Witam Mam 21 lat pije ok 5 litrow wody dziennie prowadze intensywne reningi 3 razy w tygodniu srednio z rozgrzewka czyli 20 minutowym truchtem i 5 minutowym skakanie plus lekkie rozciaganie wychodzi 2.5 h moja waga 93 kg Koncze cykl Storm plus xpand plus schock plus bcca i wlasnie z woda mam maly broblemik wydaje mi sie ze to moja fobia i [...]
Witam! Piszę ten post , ponieważ chciałbym otrzymać kilka porad.Mam 19 lat , dotychczas nie interesowałem się kulturystyką , czasami tylko biegałem , robiłem pompki itd , ale to raczej w ramach spędzania wolnego czasu niż poważnego treningu.Bardzo chciałbym jednak zacząć ćwiczyć.Skończyłem właśnie trening ACT , postanowiłem od poniedziałku [...]
Witam przeglądałem tematy ale nie wiele o tym było pisane. do rzeczy ponad miesiąc temu podczas meczu koszykówki poczułem ból w pięcie, bolało niemiłosiernie nazajutrz, chodziłem na palcach, zagrałem jeszcze w 2 meczach i przerwa, właściwie od 3 tygodni nic nie robię. Działam z fizjoterapeutą, fala uderzeniowa+tejpy i rozciąganie rozcięgna, które [...]
Witajcie. Sfd znam juz jakis czas, jednak dopiero dzis postanowilam w koncu sie udzielic i zalozyc swoj wlasny temat, ktory mam nadzieje pomoze mi w wytrwaniu i zdobyciu celow jakie sobie postawilam. Odchudzanie nie jest mi obce, mecze sie juz ladnych pare lat, mam za soba durne diety glodowkowe jak i te madre zdrowe, jednakze zawsze [...]
Zacząłem ćwiczyć w domu, obwodówkę (prosił bym o zerknięcie na ćwiczenia) Generalnie chodzi o redukcję już trochę poszło od zeszłego roku ponad 15kg. Głównie bieganie i trochę rower oraz starałem się w domu trening obwodowy robić. Tylko czy to co nazywam "obwodówką" jest na początek ok? Waga: 94kg Wzrost: 180cm Wiek 30lat OBWÓD: 1 - [...]
Czesc, Z powodu sporej aktywnosci fizycznej w innych dziedzinach (amatorsko rugby, basen) moge robic trening ACT tylko dwa razy w tygodniu. Moje dane: - wiek: 20 lat - waga: 64 kg - wzrost: 176 cm - staz: normalny trening ACT jesienia, bez kilku ostatnich treningow, skonczony przed Swietami; od tego czasu sporadyczne treningi na silowni, ale spora [...]
Mam pytanie dotyczące mozliwości treningu w wiek 30 lat. Od 3 miesiecy chodzę na jiu jitsu 3 razy w tygodniu po 1.5h, treningi to głównie troche cwiczen na kondycje i rozciaganie (delikatne) i techniki ale trenowane na spokjnie,kopnięcia i uderzenia tak ale słabe, żadnego utwardzania, no chyba żę walki ale te rzadko. Od 2 miesięcy 3 razy w [...]
Cześć. Po prawie roku przerwy ponownie rozpoczynam swoją przygodę z siłownią, mam nadzieję, że tym razem z lepszym skutkiem. W załączniku dołączam swój rozpisany plan treningowy FBW. Chcę trenować trzy razy w tygodniu z przerwami przynajmniej jeden dzień pomiędzy treningiem siłowym. Mam także rozpisane rozciąganie po każdym treningu, ale tego już [...]
Witam mam zamiar schudnac 10kg moja aktualna waga to 80kg wzrost 184 chce poprawic sylwetke ( i najbardziej schudnac z ud i pupy ) :D zaplanowalem sobie treningi 3 razy w tyg ( wtorek , czwartek , sobota ) + 1 dzien np: Niedziela czy Pon na sportowo ( rowery , basen itp ) wtorek >bieganie 1 km ( dopiero zaczynam wiec male dystanse na spokojnie [...]
