SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • 17.10.2014 DT Rower 6 km TRENING Niedoczas, niedoczas... Stojak do przysiadów przez niemal cały czas mojego treningu dwóch facetów okupowało, i siadali w którymś momencie ciężary większe niż ja w MC podnoszę, więc podczepienie się na trzecią nie bardzo wchodziło w grę ;-), więc zamieniłam p.przedni na goblet i fajne to, jakoś lepiej z tyłka [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-10-17 13:23:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 23.10.2014 DT Rower 2x10km, zimmmno i mokro TRENING Rozgrzewka - orbi 6 minut, wymachy wszelakie, Mawashi, przysiady z cc 1. push press 5 x 8-10 60sek R: 10x13 kg; 10x 18, 10x20,5 kg, 8x 23 kg, 8x 25,5 kg, 5x 28 kg - niby tak samo jak ostatnio, ale zdecydowanie mniej pewnie się czułam w ostatniej serii R: 10x13 kg; 10x 18, 10x20,5 kg, 8x 23 kg, [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-10-24 08:20:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 25.10.2014 DT Rower ca. 15km TRENING Jakieś zakwasy w czwórkach i chyba nawet w tyłku, nie bardzo wiem skąd... W każdym razie ćwiczenia na dół mocno tak se mi szły, na górę całkiem dobrze Dzień 1. 1. Martwy ciąg 5x8-10 60sek przerwy R: 10x43 kg; 10x53 kg, 10x58kg, 8x63 kg, 8x68 kg, 6x68 kg - w miarę R: 10x43 kg; 10x53 kg, 10x58kg, 8x63 kg, [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-10-25 15:59:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 27.10.2014 DT Rower 2x10km TRENING Argh, chodzenie na siłkę w poniedziałkowe wieczory zaczęło mijać się z celem, więcej się szuka sprzętu niż ćwiczy :'-( No ale rano nie dałam rady, a nie chciałam dnia tracić., zwłaszcza, że ten tydzień krótszy, bo sobota na pewno odpada przez święto, nie wiem, jak z niedzielą, Lewe kolano mnie dziś trochę [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-10-27 21:24:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 29.10.2014 DT Rower 2x10km TRENING Trening przed pracą. Zdecydowanie wolę rano ćwiczyć - zwykle nie trzeba polować na sprzęt, skoncentrowana jestem, żeby szybko skończyć, a i psychicznie jakoś lepiej, "drive" mam na ćwiczenia,a nie na odreagowywanie stresu. Obciążenia dziś może nie oszałamiające, ale nieźle się wymęczyłam, zwłaszcza tyłek nieźle [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-10-29 19:15:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 7.11.2014 DNT Rower 2x10km TRENING Rozgrzewka - orbi 5 minut, wymachy wszelakie, Mawashi, przysiady z cc Dzień 1. 1. Martwy ciąg 5x8-10 60sek przerwy R: 10x43 kg; 10x53 kg, 8x58kg, 8x63 kg, 8x68 kg, 4x73 kg - ostatnie powtórzenie już bardzo wymęczone R: 10x43 kg; 10x53 kg, 8x58kg, 8x63 kg, 6x68 kg, 4x63 kg - bida bez rękawiczek :/ R: 10x43 kg; [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-11-07 12:33:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 13.11.2014 DT Rower 2x10km TRENING Początek taki se, potem już lepiej. Może rozgrzewka na wiosłach mi nie służy... Rozgrzewka - wioślarz 5 minut, wymachy wszelakie, Mawashi, przysiady z cc Dzień 2. 1. push press 5 x 8-10 60sek R: 10x 18; 10x 23 kg, 8x 25,5 kg, 8x 28 kg, 7x 30,5 kg, 6x 30,5 kg - wychodzi, że regres, mniej pewnie niż ostatnio R: [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-11-13 22:10:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 24.11.2014 DT Rower 2x10km TRENING Nowy trening, nowe życie ;) Tydzien 1 po 3 serie kazdego cwiczenia, 12-15 powtórzeń, 30sek przerwy 12-15 powtórzeń to jednak sporo, ciężko mi dobrze obciążenie dobrać w niektórych ćwiczeniach. Rozgrzewka - orbi 5 minut, wymachy wszelakie, Mawashi Dzien1. Klatka Plecy Brzuch 1. wyciskanie sztangi plasko R: 15x 20 [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-11-24 21:09:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 26.11.2014 DT Rower 2x10km TRENING Mój pierwszy leg day! 8-) OMG... %-) Dwójki już czuję solidnie, resztę podejrzewam, że poczuję najpóźniej do rana... Macanie z ciężarami, ale chyba nieźle podobierałam, ostatnie serie praktycznie do upadku. Rozgrzewka - orbi 5 minut, wymachy wszelakie, Mawashi Tydzien 1 po 3 serie kazdego cwiczenia, 12-15 [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-11-26 14:22:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Niniczka, dzięki, że wpadłaś :-) Zakwasy po nogach faktycznie spektakularne. Chociaż u mnie chyba w klacie po pierwszym dniu były gorsze, bo takie "skoncentrowane" %-) 28.11.2014 DT Rower 2x10km TRENING Rozgrzewka - orbi 5 minut, wymachy wszelakie, Mawashi, przysiady z cc Tydzien 1 po 3 serie każdego ćwiczenia, 12-15 powtorzen, 30sek przerwy [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-11-28 