Proszę nie zamykać tematu! Żyję! 8-) Kilka słów wytłumaczenia. Treningów nie zaniedbuję, chodzę regularnie na siłownię. Z dietą w weekend różnie, odstępstwa 50% od żywności. Miałem zawał pracy, ale nie odpuszczałem treningu, nawet o 19:30 zjawiałem się by go zrobić. Dalej nawał roboty, ale związany z przeprowadzką do miasta mojej narzeczonej. [...]
"Jakieś fizjo" odnosilo się typowo do konkretnego przypadku. W moim były to masaże mechaniczne, wyciąg (rozciąganie) i soluxy. I tu jawi się przykład niekompetencji. jeśli miałeś tylko to wyżej to niestety ale nie było to prowadzone najlepiej , przede wszystkim terapia manualna a reszta to w takim przypadku dodatki , życzę powodzenia pamiętaj o [...]
Skoro jak sam piszesz nie masz zbyt wiele czasu na aktywność fizyczną, to wrzucanie nudnego i długiego cardio niekoniecznie będzie sensowne. Full body workout, czy split różnicy nie zrobi. Kwestia tego aby całość treningu była sensownie ułożona, aby go regularnie wykonywać, oraz ci również będzie niezmiernie istotne skupić się na prawidłowej [...]
Trening crossfit ma to do siebie, że nie ma tu konkretnych planów i każdy może modyfikować po swojemu ;) U mnie każdy trening wyglądał inaczej, ustalałem taką liczbę ćwiczeń i powtórzeń żeby zmieścić się w 3 minutach pracując bardzo intensywnie i szybko. Przerwy trwały 1 minutę a liczba rund wynosiła 4/5. Taki powinien być trening pod SW czyli [...]
08.08.2012r. Rano - Trening Biegowy Dzisiaj biegałem przez 18 minut po górzystym terenie. Utrzymywałem przez cały czas jak najszybsze tempo (z górki sprint) Szczerze mówiąc byłem bardziej zmęczony niż po interwałach... Po południu - Trening na worku Biłem 12 rund po 3 minuty. Przerwy trwały jedną minutę. Miałem w planach zrobić 10, ale zmusiłem [...]
18.08.2012r Trening biegowy - interwały Rozgrzewka - 10min. biegu truchtem, potem 12x 15/30 (15sek. sprint/30sek. trucht) Na koniec tradycyjnie rozciąganie (po chwili odpoczynku). Muszę przyznać, że ciężej mi idzie bieganie po górach, niż interwały... Dziwne, chyba powinno być odwrotnie. Jutro zasłużony dzień odpoczynku, pozdro!
jestem po 3 dniu treningu. Jest dobrze jak narazie, tylko dzisiaj zaczely mnie bolec lydki, to jest taki dziwny bol nigdy takiego nie mialem podobne do zakwasow ale jednak hmm ... jest taka ewentualnosc ze podczas rozciaganie poprostu za mocno sobie ponaciaglem ? Zmieniony przez - nedved31 w dniu 2009-07-09 00:19:06
I dzień(poniedziałek): barki - wyciskanie sztangi z klatki 4serie po 12x10x8x8 stały ciężar - wyciskanie sztangi z tyłu 4serie po 12x10x8x8 stały ciężar - Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4serie 10 pow.stały ciężar - kaptury 4serie 10pow. stały ciężar II dzień(środa): klatka - wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 5seri po12x10x8x6x4 [...]
I dzień(poniedziałek): barki BARKOW NIE ROB SAMYCH JAK AMSZ PROBLEM Z LACZENIAMI ZAPRASZAM http://www.sfd.pl/temat270224/ - wyciskanie sztangi z klatki 4serie po 12x10x8x8 stały ciężar<TO NIE STALY CIEZAR TYLKO PROGRESJA - wyciskanie sztangi z tyłu 4serie po 12x10x8x8 stały ciężar TO ZE JAK ROBISZ Z KLATKI TO NIE ROBISZ Z TYLU DALEJ OK - [...]
