Przede wszystkim witam was jet to mój pierwszy post :) Jestem początkujący w ćwiczeniach ze sztangą i mam małe pytanie odnośnie mojego treningu a wygląda on następująco: Najpierw robię trening który trwa 15 minut... powiedzmy 20 skłonów 30 brzuszków 20 pompek rozciąganie z atlasu (po 10 sztuk na kończynę)i podnoszę najpierw sztangę o wadze talerzy [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Cześć! piszę na biegu na temat, z nadzieją, że uzyskam szybką odpowiedź, gdyż jutro mam trening! Chodzi o trening pleców i klatki. Dla jasności nie łącze tych dwóch partii. Mam wątpliwości co do mojego planu ćwiczeń. Plecy: Przyciąganie drązka do klatki, Przyciąganie uchwytu do brzucha siedząc, wiosłowanie sztangą, wiosłowanie hantlami, [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam. Jestem z rocznika:96 Wzrost ok.:175-180 Waga:64KG nic sie nie dowiedziałem. Więc załozyłem nowy temat. Więc tak chce poprostu przybrac na masie 15-20KG Chce żeby mi ktos wysłał rozkład cwiczen.-najlepiej, nie mowie profesionalna tylko taką zeby mięśnie miały z czego rosnąć NIE PISAC MI JAKIŚ PIERDÓŁ TYLKO KONKRETNIE NIECH SIE K TOS [...]
Cześć. Mam mały problem. Boli mnie prawe kolano. Ból występuje tylko gdy je zginam. Nie jest mocny, ale odczuwalny. Dla bezpieczeństwa przerwałem trening. Co może być przyczyną ? O Mnie: Trenuję: Piłkę nożną, teraz nie mamy treningów w klubie, więc trenuję indywidualnie. Wiek: 16 lat i 9 miesięcy Waga: 75 kg Wzrost: 183 cm Jak wygląda mój trening [...]
Witam! Mam do Was prośbę w sprawie oceny mojego "amatorskiego", pierwszego planu treningowe w domowych warunkach. Plan ten składa się z następujących ćwiczeń: - pompki z obciążeniem na plecach zwykłe i nogi na łózku ( 15kg) - podciąganie szerokim nachwytem według planu 50 podciągnięc z podciąganie.pl - program ABS II - bieganie wg planu 10 - [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam , mam kilka pytań odnośnie diety , suplementacji i treningów. Od kilku miesięcy trenuje Ju-jitsu , a ponieważ jestem dość wątłej postury , moja siła jest niewielka . Chciałbym to choć trochę zmienić . Mam 20 lat , 184 wzrostu , 68 kg wagi . Treningi mam rozplanowane mniej więcej w ten sposób : Poniedziałek : Rano : 5km biegu , rozciąganie [...]
Witam! Mam 17 lat, od ok 2 lat ból w kręgosłupie lędźwiowym, zaliczyłem już conajmniej 5 fizjoterapeutów i kilka ortopedów a ich wiedza masakra. Obecnie wydaje mi się że jestem w dobrych rękach fizjoterapeuty, wiele ćwiczeń : wzmacnianie, rolowanie , rozciąganie efekty? Czuje się bardziej elastyczniejszy, ból może troszkę ustąpił ale jakiś [...]
Witam.Ćwiczę średnio intensywnie już dwa lata.Mam 17 lat 168 cm wzrostu i ważę 63 kg.Celem mojego treningu (domowego) jest budowa masy mięśniowej i siły,rzeźba oraz spalenie tłuszczu (sześciopak).Mój trening wygląda następująco : 1.Biegam 3 km tempem mniej więcej 4 min/km 2.Pompki 2x 50 3.Podciąganie na drążku 2x10 4.Skakanka 5 min 5.Rozciąganie [...]
macie jakies sposoby na zachcianki? to jest moj najwiekszy problem. dopoki nie ma mnie w domu, mam zajecie, jest spoko. w domu zawsze cos zjem miedzy obiadem a nastepnym posilkiem. taki glupi nawyk :/ i nie potrafie sie odzwyczaic.. a jak wiadomo, dieta to podstawa. cwicze duzo juz od dawna a tyje zamiast chudnąć pzdr Płeć: Mężczyzna Wiek: [...]