22:18:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 30.11.2014 DT TRENING Tydzien 2. po 3 serie 8-12 powtorzen, 30sek przerwy Rozgrzewka - orbi 5 minut, wymachy wszelakie, Mawashi Dzien1. Klatka Plecy Brzuch 1. wyciskanie sztangi plasko R: 12x 20 kg; 12x 22,5kg, 10x 25kg, 8x27,5kg no cóż, pole do progresu jest duże R: 15x 20 kg; 15x 22,5kg, 10x 25kg, 12x 22,5kg - pierwszy raz wyciskałam na [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-11-30 19:50:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 3.12.2014 DT Rower 2x10km Katar mnie jednak złapał, ale nie czuję się osłabiona ani nic, więc zrobiłam normalnie trening. Włączyłam intensywną suplementację czosnkiem ;> TRENING Rozgrzewka - wioślarz 5 minut (1001 m), wymachy wszelakie, Mawashi Tydzien 2. po 3 serie 8-12 powtorzen, 30sek przerwy Dzien2. Nogi 1. Przysiady klasyczne R: 12xcc, [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-03 20:57:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 5.12.2014 DT Rower 2x10km W robocie sajgon, trochę poszłam na ten trening odreagować. Katar wygląda, że sobie idzie. TRENING Tydzien 2. po 3 serie 8-12 powtorzen, 30sek przerwy Rozgrzewka - orbi 5 minut, wymachy wszelakie, Mawashi Dzien3. Barki i ramiona 1. wyciskanie sztangielek siedzac R: 10x6kg; 12x7kg, 11x8kg, 8x9kg - koniec już z [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-05 22:16:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 7.12.2014 DT TRENING Tydzien 3. po 3 serie 6-10 powtorzen, 60sek przerwy Rozgrzewka - orbi 5 minut, wymachy wszelakie, Mawashi Dzien1. Klatka Plecy Brzuch 1. wyciskanie sztangi plasko R: 12x 20 kg; 10x 25kg, 8x27,5kg, 4+4x30kg - ech, ciężko dołożyć, w ogóle mi coś dziś te ćwiczenia na klatę średnio poszły R: 12x 20 kg; 12x 22,5kg, 10x 25kg, [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-07 19:14:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 9.12.2014 DT Rower 2x10km Kolano po bieganiu po twardym na szczęście ok, golenie mnie za to pobolewały w nocy, ale do wytrzymania. TRENING Rozgrzewka - orbi 5 minut, wymachy wszelakie, Mawashi Tydzien 3. po 3 serie 6-10 powtorzen, 60sek przerwy Dzien2. Nogi 1. Przysiady klasyczne R: 12xcc, 12x13kg; 10x43kg, 9x 48kg, 6x53kg -ostatnia seria już [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-09 19:32:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 16.12.2014 DT Rower 10+16km TRENING Bardzo fajnie mi ten trening "wchodzi" i chyba szkoda by mi było już go kończyć, więc pyknę sobie jeszcze jeden cykl. Tydzień 4 po 3 serie kazdego cwiczenia, 12-15 powtórzeń, 30sek przerwy Dzien2. Nogi 1. Przysiady klasyczne R: 15xcc, 15x13kg; 14x 43kg, 13x48kg, 11x48 kg - jakbym zwiększyła ciężar w ostatniej [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-16 16:39:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 18.12.2014 DT Rower 2x10km TRENING Ach, ach, ale fajny trening. Góra mi świetnie poszła, łapy bolały tak, że po przyjeździe do pracy bałam się kubek na kawę wyciągać z górnej półki. I w czasie treningu żyłka na barku mi wyskoczyła! 8-) Wznosy bioder dalej tragedia. Duże sztangi zajęte, a z małą mi się źle ćwiczy (a do tego zakwasy jeszcze miałam [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-18 19:07:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 19.12.2014 DNT Miska nieliczona z uwagi na służbowy lunch i pracową imprezę świąteczną (ta ostatnia zresztą z całkiem lejdiesowym menu, no poza winem w ilościach ciut większych) 20.12.2014 DT Rower ca. 14km TRENING Trochę niedoczas, a poza tym imprezowe zarywanie nocy mi średnio służy, no ale nie wiem, jak będzie z treningami w przyszłym [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-20 17:41:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 22.12.2014 DT Rower 2x10 km (z powrotem pod niezły wiatr, a wykończona byłam) TRENING Rozgrzewka - orbi 5 minut, wymachy wszelakie, Mawashi Po 3 serie 8-12 powtorzen, 30sek przerwy Dzien2. Nogi 1. Przysiady klasyczne 12xcc, 12x20kg; 12x40kg, 9x50kg, 8x50kg dziś robiłam ze sztangą olimpijską i coś sobie chyba obciążenia niedobrze rozłożyłam, [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-22 19:15:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 24.12.2014 DT Rower ca. 6 km TRENING Udało się zmieścić między przygotowaniami wigilijnymi :) Zakwasy w tyłku po ostatnim treningu mocno się dają we znaki. Rozgrzewka - orbi 5 minut, wymachy wszelakie, przysiady z cc Dzien3. Barki i ramiona po 3 serie 8-12 powtorzen, 30sek przerwy 1. wyciskanie sztangielek siedzac R: 15x6kg; 12x8kg, 9x9kg, [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-24 15:07:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)