I dzień(poniedziałek): barki BARKOW NIE ROB SAMYCH JAK AMSZ PROBLEM Z LACZENIAMI ZAPRASZAM - wyciskanie sztangi z klatki 4serie po 12x10x8x8 stały ciężar<TO NIE STALY CIEZAR TYLKO PROGRESJA - wyciskanie sztangi z tyłu 4serie po 12x10x8x8 stały ciężar TO ZE JAK ROBISZ Z KLATKI TO NIE ROBISZ Z TYLU DALEJ OK (OK ale czy to nie za mało ćwiczeń [...]
- wyciskanie sztangi z klatki 4serie po 12x10x8x8 stały ciężar<TO NIE STALY CIEZAR TYLKO PROGRESJA - wyciskanie sztangi z tyłu 4serie po 12x10x8x8 stały ciężar TO ZE JAK ROBISZ Z KLATKI TO NIE ROBISZ Z TYLU DALEJ OK (OK ale czy to nie za mało ćwiczeń mi zostanie?) MOZESZ DAC PDOCIAGANIE SZTANGI DO BRODY 3S. (OK) - Unoszenie sztangielek bokiem [...]
- wyciskanie sztangi z klatki 4serie po 8-10 stały ciężar - PDOCIAGANIE SZTANGI DO BRODY 3serie po 8-10 stały ciężar - Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4serie 10 pow.stały ciężar - kaptury 4serie 10pow. stały ciężar II dzień(środa): klatka - wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 5seri po12x10x8x6x4 zwiększam ciężar - na skośnej (skos do [...]
- wyciskanie sztangi z klatki 4serie po 8-10 stały ciężar - PDOCIAGANIE SZTANGI DO BRODY 3serie po 8-10 stały ciężar - Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4serie 8-10 pow. - kaptury 4serie 10pow. stały ciężar II dzień(środa): klatka - wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 5seri po8-10 - na skośnej (skos do góry) 3serie 4 8-10 - rozpiętki na ławce [...]
Jest dokładnie tak ja pisze dzejzoon.Plywaj głownie na plecach i kraulem.Jeśli bardzo lubisz plywac zabka, to pozwol sobie na 2, 3 długosci.Przy hiperlordozie ledzwiowej zwróc uwagę na wzmacnianie mm.brzucha i rozciąganie mm.kulszowo-goleniowych i prostownika grzbietu w lędźwiowym odcinku kręgosłupa.Pozdrawiam!
Trening rozpisany przez trenera wygląda tak: 3x w tyg Rozgrzewka 10 min (zazwyczaj bieżnia) + rozciąganie dynamiczne FBW klatka (wyciskanie poziome w siadzie na maszynie) 3x12 plecy (ściąganie drążka w siadzie z wyciągu górnego) 3x12 mięśnie grzbietu (unoszenie tułowia z opadu) 3x12 mięśnie naramienne (wyciskanie sztangi sprzed głowy na maszynie) [...]
a jak u Ciebie wyglada przemiana materii? szybko palisz mieśnie czy nie ? bo na klatke i biceps 3 cwiczenia to jak dla mnie malo + do tego nie masz typowego cwiczenia na dol klatki i na biceps przydaloby Ci sie tez cwiczenie na rozciaganie bicepsa w chwycie mlotkowym.
Jak na trening w domu przy bardzo ograniczonym sprzęcie nie jest źle. Co do treningu na tylny akton naramiennych to wszystkie rodzaje wznosów w opadzie tułowia lub leżąc przodem na ławce skośnej głową w górę. Do tego zapomniane dziś troszkę wiosłowanie sztangielką - z tym że sztangielka jest prostopadle do linii tułowia a nie równoległa jak przy [...]
Zwasze cos mozna zmienic , fajnie ze stosujesz trening objetosciowy i silowy i tu mozna popracowac. Robiac trening objestosciowy dobrze jest opracowac ok 4 cwiczenia ktore beda izolowaly wybrane glowy. Jedno ogolne i 3 izolowane. Do barkow rewelacyjnie nadaja sie linki wyciagow bo mozna z pomoca laweczki przecwiczyc je bardzo dobrze. Przykladowy [...]