Hubert, hehehe ... no właśnie ten rocznik Bardzo dziękuje i również pozdrawiam !!! ....................................................... Dziś: 1. 3km WOLNO, czas: 18:52(:21), tętno: na początku niskie 120-125, po połowie zaczęło dochodzić miedzy: 145-199; 2. 4km w następujący sposób: - 4x100m MAX, czas: 1:25(:33) tętno: nie spojrzałam na [...]
uwazaj z takimi seriami przy swojej stopie przeciez kazdy wyskok angazuje ja - wczoraj jak robial te przysiady z wyskokiem, to jej nie czulam, dopiero jak zaczelam dluzej skakac na skakance. Ale jutro ide na silownie. I wybiore sobie jakis porzadny trening. Brakuje mi wysilku zapraszam do mojego bloga...sory za lans! [...]
Dzis bieg wykonany: - start: godzina 5.36, - dystans: 10km, - czas: 59:48:50, WOLNO!! - tetno: 128-135, Bieg zaczelam od rozgrzewki (ok. 10min): 1. Trucht, w tym czasie zrobilam skiby, bieg z krokiem dostawnym, odstawnym, bieg do tylu, krazenie ramion, 2. Zrobilam bieg max-wolno na dystansie 50-100m, chyba to sa przebiezki, bo tak zrozumialam jak [...]
DZIEKUJE MOI KOCHANI !!! ------------------------------------------------------- Hybert81, ja z tego co pamietam, to najprostszy sposob jest taki: - gotujesz swoje ulubione miesa, u mnie przewaznie kurczak, lub indyk (rybka tez jest pyszna) na wywarze z warzyw (tak jak gotujesz rosol), mozesz dodac: groszek zielone, marchewke, por, seler, itd; - [...]
yoyo ja sobie robie paski z rekawiczek bo mam takie dluzsze tasmy przy rekawiczkach, wiem ze nie mozemy paskow ale pisalam Pumie ze tak robie w tym cwiczeniu i nic nie mowil inaczej nie daje rady utrzymac.. sprobuj z jakis tasm sobie takie paski zrobic,pomagaja. a poza tym robilam dzisiaj na smithcie i tez jakos lepiej bo nie musze MC przy okazji [...]
Wiem, że z martwym jest dość mizernie ale będę się starał by to nadgonić. Tutaj co drugi piszę, że 200 idzie jak szmata więc tym bardziej daje to do myślenia %-) Dzisiaj DNT Wpadło 25 min cardio rollowanie rozciąganie i sauna Dzień na spokojnie. Zbierałem materiały do pisania licencjatu bo już się nóz na gardle pojawia także czas najwyższy się [...]
Siemanko Dzisiaj DNT Wpadło 25 min cardio do tego rollowanie rozciąganie i sauna Cały dzień chill i aż cieszyłem się, że dzisiaj dnt bo cały dzień odczuwałem zmęczenie po wczorajszych nogach i podbnie z plecami. Ale znaczy, że weszło elegancko także pozytywnie ;-) suple: omega 3 magnez kreatyna
Siemano Dziś DNT Poszło 25 min cardio rollowanie rozciąganie i sauna Ogólnie cały dzień chill i na spokojnie. W pracy wolne na uczelni tylko 1 zajęcia także luz suple: omega 3 NAC kreatyna magnez
Siemanko Wypiska z wczoraj DNT Wpadł zaległy brzuch oraz 25 min cardio oraz rollowanie i rozciąganie i sauna Poza tym nic się ciekawego nie działo. Pogoda kiepska to i w domu cały czas siedziałem a i tak złapałem jakieś przeziębienie
Siemano Wypiska z wczoraj DNT Wpadło 40 min cardio rollowanie rozciąganie i sauna Cały dzień jakoś szybko zleciał i ogólnie nic ciekawego się nie działo /SFD/2017/5/26/fd4fc7da276e47edafcc6db054c8daab.jpg Zmieniony przez - infernol w dniu 2017-05-26 10:14:09
Dejwikkk No jak chłopaki pisali, że mają po 10 itp to spodziewałem się czegoś podbnego tym bardziej, że wczorajsze podciąganie lekkie nie było także dzisiaj nieźle się zdziwiłem x) Gienus To wychodzi na to, że nie jedną a przez przypadek 2 gwizdnąłem }:-( :)) Tymczasem dzisiaj u mnie dnt Cardio 30 min rolowanie rozciąganie i sauna To jak plecy [...]
Siemano Dzisiaj DNT Wpadło 30 min cardio rollowanie rozciąganie i sauna Muszę wziąć się za nadrabianie pozowania bo ostatnie 3 dni nic nie zrobiłem jednak dzisiaj już mam w pełni dograny dowolony i wszystko idzie płynnie bez spontanu oraz przejścia myślę, że też nie najgorsze. Także zostaje już teraz szlifowanie podstaw Do tego waga dziś z rana [...]
Siemanoo Wypiska z wczoraj Dnt Wpadło 30 min Cardio rolowanie rozciąganie i sauna Cały dzień chill ogarnianie wypisek dla podopiecznych i pozowanie Poza tym luz Za chwilę ruszam z nogami :-)