Witam ostatnio myślałem,że rozgrzewka polega tylko na rozgrzewaniu stawów .Natknąłem się na filmik sakera,który mówi ,że rozgrzewka składa się z 3 czynników waskularyzacji,rozciąganie i z serii wstępnych.Problem mój polega na tym ,że jestem chudy strasznie i nie wiem czy cardio nisko -intensywne jest dla mnie w skazane.Druga sprawa jeżeli jest dla [...]
Ja mam 14 Lat i trenuje bieg na dystansie 600 m Mój jako taki trening jako rozgrzewka :trucht tak z 1 km, sprawność ( skipy, wieloskoki, przeptatanki, sprawność ręcę + rozciaganie) Poniedziałek: Trucht 1 km, Szybkość 200 m*4 tak na 30s Wtorek :wb 3 km + spawność (rozpisane u góry) II Zakres 700 m *6 na 2.40 Sroda : Hala Sprawność Płotki*10 [...]
Witam, trenuje wioślarstwo i chce się dowiedzieć czy ten plan który tam mam jest dobry, a wiec zaczynamy: Poniedziałek: Obwód 1. (4 serie) 1. Dociąganie do deski 40 powt. 2. Suwnica 30 powt. 3. Wyciskanie 20 powt. 4. Winda 30 powt. 5. Brzuszki 20 powt. Obwód 2. (4 serie) 1. Dociąganie do deski +5 30 powt. 2. Podciąganie w półzwisie 15 powt. 3. [...]
WITAM WSZYSTKICH. wiek: 19lat wzrost: 170cm aktualna waga : 83kg Staż treningowy: siłownia: 3,5 roku muay thai 0,5 roku Cele: waga: 75kg Powrót do formy rozciagnięcie mięśni nóg do szpagatu Dietka: Jeśli chodzi o dietkę to bardzo prosta, ale kiedyś ją robiłem zredukowałem 6 kg w miarę sympatyczne i nie jest to jakiś opór kating. Dobra nie [...]
Witam wszystkich, Od ponad 2 lat zmagam się z efektami naderwania mięsnia czworogłowego (vastus intermedius) na odcinku 10-15 cm w środkowej jego części. - Tak wyszło na usg, gdy robiłem 2 lata temu. Oglądał to ortopeda ale nie uznał, że wymaga to specjalnego leczenia.... Mniej więcej w miejscu, gdzie było naderwanie mam gulę, która powiększa się [...]
Nie mam doświadczenia. Chce trenować na masę. Moje ,,wymiary" z dnia 3 czerwca 2011: wzrost 180cm masa 63kg Biceps prawa 29cm biceps lewa 29cm brzuch 77cm klatka 97cm udo lewe 47cm udo prawe 47cm Po poradach z forum zmieniłem swoje odżywianie jem 5 razy dziennie w moim odżywianiu jest więcej ryb piersi kurczaka mleka i serów dzisiaj przyszło WPC [...]
Proszę o ocenę mojego hehe "programu treningowego". Czytałem trochę tu na forum i wygląda na to że mogę być przetrenowany. Ćwiczę od miesiąca w każdym treningu wszystkie mięśnie 3 razy w tygodniu. Każde ćwiczenie wykonuje 15 razy 8 serii odpoczynki po 2 minuty więc trening zajmuje mi nawet 4 godziny. A ćwiczenia są następujące: -pompki -biceps na [...]
Witam. Mój plan tygodnia przedstawia się następująco: Pon - Kickboxing Wtorek - FBW Środa - Kickboxing Czwartek - Rozciąganie się, worek i inne sprawy związane ze SW Piątek - NIC Sobota - FBW Niedziela - To samo co w czwartek I teraz pytanie, bo moja sekcja kickboxingu otwarta jest tylko do czerwca ( prawdopodobnie ). Więc chcę zrobić tak: Pon 5g [...]
Witam,Mój problem polega na tym ,że z lewej strony klatki piersiowej mam tak jakby zapadnięte żebro a z prawej już mniej i mam pytanie czy jakieś ćwiczenia na siłowni typu rozciąganie czy coś mi pomogą ? /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/964980f229d6442ea6e70763ccb1ad02.jpg