jem (miski w dzienniku na bieżąco) i ćwiczę, na wczorajszym treningu zmniejszyłam tylko ciężar, bo grzechotkę czułam wpiszę tylko treningi, bo za dużo tych zaległości ;) Piątek 21.02 Dzień 3 1. wyciskanie suwnicy nogi wyzej 2x25 2x50 R20kg x15 + 40kgx25/50kgx25/60kgx50/70kgx50 -ostatnia seria w systemie ratalnym :) 30kgx25/40kgx25/50kgx50/60kgx50 [...]
poniedziałek 7 lipca trening - rozgrzewka rower 8 minut przysiady, pompki, wymachy 1. Wyciskanie stojąc 4x 6-8 (2min) R7,5kg*8/10kg*8/12,5kg*8/ W 20kg*8/22,5kg*8/25kg*8/27,5kg*4 - trochę mnie przerosło, ale jest git, przeszłam przez barierę 25 kg R 7,5*10/12,5*10 17,5*8/20*8/22,5*7/25*5 R7x8/R12x8 / 17x8/20*8/22,5*6/25*5 [...]
piątek 25 lipca DT trening bardzo mnie zmęczył, ale skoro daję radę - jeszcze - to chyba jest OK rozgrzewka - bieżnia bieg 5 poziom 6 minut prędkość 8km przysiady, burpees, pompki, wymachy 1. RDL 4x 6-8 (2min) R10kg*10/20kg*10/30kg*10 + 60kg*8/65kg*8/70kg*8/75kg*6 - było ostro - ostatnia seria to było zabójstwo, ale byłam z siebie dumna, mój maż [...]
wtorek 5 sierpnia jestem zmęczona, albo wczorajsze wino tak mnie osłabiło, wyszłam z siłowni jak niezywa 1. Przysiad 4x 6-8 (2min) R12kg*10/R32kg*8/R37kg*8 + 42kg*8/47kg*8/52kg*8/57kg*5 - ost seria sama ale umęczone bardzo R12kg*10/R32kg*8/R37kg*8 + 42kg*8/47kg*8/52kg*8/57kg*4+2 z lekkim trzymaniem przez partnera R12*10/R22*10/R32*10 + [...]
niedziela czysto i spokojnie poniedziałek 1 wrzesnia trening siłowy, dalej domówka, ale zwinęłam bratu "hantelki" jedna 17 kg :D także nieco ciężej było dzisiaj trening A - rozgrzewka i 2 obwody z piłką 1) Wznosy nóg z leżenia 15/15 cc 2) Wspięcia na palce obunóż 17kg 15/15 3) Przysiady klasyczne z hantlami ( zamieniłam na goblet ) 17kg 15/15 4) [...]
no dobra, dzieki ale tak czytam to forum i widze jakies rozciaganie balistyczne, statyczne, izometryczne etc. a na dodatek jakies wyszukane plany treningowe z napinaniem i rozluźnianiem mieśni albo teksty, zeby nie rozciagac stawów.. w takim razie to ja juz nie wiem co rozciągam.. jak to poznać? i człowiek sie gubi.. czy to moje rozciagnie w ogole [...]
Witam, ja ciwcze w nastepujacy sposob: 1. Co dwa dni klata: - wyciskanie sztangi na lawce 3 razy po ok 15 powtorzen - 20 pompek - rozciaganie sprezyny 2 razy 15 powtorzen 2. Brzuch codziennie: - brzuszki, 4 razy po 25 powtorzen 3. Biceps - 3 razy po 20 powtorzen (hantelka) Od paru dni cwicze wlasnie w ten sposob, a jako ze jestem totalnym [...]
Cel:masa Wiek:15 Wzrost:175 Waga:65 Dotychczasowy plan Poniedziałek: klatka KLATKA I cykl 1.Wyciskanie sztangielek skos 4x 15><8- maksymalne rozciągnięcie w negatywnej fazie..w koncowej fazie stykamy sztangielki ze sobą. 2. Wyciskanie płasko sztangielek z supinacją nadgarstka (tak by w końcowej fazie ruchu kostki palców były [...]
