SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • [BLOG]alpha89/Redukcja 2.07 - 30.08

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Wczoraj + dziś. Wrzucam na szybkości i lecę spać bo padam ze zmęczenia :D Trening środa: 0. Rozgrzewka Ergometr wioślarski 3min praca 1. Clean & jerk 1x 70kg 1x 70kg 1x 95kg (przewrócony w siadzie) 1x 95kg (nieudane - brakło wyprostu w łokciach) 1x 95kg (nieudane - brakło wyprostu w łokciach) 1x 90kg 2x 85kg 4x 80kg 5x 75kg 8x 70kg 2. AB roll 1x14 [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2983 Data: 2014-07-09 23:07:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG]alpha89/Redukcja 2.07 - 30.08

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Proszę nie zamykać tematu! Żyję! 8-) Kilka słów wytłumaczenia. Treningów nie zaniedbuję, chodzę regularnie na siłownię. Z dietą w weekend różnie, odstępstwa 50% od żywności. Miałem zawał pracy, ale nie odpuszczałem treningu, nawet o 19:30 zjawiałem się by go zrobić. Dalej nawał roboty, ale związany z przeprowadzką do miasta mojej narzeczonej. [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2983 Data: 2014-07-15 22:18:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • postrzał w biodro

    Post
    Zdrowie i Uroda

    "Jakieś fizjo" odnosilo się typowo do konkretnego przypadku. W moim były to masaże mechaniczne, wyciąg (rozciąganie) i soluxy. I tu jawi się przykład niekompetencji. jeśli miałeś tylko to wyżej to niestety ale nie było to prowadzone najlepiej , przede wszystkim terapia manualna a reszta to w takim przypadku dodatki , życzę powodzenia pamiętaj o [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 4672 Data: 2017-07-02 23:09:51 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Ile robić cardio w tygodniu

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Skoro jak sam piszesz nie masz zbyt wiele czasu na aktywność fizyczną, to wrzucanie nudnego i długiego cardio niekoniecznie będzie sensowne. Full body workout, czy split różnicy nie zrobi. Kwestia tego aby całość treningu była sensownie ułożona, aby go regularnie wykonywać, oraz ci również będzie niezmiernie istotne skupić się na prawidłowej [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1666 Data: 2020-01-12 11:51:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening crossfit ma to do siebie, że nie ma tu konkretnych planów i każdy może modyfikować po swojemu ;) U mnie każdy trening wyglądał inaczej, ustalałem taką liczbę ćwiczeń i powtórzeń żeby zmieścić się w 3 minutach pracując bardzo intensywnie i szybko. Przerwy trwały 1 minutę a liczba rund wynosiła 4/5. Taki powinien być trening pod SW czyli [...]

    Odpowiedzi: 54 Ilość wyświetleń: 6467 Data: 2012-08-01 21:42:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 08.08.2012r. Rano - Trening Biegowy Dzisiaj biegałem przez 18 minut po górzystym terenie. Utrzymywałem przez cały czas jak najszybsze tempo (z górki sprint) Szczerze mówiąc byłem bardziej zmęczony niż po interwałach... Po południu - Trening na worku Biłem 12 rund po 3 minuty. Przerwy trwały jedną minutę. Miałem w planach zrobić 10, ale zmusiłem [...]

    Odpowiedzi: 54 Ilość wyświetleń: 6467 Data: 2012-08-08 22:49:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 18.08.2012r Trening biegowy - interwały Rozgrzewka - 10min. biegu truchtem, potem 12x 15/30 (15sek. sprint/30sek. trucht) Na koniec tradycyjnie rozciąganie (po chwili odpoczynku). Muszę przyznać, że ciężej mi idzie bieganie po górach, niż interwały... Dziwne, chyba powinno być odwrotnie. Jutro zasłużony dzień odpoczynku, pozdro!

    Odpowiedzi: 54 Ilość wyświetleń: 6467 Data: 2012-08-18 21:44:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jestem po 3 dniu treningu. Jest dobrze jak narazie, tylko dzisiaj zaczely mnie bolec lydki, to jest taki dziwny bol nigdy takiego nie mialem podobne do zakwasow ale jednak hmm ... jest taka ewentualnosc ze podczas rozciaganie poprostu za mocno sobie ponaciaglem ? Zmieniony przez - nedved31 w dniu 2009-07-09 00:19:06

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2225 Data: 2009-07-09 00:17:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prośba o ocenienie treningu na masę

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    I dzień(poniedziałek): barki - wyciskanie sztangi z klatki 4serie po 12x10x8x8 stały ciężar - wyciskanie sztangi z tyłu 4serie po 12x10x8x8 stały ciężar - Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4serie 10 pow.stały ciężar - kaptury 4serie 10pow. stały ciężar II dzień(środa): klatka - wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 5seri po12x10x8x6x4 [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 3392 Data: 2006-06-18 15:31:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prośba o ocenienie treningu na masę

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    I dzień(poniedziałek): barki BARKOW NIE ROB SAMYCH JAK AMSZ PROBLEM Z LACZENIAMI ZAPRASZAM http://www.sfd.pl/temat270224/ - wyciskanie sztangi z klatki 4serie po 12x10x8x8 stały ciężar<TO NIE STALY CIEZAR TYLKO PROGRESJA - wyciskanie sztangi z tyłu 4serie po 12x10x8x8 stały ciężar TO ZE JAK ROBISZ Z KLATKI TO NIE ROBISZ Z TYLU DALEJ OK - [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 3392 Data: 2006-06-18 15:36:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prośba o ocenienie treningu na masę

