SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Pytanie o trening

    Temat
    Trening w domu

    Przede wszystkim witam was jet to mój pierwszy post :) Jestem początkujący w ćwiczeniach ze sztangą i mam małe pytanie odnośnie mojego treningu a wygląda on następująco: Najpierw robię trening który trwa 15 minut... powiedzmy 20 skłonów 30 brzuszków 20 pompek rozciąganie z atlasu (po 10 sztuk na kończynę)i podnoszę najpierw sztangę o wadze talerzy [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 964 Data: 2010-07-16 15:36:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening klatki oraz pleców

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Cześć! piszę na biegu na temat, z nadzieją, że uzyskam szybką odpowiedź, gdyż jutro mam trening! Chodzi o trening pleców i klatki. Dla jasności nie łącze tych dwóch partii. Mam wątpliwości co do mojego planu ćwiczeń. Plecy: Przyciąganie drązka do klatki, Przyciąganie uchwytu do brzucha siedząc, wiosłowanie sztangą, wiosłowanie hantlami, [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1154 Data: 2015-04-14 21:27:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Chce trenowąć !! 175CM[64KG] PISAC!

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam. Jestem z rocznika:96 Wzrost ok.:175-180 Waga:64KG nic sie nie dowiedziałem. Więc załozyłem nowy temat. Więc tak chce poprostu przybrac na masie 15-20KG Chce żeby mi ktos wysłał rozkład cwiczen.-najlepiej, nie mowie profesionalna tylko taką zeby mięśnie miały z czego rosnąć NIE PISAC MI JAKIŚ PIERDÓŁ TYLKO KONKRETNIE NIECH SIE K TOS [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2472 Data: 2011-11-19 14:56:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ból w kolanie.

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Cześć. Mam mały problem. Boli mnie prawe kolano. Ból występuje tylko gdy je zginam. Nie jest mocny, ale odczuwalny. Dla bezpieczeństwa przerwałem trening. Co może być przyczyną ? O Mnie: Trenuję: Piłkę nożną, teraz nie mamy treningów w klubie, więc trenuję indywidualnie. Wiek: 16 lat i 9 miesięcy Waga: 75 kg Wzrost: 183 cm Jak wygląda mój trening [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 549 Data: 2010-12-28 20:54:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan do oceny :)

    Temat
    Trening w domu

    Witam! Mam do Was prośbę w sprawie oceny mojego "amatorskiego", pierwszego planu treningowe w domowych warunkach. Plan ten składa się z następujących ćwiczeń: - pompki z obciążeniem na plecach zwykłe i nogi na łózku ( 15kg) - podciąganie szerokim nachwytem według planu 50 podciągnięc z podciąganie.pl - program ABS II - bieganie wg planu 10 - [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 597 Data: 2010-06-01 17:42:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytania związane z dietą , treningiem i suplementacją

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam , mam kilka pytań odnośnie diety , suplementacji i treningów. Od kilku miesięcy trenuje Ju-jitsu , a ponieważ jestem dość wątłej postury , moja siła jest niewielka . Chciałbym to choć trochę zmienić . Mam 20 lat , 184 wzrostu , 68 kg wagi . Treningi mam rozplanowane mniej więcej w ten sposób : Poniedziałek : Rano : 5km biegu , rozciąganie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 759 Data: 2012-09-13 22:29:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wada kręgosłupa a sport

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam! Mam 17 lat, od ok 2 lat ból w kręgosłupie lędźwiowym, zaliczyłem już conajmniej 5 fizjoterapeutów i kilka ortopedów a ich wiedza masakra. Obecnie wydaje mi się że jestem w dobrych rękach fizjoterapeuty, wiele ćwiczeń : wzmacnianie, rolowanie , rozciąganie efekty? Czuje się bardziej elastyczniejszy, ból może troszkę ustąpił ale jakiś [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1273 Data: 2018-12-23 08:44:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o ocene mojego treningu

    Temat
    Trening w domu

    Witam.Ćwiczę średnio intensywnie już dwa lata.Mam 17 lat 168 cm wzrostu i ważę 63 kg.Celem mojego treningu (domowego) jest budowa masy mięśniowej i siły,rzeźba oraz spalenie tłuszczu (sześciopak).Mój trening wygląda następująco : 1.Biegam 3 km tempem mniej więcej 4 min/km 2.Pompki 2x 50 3.Podciąganie na drążku 2x10 4.Skakanka 5 min 5.Rozciąganie [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1392 Data: 2009-07-20 19:51:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • sposoby na zachcianki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    macie jakies sposoby na zachcianki? to jest moj najwiekszy problem. dopoki nie ma mnie w domu, mam zajecie, jest spoko. w domu zawsze cos zjem miedzy obiadem a nastepnym posilkiem. taki glupi nawyk :/ i nie potrafie sie odzwyczaic.. a jak wiadomo, dieta to podstawa. cwicze duzo juz od dawna a tyje zamiast chudnąć pzdr Płeć: Mężczyzna Wiek: [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1440 Data: 2007-11-17 11:26:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kilka pytań na temat rozgrzewki.

