SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Klata Mistrza Polski

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Znalazłem w necie trening Huberta Olborskiego na klatkę piersiową: "Kto z nas nie marzy o dobrze rozwiniętych mięśniach klatki piersiowej? Śmiem twierdzić, że każdy. Przecież "masywna klata", to podobnie jak dobrze rozbudowane bicepsy duma każdego mężczyzny. Te mięśnie się widzi, nawet wtedy, kiedy są ukryte. One stanowią o całej [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 4366 Data: 2002-08-02 10:14:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Oceńcie!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Chciałbym zrobić sobie taką kuracjykę narazie na dwa miesiące: Mass XXL + HMB Sceitec Nutrition + jakaś Kreatyna + Glutamina lub Tauryna (Co jest lepsze?) wcześniej brałem tylko Mass XXl 2 kg. Siłownia 5 razy w tygodniu pozostałe dwa dni rozciąganie (dwa dni - rozciąganie - dwa dni - rozciąganie itd). Na siłowni dziennie dwie partie po 3 [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 3110 Data: 2005-07-23 20:24:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening 1000m,50m do zmodyfikowania POMOCY!!!!!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Hej:P Szukam porady odnośnie treningu na 1000m i 50m a więc tak zacząłem jakieś 4 tygodnie temu moj trening wtgladał nastepująco : Poniedziałek: -rozgrzewka biegowa - bieg w tempie konwersacyjnym 30 min - rozciaganie Środa: - rozgrzewka biegowa - bieg w tempie konwersacyjnym 30 min - sikp A,B,C, wieloskok 3x20 m - starty z bloku 5x 40m - [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 856 Data: 2013-10-04 20:09:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena planu na wyskok

    Temat
    Inne dyscypliny

    Poniedziałek Rozgrzewka(Skip A, Skip C, rozciąganie) 1.lunge jump 3x12 2.tuck jumps 3x10 3.przysiad bulgarski 5x10 4.wypady ze sztangą na ramionach 3x12 5.brzuszki 3x20 6.martwy ciag Środa Rozgrzewka(Skip A, Skip C, rozciąganie) 1.Grzbiety 3x10 2.wspiecia na palce 3x20 na noge 3.jump squat 3x12 4.popmpki 3x12 5.Depth jumps 2x8 6.power clean Pt [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 987 Data: 2013-03-17 12:30:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pare pytan

    Temat
    Trening w domu

    chlopak 19 lat, bez okreslonej diety, starajac sie jesc zdrowo, roznorakie produkty 1. czy to prawidlowy plan(powrot po przerwie, co do act ulozony jest wlasciwie)? rozgrzewka przed treningiem pon - act + rozciaganie wt - bieg/szybki chod 45 min sr - act + rozciaganie czw - bieg/szybki chod 45min pt - act + rozciaganie sob - skakanka 45 min nied - [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 712 Data: 2012-03-02 11:08:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Konradao///Ole!///

    Temat
    Trening dla początkujących

    Czołem! Dziennik zakładam w celu podniesienia motywacji, kontroli postępów oraz zbierania wiedzy od bardziej doświadczonych użytkowników. Przygodę z siłownią zacząłem 4 lata temu, ale tak na poważniej dopiero od roku. Wcześniej była to typowa domowa siłownia z kumplem - czyli podstawowy sprzęt, wiedza z tego forum i pierwsze kulawe treningi. [...]

    Odpowiedzi: 101 Ilość wyświetleń: 11957 Data: 2012-06-12 13:24:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy do oceny

    Temat
    Trening w domu

    Witam. Chciał bym Wam pokazać i poddać ocenie ułożony przez siebie plan na ćwiczenia w domu, posiadam sprężynę, drążek, ławeczkę skośną, hantle. Rozgrzewka 10 minut Poniedziałek ( ćwiczenia na plecy, biceps, triceps ): - podciąganie się na drążku szerokim uchwytem - podciąganie się na drążku uchwytem - rozciąganie sprężyny w siadzie - uginanie [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 645 Data: 2012-01-03 18:23:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 66kg - 172cm - dieta i trening na masę do oceny (FBW)

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam serdecznie! Chcę trochę przybrać na masie, bo z tym u mnie kiepsko. Wcześniej nie trenowałem na siłowni, teraz nieśmiało zaczynam z FBW. Generalnie od wielu lat nie jadam śmieci, byłem wegetarianinem, ale ostatnio jem głównie proste produkty, jak najmniej przetworzone i "ogólnie" zalecane jako zdrowe. Mięso już jem, więc nie trzeba się o [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1291 Data: 2012-05-31 10:31:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Od jakiegoś sobie robie powoli pompki i od czasu do czasu biceps ale pomyslałem..tak bez planu to kicha. Planuję kontynuować robienie pompek(te na triceps też) ale nie wiem jak to pogodzić z ćwiczeniami na biceps oraz treningiem nóg i brzucha. Do tego dochodzi jeszcze rozciąganie i 2x aeroby w tygodniu tak myślę. Może być np; [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 950 Data: 2012-10-10 17:30:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam zrobiłem wkoncu swój plan oczywiscie sa w nim jakies błedy wiec kaze wam je poprawic o ile to mozliwe więc tak: pompki szerokie 2x20 pompki wąskie 3x30 pompki na poręczach 2x20 rozciaganie ekspandera przed brzuchem 2x10 rozciaganie ekspandera zza pleców 2x10 rozciaganie ekspandera trzymajac jedna czesc noga a reką ciagnac w góre na prawą i [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2008 Data: 2008-03-06 21:16:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Od okolo 2 miesięcy ćwiczę na siłowni, niestety stosując dietę 1500 kcal zaczelam tyć. Pewna osoba rozjasnila mi nieco w głowie ze to za mało przyy moim wysilku fizycznym. Cwiczę okolo 5-6 razy w tygodniu, trening tez bez rewelacji. Postanowilam zmienic dietę i ustalić swoj trening. Bardzo proszę o sprawdzenie mojej diety i treningu i ewentualne [...]

