SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Trening do sprawdzenia !

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam. Chciałbym tutaj przedstawić mój codzienny trening do oceny: Ok. 12 w południe: -Najpierw mała rozgrzewka i rozciąganie (pare podciągań na drążku, pompeczki itp) -Następnie 6 serii hantlami (UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM(Z „SUPINACJĄ" NADGARSTKA), a między każdą serią 2 minuty przerwy a powtórzeń w serii 32. -Po tym 6 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 922 Data: 2007-08-12 15:48:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak rozciągnąć triceps

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, zacząłem ostatnio ćwiczyć na siłowni i, co normalne mam zakwasy:) Jednak bardzo dokuczają mi zakwasy w tricepsach(spodobało mi się ćwiczenie na "wiosełkach"). W związku z tym znalazłem w necie sposób na rozciągnięcie tego mięśnia : http://www.kulturystyka.org.pl/fotki/rozciaganie/triceps01.jpg . Działa super w przypadku prawej ręki, [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 3631 Data: 2013-07-15 20:00:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w ułożeniu planu FBW

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, chciałbym prosić o radę , pomoc w ułożeniu planu treningowego w domowych warunkach . Dysponuje ławeczką zwykłą i gryfem prostym jak i hantelkiem i drążkiem do podciągania . Zależy mi na zrzuceniu brzuszka. wytrenowaniu i wyrzeźbieniu mięśni ogólnie na całym ciele a nie tylko sezonówka dyskotekówka bicki i nic po za tym . Jedynym [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 581 Data: 2013-03-04 22:29:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na siłowni -- dla koszykarza

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam A wiec potrzebuje dobrze ułożonych ćwiczeń na poprawe wyskoku(szczególnie z 2 nóg), zwiekszenie siły i masy. Na siłownie chodzilem juz zanim zaczolem grac w kosza przez blisko pół roku. Mam 17lat, 192cm i waże ok. 80kg. Treningi klubowe mam 3 razy w tygodniu po 1,5h wiec na siłownie chodze 3 razy tygodniowo. Najlepszym dunkiem jakiego zrobie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1162 Data: 2011-12-09 23:23:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ACT>FBW>co dalej?

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam wszystkich. Moja przygode z silkownia zaczalem w lutym. Na poczatku 3,5 miecha trenowalem ACT, potem 2 tygodnie lekkiego ACT jako regeneracja. Od maja zaczalem FBW, po miesiacu lekko go zmodyfikowalem i cwiczylem nim przez caly czerwiec i lipiec. Pierwsze 2 tygodnie sierpnia mialem odpoczynek od silowni. Potem tydzien lekkiego FBW. I teraz [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1436 Data: 2008-08-31 16:17:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dlaczego tracę równowagę?

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Dzień dobry, od ponad 5 lat trenuję na silowni, ale to raczej fitness. Treningi siłowe zdecydowanie rzadziej. Mam problem z równowagą, który pojawia się przy wykrokach/zakrokach, na bieżni i przy stretchingu - rozciąganie czterogłowego- w pozycji stojącej przyciąganie pięty do pośladka. Dosłownie zataczam się. Badanie u neurologa nic nie wykazało, [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 3027 Data: 2016-06-18 22:12:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • taki trening - co o nim myślicie

    Temat
    Inne dyscypliny

    ostatnio ułożyłem sobie taki program; ma on na celu ogólne poprawienie mojej sprawności; robię go 3x w tygodniu, co drugi dzień; zaczynam od rozgrzewki + rozciąganie 1. 10 pompek wąsko 2. 20 'brzuszków' 3. 20x unoszenie sztangielek bokiem w górę stojąc 4. 25 podskoków obunóż 5. 10 pompek szeroko 6. 15 podciągnięć nóg do pionu w leżeniu [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1309 Data: 2004-07-12 11:10:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc z ułożeniem treningu

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam mam 15 lat i chciałbym zacząć ćwiczyć w domu. Wcześniej już ćwiczyłem na siłowni ale teraz jakoś nie mam ochoty chodzić na siłownie i chce ćwiczyć w domu. Chaciłbym ćwiczyć na klatke piersiową, biceps,triceps i brzuch. Prosziłbym was o kilka ćwiczeń na to co wymieniłem. Mam tylko hanteliki więc prosze o ćwiczenia z hantelkami :). A i mam [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 683 Data: 2010-07-17 20:23:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening siły biegowej + rower

    Temat
    Inne dyscypliny

    Witam. Chcę zwiększyć siłę biegową - zauważyłem, że na krótkie dystanse jestem najsłabszy z klasy, a na długie - prawie najlepszy ;) Mój trening: dojazd do lasu rowerem - 2 km rozbieganie - 0,5 km krótkie rozciąganie skip a - 30 powtórzeń na każdą nogę skip b - 30 powtórzeń na każdą nogę skip c - 30 powtórzeń na każdą nogę skip d - 30 [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1048 Data: 2010-08-04 22:58:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam!Jestem Piotrek od 2 tyg. wykonuję plan treningu pylomentrycznego,jednakże po tych ćwiczeniach strasznie bolą mnie mięśnie ud(najbardziej po przysiadach).Jako odpowiedzialna osoba robię rozgrzewkę skłony,rozciąganie itp,ale to nie wystarcza czasem po 15 minutowym swoim treningu nie mogę chodzić tak mnie bolą uda ;-( i tu nasuwa się pytanie [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1382 Data: 2010-07-30 19:13:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Worek skakanka + cwiczenia

