SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Prosto do celu :)

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Najgorsze jest to ze nie moge cwiczyc silowo na razie :/ juz od dluzszego czasu martwe nie, przysiady nie, wioslowania nie... staralem sie jak moge zeby ta sila i szla.. nawet na redukcji. Ale teraz znowu jakis problem, na szczescie mam skierowanie, juz w poniedziałek ide do tej poradni rehabilitacji a do tego ortopedy specjalisty w ktorys [...]

    Odpowiedzi: 305 Ilość wyświetleń: 17057 Data: 2017-04-21 18:28:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • "300 the movie" - trening

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    jakies rozciaganie wskazane pozniej ? kiedys opieraly sie na tym treniingi ciezarowcow, z tego co pamietam to sporo z nich konczylo z przykurczami miesni (m.in. moj wuj)

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 12856 Data: 2006-12-28 09:29:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • "300 the movie" - trening

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    WODYN Spróbuję jak będę miał zastój, bo metoda iście ciekawa :) Ale dołaczam się do pytania FU "jakies rozciaganie wskazane pozniej ?" free_climb Dzięki za linka Thiago2 Hmmm... kurde, ja też bym chciał tam pojechac :)

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 12856 Data: 2006-12-28 10:44:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening zabójczy dla kolan

    Post
    Sztuki Walki

    "z partnerem siedząc, gdy opieramy swoje stopy na jego kostkach w siadzie z szerokim rozkrokiem. w obu przypadkach dochodzi do jakby dźwigni na stawy kolanowe" znam trenera który uważa, że takie rozciąganie nie powoduje zadnych skutków ubocznych. Ja osobiście się z tym nie zgadzam. Podczas takiego rozciągania każe patrnerowi trzymać [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 5630 Data: 2005-11-17 21:42:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nie mogę otworzyć tych filmików? Ps.Dzięki za przywitanie-kiedyś pewnie założę dziennik, póki co walczę i się okaże czy coś z tego będzie.Muszę jeszcze ćw na rozciąganie znaleźć jakieś. Zmieniony przez - cytrynowa456 w dniu 2013-04-05 14:07:07

    Odpowiedzi: 451 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-04-05 14:06:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ile ty juz ciwczysz ze tyle bledow popelniasz?? 1. rozklad grup - po bicepsie nie robi sie plecow 2. 3 superserie naraz to moim zdaniem za duzo zrob po jednym cwiczeniu "pojedynczym" i max 2 superserie 3. jak polaczyc?? ja proponuje tak: klatka plecy wolne nogi bic+tric wolne wolne na jednej sesji plecow i klatki sie nie oplaca, bo jak [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2631 Data: 2005-05-15 12:45:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TYDZIEŃ 13/ PIĄTEK DÓŁ1 Markoto- przechwaliłaś :-) Pierwszy raz nie zrobiłam treningu w całości. Dzisiaj brak sił i to kompletny. Wszystko mnie boli... 1. Przysiad ze sztangą 6x 29,5kg, 6x 39,5kg, 6x49,5kg, 6x 59,5kg- przysiady jeszcze jako tako, ale przy 59,5kg nie robiłam pełnych i nie dokładam więcej, bo się obawiałam, że się przewrócę 2. MC- [...]

    Odpowiedzi: 727 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-01-16 19:39:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Western się redukuje

    Post
    Ladies SFD

    Nadal czuję się napuchnięta, palce u rąk mam jak parówki :/ Dzisiaj w ramach sportu -rekreacja (nordic walking) i rozciąganie. Płyny: woda i herbata zielona Suplementy: lecytyna, wapno Miska na dziś: /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/0d84d838544249f5a8a8d05466b8390b.png

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2647 Data: 2015-03-03 12:15:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • LeLuM PoLeLuM - czyli jak zostać Galem

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Co rozumiesz pod pojęciem rozciąganie? Normalny stretching?

    Odpowiedzi: 295 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-07-26 08:15:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa, trening dzielony - 77kg

    Post
    Trening dla początkujących

    Wiem, ale mam taki plan na uczelni, że i tak nigdy nie jestem na wszystkich treningach MMA, więc ten dzień przerwy zawsze jest, a czasami nawet dwa. Wtedy sobie robię np. rozciąganie. Aha i 3 razy w tygodniu robię brzuch(po siłowni). Trening wygląda tak(praktycznie gotowiec): A1: klatka, barki, tricepsy (ciężko). wyciskanie sztangi płasko 3s [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2246 Data: 2015-09-01 18:36:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Kacper powrot na wlasicwa droge !

    Post
    Dzienniki Juniorów

    Dzień 12 OFF Przed snem wejdzie pewnie jakieś rozciąganie. /SFD/Images/2015/11/6/4338ea76a697466aba61837a8df92770.jpg /SFD/Images/2015/11/6/86472c24242747f29bab65e9b658ce11.jpg /SFD/Images/2015/11/6/e73edd6b8bd54d829dab47eb0bc8c7a5.jpg

    Odpowiedzi: 221 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-11-06 21:56:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Kacper powrot na wlasicwa droge !

    Post
    Dzienniki Juniorów

    Dzień 29 Trening Dzisiaj była robiona klatka , wszystkie ćwiczenia poszły spoko tylko pompki na poręczach jakoś ciężko %-) 1.Wyciskanie leżąc 10 x 45kg / 8 x 55kg / 8 x 65kg + drop 10 x 40kg 2.Wyciskanie skos + hantle 10 x 10kg / 10 x 12kg / 10 x 14kg 3.Pompki na poręczach 10 x CC / 10 x CC / 10 x CC 4.Rozpiętki 20 x 6kg / 20 x 6kg / 15 x 8kg [...]