CZY TEN PLAN JEST DOBRY NA ZBUDOWANIE MASY MIĘŚNIOWEJ?? Poniedziałek: KLATKA PIERSIOWA: 1. Wyciskanie sztangi na ławce 15-12-10-8 2. Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 15-12-10-8 3. Rozpiętki na ławce skośnej 15-12-10-8 4. Pomki na poręczach 3xMAX BICEPS: 1. Unoszenie sztangielek 15-12-10-8 na ławeczce pochylonej 2. Unoszenie sztangi [...]
Witam wszystkich. Od jakiegos czasu cwicze kick-boxing. Chcialbym sie dowiedziec czy moj plan jest odpowiedni. W domu mam do dyspozycji lawke, sztange, hantelki 8 kg i drazek. Wiek: 15 Wzrost: 178 cm Waga: 77 kg A to jest moj plan: *poniedzialek: -trening kick-boxingu na sali *wtorek: -pompki 10 serii po 20 -wyciskanie na klatke 16,14,12,10,8 [...]
Siema Ziomki otoz mialem tak zwana "przerwe wakacyjna" z roznych powodow, miedzy innymi chwilowej utraty sprzetu. Od wrzesnia zaczynam cwiczyc znowu i wydaje mi sie ze zaczne od 4 tygodniowej ogolnorozwojowki, ktora wyglada tak: Klatka: 1.wyciskanie sztangi poziomo 12,10,8,8 2.rozpiętki 3/12 Plecy: 1.wiosłowanie sztangą 12,10,8,8 2.podciąganie się [...]
Cześć, aktualnie jestem 9 tydzień na planie treningowym w stylu FBW. Tak aby rozruszać zastane mięśnie i powoli nabrać jakiejś kondycji i masy mięśniowej. Natomiast szykuję się już do zmiany planu treningowego na ten właściwy FBW. Prosiłbym o pomoc i doradzenie co i jak. Rozgrzewka 5 min bieg + rozciąganie A Przysiady ze sztangą Podciąganie [...]
Witam Serdecznie:) Jestem w kropce:( Wychodze z depresji-po tragicznym wypadku, ale moje zyciw sie zmienilo. Chce je uporzadkowac i zaczac od zdrowia. Sport sie przewija przez cale moje zycie- ruch to podstawa, jednak troche kondycja mi spadla. A wiec chce zaczac od diety , oczywiscie przeczytalam posty dot odzywiania ale mam podst problem-nerwy [...]
Witam Prosze Was o pomoc w dokonczzeniu diety.. Waga 78kg Wzrost 176cm Lat:17 Trenuje we wtorki,czwartki,piatki kick boxing po 90min od godziny 20 do 21:30. W pozostale dni cwicze 1godzine dziennie w domu. (Rozgrzewka,rozciaganie,ciosy,brzuszki(zastanawiam sie czy nie lepsze a6w??) itd) Moim celem jest zrzucenie brzucha i otrzymanie wagi [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Wiek : 18 lat , waga 73 wzrost 75 staz 4miesiace. Nie cwicze nog poniewaz cwicze sporty walki i tam glownie pracuje silowo nogami Poniedzialek : Klata podnoszenie sztang na plaskiej 3 x 12 rozpietki na maszynie 3 x 12 wyciskanie hantli na skosnej 3 x 12 lub sztangi rozpietki hantlami 3 x 12 Wtorek: Bic , Tric sztanga na modlitewniku 3 x 12 hantle [...]
Witam. Od kilku lat trenuję sport indywidualny związany poniekąd z piłką nożną. Rzecz jasna, zarówno przed, jak i po treningu wykonuję typową rozgrzewkę sportową (rozciąganie, lekki trucht). W ostatnich miesiącach poświęcam na treningi czasami nawet 4h dziennie, co wiąże się z różnymi skurczami, zmęczeniem mięśni, bólem kręgosłupa. Wpadłem na [...]
koledzy na porum doradzili mi że dlamnie początkujacego to dobry zestaw ćwiczeń. oto plan NOGI:przysiady z obciażeniem (czy moze to być naprzykład plecak z cieżarkami, i czy powinien wyć umieszczony z przodu czy z tyłu?) PLECY: wiosłowanie hantlami w opadzie(czy to wygląda tak jak normalne wiosłowanie tylko ze z nantelkami w dłoniach?) KLATKA [...]