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam ostatnio myślałem,że rozgrzewka polega tylko na rozgrzewaniu stawów .Natknąłem się na filmik sakera,który mówi ,że rozgrzewka składa się z 3 czynników waskularyzacji,rozciąganie i z serii wstępnych.Problem mój polega na tym ,że jestem chudy strasznie i nie wiem czy cardio nisko -intensywne jest dla mnie w skazane.Druga sprawa jeżeli jest dla [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1095 Data: 2017-02-14 22:15:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ja mam 14 Lat i trenuje bieg na dystansie 600 m Mój jako taki trening jako rozgrzewka :trucht tak z 1 km, sprawność ( skipy, wieloskoki, przeptatanki, sprawność ręcę + rozciaganie) Poniedziałek: Trucht 1 km, Szybkość 200 m*4 tak na 30s Wtorek :wb 3 km + spawność (rozpisane u góry) II Zakres 700 m *6 na 2.40 Sroda : Hala Sprawność Płotki*10 [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1109 Data: 2011-04-15 18:33:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PLAN DO OCENY

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, trenuje wioślarstwo i chce się dowiedzieć czy ten plan który tam mam jest dobry, a wiec zaczynamy: Poniedziałek: Obwód 1. (4 serie) 1. Dociąganie do deski 40 powt. 2. Suwnica 30 powt. 3. Wyciskanie 20 powt. 4. Winda 30 powt. 5. Brzuszki 20 powt. Obwód 2. (4 serie) 1. Dociąganie do deski +5 30 powt. 2. Podciąganie w półzwisie 15 powt. 3. [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 668 Data: 2009-02-23 21:20:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DZIENNIK TRENINGOWY ! CEL REDUKCJA

    Temat
    Trening dla początkujących

    WITAM WSZYSTKICH. wiek: 19lat wzrost: 170cm aktualna waga : 83kg Staż treningowy: siłownia: 3,5 roku muay thai 0,5 roku Cele: waga: 75kg Powrót do formy rozciagnięcie mięśni nóg do szpagatu Dietka: Jeśli chodzi o dietkę to bardzo prosta, ale kiedyś ją robiłem zredukowałem 6 kg w miarę sympatyczne i nie jest to jakiś opór kating. Dobra nie [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2035 Data: 2009-12-21 22:35:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wieczne zakwasy w czworogłowym ?!

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam wszystkich, Od ponad 2 lat zmagam się z efektami naderwania mięsnia czworogłowego (vastus intermedius) na odcinku 10-15 cm w środkowej jego części. - Tak wyszło na usg, gdy robiłem 2 lata temu. Oglądał to ortopeda ale nie uznał, że wymaga to specjalnego leczenia.... Mniej więcej w miejscu, gdzie było naderwanie mam gulę, która powiększa się [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1372 Data: 2014-02-03 22:13:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BartoszT1/Masa

    Temat
    Trening dla początkujących

    Nie mam doświadczenia. Chce trenować na masę. Moje ,,wymiary" z dnia 3 czerwca 2011: wzrost 180cm masa 63kg Biceps prawa 29cm biceps lewa 29cm brzuch 77cm klatka 97cm udo lewe 47cm udo prawe 47cm Po poradach z forum zmieniłem swoje odżywianie jem 5 razy dziennie w moim odżywianiu jest więcej ryb piersi kurczaka mleka i serów dzisiaj przyszło WPC [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 2443 Data: 2011-06-05 00:07:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kompletnie zielony-potrzebna opinia

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Proszę o ocenę mojego hehe "programu treningowego". Czytałem trochę tu na forum i wygląda na to że mogę być przetrenowany. Ćwiczę od miesiąca w każdym treningu wszystkie mięśnie 3 razy w tygodniu. Każde ćwiczenie wykonuje 15 razy 8 serii odpoczynki po 2 minuty więc trening zajmuje mi nawet 4 godziny. A ćwiczenia są następujące: -pompki -biceps na [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1510 Data: 2005-08-09 02:56:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • proszę o ocenkę mego planu

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    siema wszystkim prosze ocencie mój plan treningowy ..trwać ma 6 tyg Poniedziałek = biceps, triceps, przedramie, brzuch - unoszenie hantli nad głowe 12,10,10,8 - unoszenie ramion wyciągu dolnego 12,10,10,8 - pompki w podporze 12,10,10,10 - uginanie ramion z hantelkami na przemian siedząc 10,10,8,8 - ściąganie wyciągu górnego 10,10,8,8 - [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1055 Data: 2005-02-22 18:46:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [tren] FBW 3 zestawy priorytet ramiona.

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    FBW 3 zestawy priorytet ramiona. Zestaw A 1. przysiad tylni 4x5 prog+2x5 2. drążek podchwyt 4x8 prog 3. wyciskanie leżąc albo poręcze 4x8 prog 4. rotacja zewnętrzna stojąc 3x15-20 + unoszenie nóg do pionu leżąc 3x max 5. side plank 3x max 6. zwis na drążku 3 x max Zestaw B 1. Single leg rdl 4x5 prog+2x5 2. wiosłowanie hantlą jednorącz 8,6,6,6 [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 891 Data: 2016-08-03 10:56:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Mój plan tygodnia przedstawia się następująco: Pon - Kickboxing Wtorek - FBW Środa - Kickboxing Czwartek - Rozciąganie się, worek i inne sprawy związane ze SW Piątek - NIC Sobota - FBW Niedziela - To samo co w czwartek I teraz pytanie, bo moja sekcja kickboxingu otwarta jest tylko do czerwca ( prawdopodobnie ). Więc chcę zrobić tak: Pon 5g [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1276 Data: 2011-06-22 19:19:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zapadnięta klatka piersiowa

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam,Mój problem polega na tym ,że z lewej strony klatki piersiowej mam tak jakby zapadnięte żebro a z prawej już mniej i mam pytanie czy jakieś ćwiczenia na siłowni typu rozciąganie czy coś mi pomogą ? /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/964980f229d6442ea6e70763ccb1ad02.jpg

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 11794 Data: 2012-08-28 22:34:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)