzi taka kolejność, a nie inna. Zresztą FBW mam na redukcję, gdzie nie nastawiam się na większe ciężary, tylko pobudzenie dużych partii mięśniowych + rozciąganie co pisałem w pierwszym poście.

    Odpowiedzi: 101 Ilość wyświetleń: 11957 Data: 2012-07-16 22:05:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)