    Odpowiedzi: 221 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-11-30 21:16:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Kacper powrot na wlasicwa droge !

    Post
    Dzienniki Juniorów

    9 Styczeń 2k16 Mam nadzieje że ktoś śledzi jeszcze ten dziennik %-) Nie podoba mi sie że nikt mnie nie opyerdala jak nie ma wypisek , prosze o wsparcie i motywacje bo ostatnio tego mało . W tym roku nie moge dać lipy , także trzeba będzie podejść do tematu jak najlepiej , myśle że powrót do codziennego schematu rutynowego byłby dobrym wyjściem na [...]

    Odpowiedzi: 221 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-09 21:27:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Kacper powrot na wlasicwa droge !

    Post
    Dzienniki Juniorów

    15 Stycznia /SFD/Images/2015/12/5/c6bf4f13ecc54708b871a5c37b53ead1.png Barki + Triceps 1.Wyciskanie hantli siedząc 15 x 6kg / 15 x 8kg / 12 x 10kg / 12 x 10kg 2.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia + Pullface 15 x 17kg + 15 x 15kg / 15 x 17kg + 15 x 15kg / 15 x 17kg + 15 x 20kg 3.Unoszenie hantli bokiem 15 x 6kg / 15 x 8kg + 15 x ?? 4.Unoszenie [...]

    Odpowiedzi: 221 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-18 12:07:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Kacper powrot na wlasicwa droge !

    Post
    Dzienniki Juniorów

    16 Stycznia /SFD/Images/2015/12/5/c6bf4f13ecc54708b871a5c37b53ead1.png Uda 1.Przysiad ze sztangą 20 x 12kg / 15 x 32kg / 10 x 42kg / 10 x 52kg / 10 x 62kg / 10 x 72kg 2.SS - Uginanie leżąc + Prostowanie siedząc 15 x 10kg +15 x 20kg / 15 x 15kg + 15 x 25kg / 12 x 20kg + 15 x 30kg 3.SS - Uginanie siedząc + Wypychanie na suwnicy 20 x 60kg + 20 x 70kg [...]

    Odpowiedzi: 221 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-01-18 12:13:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Kacper powrot na wlasicwa droge !

    Post
    Dzienniki Juniorów

    9 Styczeñ /SFD/Images/2015/12/5/c6bf4f13ecc54708b871a5c37b53ead1.png I Znowu treningowy dylemat , przysiady wogole mi nie wchodza na tej maszynie smitha i nie czuje pracy czworek wogole i wszystko jakos duzo wazy :-( chyba zamienie to cwiczenie na wykroki.. Wogole zastanawiam sie czy nie zmienic planu bo domsow juz prawie wogole nie czuc .. moze [...]

    Odpowiedzi: 221 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-11 12:35:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Kacper powrot na wlasicwa droge !

    Post
    Dzienniki Juniorów

    Dzień 3 Dzisiaj dzień treningowy , zasnąłem około 3 a o 6 pobudka , obudziłem sie ale poszedłem spać spowrotem bo byłem strasznie wycieńczony.Na siłke uderzyłem wieczorkiem po 2 posiłkach i trening odbył sie fajnie , jest motywacja to i treningi dobrze wychodzą :-D /SFD/Images/2015/12/5/c6bf4f13ecc54708b871a5c37b53ead1.png Rozgrzewka jak zawsze [...]

    Odpowiedzi: 221 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-26 17:16:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • czy źle ćwiczę???

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Na razie pozostałabym przy podanym wcześniej treningu bo nie wiem gdzie w to wpleść siłownię.Znowu liczę na pomoc.Chętnie zacznę chodzić na siłownię,tylko co wtedy z basenem,bieganiem,aerobikiem??? Moja dieta na dzisiaj: rano jogging i rozciaganie 8.30-płatki owsiane 40 g,jogo nat-200ml,chleb razowy-kromka z serem pleśniowym,brokuły [...]

    Odpowiedzi: 62 Ilość wyświetleń: 7762 Data: 2007-01-22 06:24:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Na drugim treningu: 1.Rwanie siłowe + przysiad na 50 kg 4 serie 3 rwania i 1 przysiad. Dobra rozgrzewka przed kolejnym ćwiczeniem rwaniem. Tu wprowadź tekst linku... 2.Rwanie z powyżej kolan na siad ciężary od 75 do 85 kg 3 powtórzenia Tu wprowadź tekst linku... Tu wprowadź tekst linku... Tu wprowadź tekst linku... 3.Ciągi rwaniowe na 110 kg 6 [...]

    Odpowiedzi: 80 Ilość wyświetleń: 9982 Data: 2022-09-15 22:36:47 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Witam dziś odbyłem 2 treningi na których lekko nie było ponizej przesyłam filmiki z treningów. Na pierwszym treningu odbyłem 1.Zarzuty siłowe na 55 kg x3 powtorzenia Tu wprowadź tekst linku... 2.Podrzut utrudniony 3 zarzuty 1 przysiad gora na nozyce na 106 kg 3 serie Tu wprowadź tekst linku... 3.Ciagi podrzutowe stojac na podwyzszeniu w moim [...]

    Odpowiedzi: 80 Ilość wyświetleń: 9982 Data: 2022-09-21 20:00:11 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)