    Odpowiedzi: 163 Ilość wyświetleń: 13818 Data: 2013-01-03 01:45:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, Przygotowałem mały zestaw ćwiczeń, który może przydać się osobom, które mają ograniczone możliwości sprzętowe lub podchodzą do sportu i treningu siłowego czysto rekreacyjnie i pro-zdrowotnie. Poniżej znajdziecie zestaw ćwiczeń na większość grup mięśniowych z wykorzystaniem gum treningowych (ekspandera). Wszystkie przedstawione poniżej [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-01-15 19:39:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • L-Karnityna - OBÓZ

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Za kilka dni mam obóz piłkarski i w trakcie jego trwania chciałbym stosować L-Karnityne. Oto plan obozu Rano-rozruch(3*12minut truchtu + rozciąganie) Południe -trening typowo piłkarski (rozgrzewka,rozciąganie,biegi,strzały,gry) Popołudniu - trening typowo piłkarski (rozgrzewka,rozciąganie,biegi,strzały,gry) Mam dostęp do [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2144 Data: 2006-07-14 17:33:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy to nie jest za młodo?

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, mam 14 lat chciałbym zrzucić tkanke tłuszczową z brzucha i klatki piersiowej. Wiem ze dieta to podstawa, ale nwm czy dieta w wieku 14 lat co kolwiek zdziałam. Jeśli tak to proszę pisać ułoże dietei dam do oceny ;) Treningi bedę miał Pon: Skakanka+rozciąganie+brzuch i jakies kondycyjne WT: bice+klatka Sroda:Skakanka+rozciaganie+brzuch i [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 735 Data: 2013-03-01 19:10:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Carline

    Temat
    Ladies SFD

    Waga : 74 Wzrost : 172 Obwód w biuście(1) : 90 Obwód pod biustem : 79 Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 73 Obwód na wysokości pępka : 83 Obwód bioder (3): 102 Obwód uda w najszerszym miejscu: 60 Obwód łydki : 39 W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda , pupa W którym miejscu najszybciej chudniesz : twarz Uprawiany sport lub [...]

    Odpowiedzi: 65 Ilość wyświetleń: 7755 Data: 2013-11-06 15:11:58 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Masz problem z nadwagą? Sprawdź!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Metody walki z nadwagą i otyłością Około 50% społeczeństwa w państwach wysoko rozwiniętych cierpi na problem nadwagi, a blisko 25% populacji tych państw to ludzie otyli. Chciałbym jeszcze dodać że około 25% ludności całego świata stanowią ludzie którzy nie mają genetycznych tendencji do tycia. Łatwo policzyć że ilość osób zamieszkujących naszą [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 4034 Data: 2010-05-02 20:23:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki plan wybrać?

    Temat
    Trening dla początkujących

    Płeć : M Wiek : 18 Waga : 56 kg Wzrost : 174 cm Cel treningowy : masa/siła Staż treningowy na siłowni : 6 mc Uprawiane inne sporty : biegi, rower, pływanie(szczegolnie w szkole na basenie),rozciaganie(nawyk z break dance ;>) Dostęp do sprzętu (lawka pozioma,skos dodatni, sztanga/sztangielki,drażęk) Przeciwskazania medyczne : lordoza ledźwiowa [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1001 Data: 2014-08-10 15:55:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/206aff7efc90492f874140597700d8c3.jpg wymiary: wzrost 165 cm /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/e370b2c187974ad8910b1387af57ed8e.jpg cel w tym cyklu: oczywiście popracowanie nad pupą jak i redukcja fatu jaki się ostatnimi czasy odłożył mi na brzuchu skutkiem stresu rozkład ustalony z Martucca na 1600 kcal BTW 120/60/150 trening by [...]

    Odpowiedzi: 92 Ilość wyświetleń: 14518 Data: 2013-04-14 15:13:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening Ogólnorozwojowy na masę !!!

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Mam 16 lat. Ćwiczyłem mma, ale zrobiłem sobie przerwę po to, by popracować nad wydolnością, siłą i masą. Czyli nad wszystkim :P 4 miesiące pompek miałem, 2 miesiące treningu na siłowni planem na masę, a do niedawna dwa miechy robiłem ćwiczenia siłowe na masę w dwa dni, a trzeci dzień to były aeroby. Teraz mam regenerację i pomyślałem, żeby tak jak [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 4951 Data: 2006-10-25 14:43:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak zacząc??

    Temat
    Trening dla początkujących

    rozgrzewka: pajacyki, skakanie... typowa rozgrzewka trening; pompki 4 serie po 12 pompek(ale solidnych, dlaopornych zmniejszyc serie) podniaganie nachwytem 3 serie po ile dasz rade bez puszczania(dopiero po miesiącu) podciaganie podchwytem ile dasz rady przysiady 5 serie po 12 przysiadów brzuszki 3-4 serie po 10 brzuszków rozciaganie (po [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1041 Data: 2007-12-28 16:38:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)