Plan KSPMam 17 lat 80kg 185cm a oto moj plan: Poniedzialek (cwicze w domu): -po 10 pompek na kazda reke -50brzuszkow z skretosklonami -35 unoszenie tlowia lezac na brzuchu sorry ale nie wiem jak to sie nazywa -35 pompek rece na szerokosc ramion -3,5 min rowerek -50x wspiecia na palcach -2min na sciskaczach -1,5min nozyce -20pompek rece [...]
siesta jeżeli nie zdołasz przystosowac sie do akiego wysiłku to poodejmuj po serii z każdego drugiego ćw. na grupę mięśniową jednakże trening powinien być stopniowo coraz cięższy/od mniejszych do coraz wiekszsych obciążeń- więc powinieneś sie przyzwyczaić/. Wojda_Lwo Poniedziałek/środa/piątek Klatka Wyciskanie hantli ławka [...]
Wiek - 16 lat Staż - 2 miesiące intesywnie Wzrost - 177cm Waga - 69 kg Cel - masa i rzezba Wymiary: Klata - 103 cm Biceps - 34 cm Przedramie - 30 cm Pas - 80 cm Do dyspozycji: Ławka płaska Ławka skośna Modlitewnik Drążek do podciągania 2 sztangi z obciążeniem 47 , 63 sztangielke 7,5 i 5 sztatgielke dłuższą 15 Worek bokserski :D Dobierałem [...]
Plan Treningowy Wiek; 17 Wzrost; 175 Cm Waga;65 kg Staż; 6 miesiecy Cel;Masa Przed Każdym Rozpoczeciem Treningu Przynajmniej 10 Minutowa Rozgrzewka(Bieżnia,Rowerek,Rozciaganie) Poniedziałek; Klatka Piersiowa,Triceps Wyciskanie Sztangi Na Ławce Poziomej 3x(12,10,8,8)Progresja Wyciskanie Sztangielek W Leżeniu Na Ławce Poziomej 3x(12,10,8,8)Progresja [...]
COMANDO po trzech miesiacach pewnie przyszłaby pora na zmianę więc tak; dni te same - jednsak podzielimy ciało na dwie części- bedziesz wykonywał te treningi na przemian. I Klatka: -wyciskanie sztangielek płasko 4x12-8 -wyciskanie sztangi skosem w góre 4x12-8 rozpietki 2 x 12 Barki: -wyciskanie sztangi zza karku 3x12-8 -unoszenie [...]
Nie wiem czy art jeszcze aktualny ale spróbuję. Mam 23 lata, 190 cm wzrostu i ważę 73 kg - typowy ektomorfik. Ze względu na zajęcia średnio od 8 do 18 trenuję wieczorami w domu sztangielkami 8 kg. Trening zacząłem ok. 2 miesięcy temu. Obecnie każdą wolną chwilę spędzam na liczeniu kalorii i czytaniu postów. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź. [...]
marfor89 PON; klatka + triceps klatka: Rozgrzewka -wycisk sztangi na płaskiej 4s 12/10/8/8 -wycisk sztangielek na skosie w gore 3s - rozpietki na płaskiej 4s triceps: -pompki w podporze tyłem 3s -wycisk sztangielki zza głowy oburącz siedzac 3s -prostowanie ręki ze sztangielka w podporze 3s ŚR.: plecy,biceps Plecy: -podciaganie się na drążku 3s [...]
Lat 22. Waga 75. Wzrost 179. Staż - zalezy w czym... Sport od zawsze... Od razu na poczatku zaznacze, iz moim celem nie jest uzyskanie jak najwiekszych przyrostow miesnowych, ale bardziej chodzi mi o ewentualne komentarze dotyczace efektywnosci, oraz bledow w ponizszym planie, ktory ma rozwinac, oraz wzmocnic cialo. Wiec na poczatek plan jest to w [...]
Apokalipsa dziś skończyłem I cykl (czyli od 8 do 15).I od piątku jadę od nowa ze zwiększonym ciężarem (mówiłeś 5% ,ale zwiększę po prostu o najmniejszą wartość jaką się da). Mam parę pytań : 1.CO jeśli okaże się ,że nie pociągnę "15" ze zwiększonym ciężarem ?? Robić mniej ,ale byle powyżej 12 ?? np.13 ? 2.Nogi już dociągnęłem do końca [...]