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    I dzień(poniedziałek): barki BARKOW NIE ROB SAMYCH JAK AMSZ PROBLEM Z LACZENIAMI ZAPRASZAM - wyciskanie sztangi z klatki 4serie po 12x10x8x8 stały ciężar<TO NIE STALY CIEZAR TYLKO PROGRESJA - wyciskanie sztangi z tyłu 4serie po 12x10x8x8 stały ciężar TO ZE JAK ROBISZ Z KLATKI TO NIE ROBISZ Z TYLU DALEJ OK (OK ale czy to nie za mało ćwiczeń [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 3392 Data: 2006-06-18 15:55:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prośba o ocenienie treningu na masę

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    - wyciskanie sztangi z klatki 4serie po 12x10x8x8 stały ciężar<TO NIE STALY CIEZAR TYLKO PROGRESJA - wyciskanie sztangi z tyłu 4serie po 12x10x8x8 stały ciężar TO ZE JAK ROBISZ Z KLATKI TO NIE ROBISZ Z TYLU DALEJ OK (OK ale czy to nie za mało ćwiczeń mi zostanie?) MOZESZ DAC PDOCIAGANIE SZTANGI DO BRODY 3S. (OK) - Unoszenie sztangielek bokiem [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 3392 Data: 2006-06-18 16:11:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prośba o ocenienie treningu na masę

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    - wyciskanie sztangi z klatki 4serie po 8-10 stały ciężar - PDOCIAGANIE SZTANGI DO BRODY 3serie po 8-10 stały ciężar - Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4serie 10 pow.stały ciężar - kaptury 4serie 10pow. stały ciężar II dzień(środa): klatka - wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 5seri po12x10x8x6x4 zwiększam ciężar - na skośnej (skos do [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 3392 Data: 2006-06-18 16:31:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prośba o ocenienie treningu na masę

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    - wyciskanie sztangi z klatki 4serie po 8-10 stały ciężar - PDOCIAGANIE SZTANGI DO BRODY 3serie po 8-10 stały ciężar - Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4serie 8-10 pow. - kaptury 4serie 10pow. stały ciężar II dzień(środa): klatka - wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 5seri po8-10 - na skośnej (skos do góry) 3serie 4 8-10 - rozpiętki na ławce [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 3392 Data: 2006-06-18 16:38:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ból kręgosłupa a basen

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Jest dokładnie tak ja pisze dzejzoon.Plywaj głownie na plecach i kraulem.Jeśli bardzo lubisz plywac zabka, to pozwol sobie na 2, 3 długosci.Przy hiperlordozie ledzwiowej zwróc uwagę na wzmacnianie mm.brzucha i rozciąganie mm.kulszowo-goleniowych i prostownika grzbietu w lędźwiowym odcinku kręgosłupa.Pozdrawiam!

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 15489 Data: 2008-07-08 18:22:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc dla ektomorficzki

    Post
    Trening dla początkujących

    Trening rozpisany przez trenera wygląda tak: 3x w tyg Rozgrzewka 10 min (zazwyczaj bieżnia) + rozciąganie dynamiczne FBW klatka (wyciskanie poziome w siadzie na maszynie) 3x12 plecy (ściąganie drążka w siadzie z wyciągu górnego) 3x12 mięśnie grzbietu (unoszenie tułowia z opadu) 3x12 mięśnie naramienne (wyciskanie sztangi sprzed głowy na maszynie) [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1607 Data: 2016-03-11 16:50:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nowy plan po "pierwszy rok treningów"

    Post
    Trening dla początkujących

    a jak u Ciebie wyglada przemiana materii? szybko palisz mieśnie czy nie ? bo na klatke i biceps 3 cwiczenia to jak dla mnie malo + do tego nie masz typowego cwiczenia na dol klatki i na biceps przydaloby Ci sie tez cwiczenie na rozciaganie bicepsa w chwycie mlotkowym.

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2388 Data: 2013-11-12 22:13:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • split do oceny

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Jak na trening w domu przy bardzo ograniczonym sprzęcie nie jest źle. Co do treningu na tylny akton naramiennych to wszystkie rodzaje wznosów w opadzie tułowia lub leżąc przodem na ławce skośnej głową w górę. Do tego zapomniane dziś troszkę wiosłowanie sztangielką - z tym że sztangielka jest prostopadle do linii tułowia a nie równoległa jak przy [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 638 Data: 2013-10-03 14:10:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • program na barki

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Zwasze cos mozna zmienic , fajnie ze stosujesz trening objetosciowy i silowy i tu mozna popracowac. Robiac trening objestosciowy dobrze jest opracowac ok 4 cwiczenia ktore beda izolowaly wybrane glowy. Jedno ogolne i 3 izolowane. Do barkow rewelacyjnie nadaja sie linki wyciagow bo mozna z pomoca laweczki przecwiczyc je bardzo dobrze. Przykladowy [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 6457 Data: 2001-11-29 12:08:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Barki - STAWY

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    to rob tylko rozciaganie to pewnie mozesz robic ?

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1561 Data: 2009-03-28 16:05:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)