    Temat
    Trening w domu

    Witam Mam zamiar zacząć w wolnych chwilach (min. 3x w tygodniu) robić sobie coś w rodzaju treningu.. Żeby troche się rozruszać a przy okazji zrzucić troche brzucha. Jako, że ok. 1-1,5 roku trenowałem Muay Thai to mam jako takie podstawy tej sztuki walki i zawsze "walić" w worek.. Zdecydowałem się, że kupie worek i to będzie taki impuls, żeby [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 975 Data: 2014-01-06 20:34:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, Mam pytanie. P90x Wydaje się być ciężkim treningiem angażującym wszystkie grupy mięśniowe, dodatkowo nastawionym na rozciąganie i trening cardio. Wyniki z yt i forum beachbody robią totalne wrażenie - je jednak nie traktuję do końca poważnie. Jednak wyniki z Polski już tak. Wychodzi na to, że takie p90x doskonale się sprawdza, zwłaszcza jak [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 4259 Data: 2012-03-15 16:09:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan do oceny : Masa

    Temat
    Trening dla początkujących

    Poniedziałek : Klata + Tric + Barki Płaska : Skos w dol sztanga : Skos w gore hantelkami : Brama rozciaganie : Prostowanie w opadzie hantelkami : Waski brama : Francuskie hantelkami : Zolnierskie : Wznosy bokiem : Opad : Wtorek : Plecy + Biceps Drązek : Wyciag do klaty : Wyciag za plecy : Wioslowanie sztangielka : Martwy : Supinacja hantelkami [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 589 Data: 2015-09-10 11:11:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rozłożenia treningu brzucha

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    mam trening 3 razy w tygodniu na siłe do trójboju i nie wiem jak go połączyć z treningiem brzucha. Opcje są 3 pomóżcie mi wybrać i co jest lepsze: 1. lekki trening brzucha po treningu na rozluźnienie + ciężko ABSII w dni nietreningowe (problemem jest tu regeneracja - czy te lekkie potreningowe brzuszki nie będą kolidowały z ABSII?) 2. brak [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1483 Data: 2006-07-01 22:47:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zwariowałem Najlepsza Dieta

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam, Wzrost:181 Waga:75 . Od jakiegoś czasu mam świra na punkcie żywności, chcę jeść tylko czysto wartościowe produkty naturalne, jakieś odżywki, suplementy. Proszę o pomoc fachowców, gram w piłkę nożną, więc nie chcę przytyć, zależy mi na zwinności, szybkości. Chciałbym wprowadzić do diety tylko odżywki jak to możliwe, czy jest to zdrowe dla [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1867 Data: 2009-06-22 16:34:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening. Tylko jak ??

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam chcial bym zaczac trening, lecz nie wiem jaka wybrac kolejnosc, noo i przy okazji czy beda jakies efekty ; ),,jak narazie sposoby domowe'' a wiec: -19 Cwiczen na rozciaganie, mysle o 15 minutach przy kazdym cwiczeniu (chce byc jak guma) ; ) -Bieg 1h -Rower 1,5h -8 Ćwiczen brzucha (3x 20 powtorzen) -8 Ćwiczen klatka(czy daje cos w rece) ?? [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 817 Data: 2010-09-20 18:35:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Skinny fat a pływanie

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Hej, mam pytania odnośnie pływania. Otóż przez kilka dobrych tygodni nie ruszam się nic ze względu na niską masę ciała jaką MIAŁAM (to było zalecenie lekarza). Ważę teraz ok. 47 kg i mam 173 cm wzrostu. Otóż przez te kilka tygodni bez jakiegokolwiek ruchu i ciągłego jedzenia nabawiłam się tłuszczu, a chciałabym dodać, że mam mało mięśni. Nie wiem [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2072 Data: 2015-12-13 14:52:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mentlik w glowie !!

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam mam pare pytan na ktore szukam odpowiedzi dlatego ze szukajac odpowiedzi na nie na roznych portalach niemoglem wpelni uzyskac na nie odpowiedzi a ilosc podanych tam informacji sprawila ze uderzyla w mnie woda sodowa!!! 1.jestem osoba poczatkujaca i sam sobie ukladalem plan itp jak narazie cwicze planem obwodowym zeby przygotowac moje [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 784 Data: 2014-05-10 16:04:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wzrost ciała

    Temat
    Ladies SFD

    Aktualnie mam 15 lat (rocznikowo 16), jestem dziewczyną i mam ogromny kompleks - mój wzrost. Mierzę 163/164cm.. Nie piszcie proszę, że to dobry wzrost itd, bo ja wiem czego chcę i wiem czego mi brakuje - otóż paru centymetrów. Jestem drobnej budowy ciała, przy czym wyglądam jak 10-latka. Po wakacjach idę do liceum a ja czuję się jak krasnal. Moja [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1297 Data: 2017-02-15 17:50:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Moj tening prosze o korekte

    Temat
    Trening dla początkujących

    Trening podzielony na ACT , SW , core & ABS Celem treningu jest ogolna poprawa wydolnosci ogranizmu oraz redukcja fatu. Pon 35min skakanka / areobik 30min core & ABS - ciezko opisac te cwiczenia wiec odsylam na YT. + 2h ,Muay Thai Wtorek 35min skakanka / areobik Treningu ACT (wykonuje w domu): - Brzuch - Przysiady ze sztanga 15 powt - [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 452 Data: 2012-02-04 01:54:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)