Hej ! Mam pytanie, naderwałem (tak mi się wydaje) mięsień dwugłowy uda podczas wykonywania szpagatu podłużnego bez rozgrzewki (wiem, głupota). Dzień po urazie miałem sporą opuchliznę w połowie uda (żadnych krwiaków, ani siniaków nie miałem), ból koncentrował się również w połowie uda. Byłem u lekarza, stwierdził, że jest to naciągnięcie / [...]
Witam wszystkich po dłuższej nieobecności na forum. Piszę, bo oczywiście mam wiele pytań :D Wiem, że może było wiele takich tematów, ale to co przeglądałem są lekko nieaktualne (2006r). Jestem dość wysoki (ok.187) ważę 80-83kg jestem jestem dość chudy, a chciałbym w domowych warunkach zyskać trochę lepszą budowę ciała (nie chce jakiś super [...]
y0. Pokażę Wam mój świat. W którym nie ma litości dla samego siebie, Nie występuje tu słowo "przegrana", Nie ma czasu na chwile słabości, Za to przyjemne chwile dla tych, Którzy lubią mocne doznania. Trening na klatkę,po którym nie uwierzysz w to co się stało: /oczywiście rozgrzewka dokładna-wymachy,skręty itp./ 1. Wyciskanie hantelek (z zapasem [...]
NICK: Flatron 15 PŁEĆ: mężczyzna WIEK: 19 WZROST: 178 WAGA:73 NIEPRZERWANY STAŻ TRENINGOWY: 26 miesięcy Witam! Trenuję już jakieś 2 lata, od półtora roku trzymam dietę, do tej pory ćwiczyłem wysoko objętościowym FBW, jednak od kilku miesięcy brak progresu, czytałem dużo o planach HST i zmodyfikowałem go pod mój typ genetyczny. Po Deload-week [...]
witam zaczelem chodzic na silownie tzn. w garazu mam silownie taka ze lawewczka zwykla samorobka + 2 hantelki + 40 kg nakladu , chce zgubic troche tluszczyku i od tygodnia cwicze tak : Rozgrzewka Bieg w miejscu ok 2min Rozciaganie ok.5min no i przechodze do cwiczenia a mianowicie : Klatka - na poziomej laweczce Rozpietki - na poziomej laweczce [...]
Witam mam dylemat, za 16 dni konczy sie dyma-burn i nie wiem co mam kupic, mysle o tight xtreme. Po wielu probach, wreszcie unormowalem kwestie diety (low carb), a kondycja poprawila sie do tego stopnia, ze moge biegac na dluzsze dystanse. Moja redukcja zaczela sie 11 czerwca za slaby spadek wagi winie sesje i co za tym idzie malo czasu na aeroby [...]
Hej, Piszę tu, bo nie mam już pomysłu co mogę zrobić więcej, aby osiągnąć zamierzony efekt, czyli spalić choć część z mojego tłuszczu na brzuchu. Ok czyli o co tu chodzi? Mam 33 lata, 174cm. Od kiedy pamiętam mam sporo tłuszczu na brzuchu, co potwierdza Tanita - 19%, 13kg. Sporo tłuszczu trzewnego (wartość 5 na wadze, 1 najlepiej). Przez kilka [...]
Witam z tej strony Kuba zacznijmy od tego ,że urodziłem się 97r w grudniu 15 miałem wtedy 2,7kg.Dziś mam 92 kg wagi 188 cm wzrostu. Z siłownią ogólnie mam mało do czynienia dwa lata przed latem coś tam ćwiczyłem i jakoś wyglądałem, ektomorficy brzuch wyrzeźbią w miesiąc a ja właśnie prawdopodobnie nim jestem. Staż: nie licząc przerw łącznie [...]
Czołem. Chciałbym zacząć (może to złe określenie, gdyż z treningiem miałem do czynienia już kiedyś - ale obecnie koło roku nie robiłem nic, główny powód to studia i brak czasu...) ćwiczyć, co ważne w domu. Posiadam sprzęt - ławka, hantle, sztanga, obciążenie, drążek, niestety nie posiadam stojaków. Zdecydowałem się na plan góra/dół, który wygląda [...]
Witam związku z moim powrotem do domu i co za tym idzie brakiem dostępu do siłowni postanowilem zacząć moją przygode z Metoda Oliviera Lafaya. Traktuje to jako sposób potrzymania formy. Jednak ciężko mi będzie utrzymać dobrą diete ze względu na "obiadki mamusi" oczywiście w miare możliwości będę przystosowywał ją do jak najlepszej. Nie oczekuje [...]
Hej, Poproszę Was o ocenę splitu jaki ułożyłem. Od 3 miesięcy trenuję FBW x3 i chyba czas na zmianę. 24 lata, 93kg -------------------------------------------------------------- Pon (Nogi+Brzuch) 1. Przysiady 2. "Bulgarian split squat" 3. Martwy ciag na prostych nogach 4. Prostowanie nog na maszynie 5. Unoszenie tulowia lezac 6. Prostowanie nog [...]
Chciałbym przedstawić trening na brzuch, który stosuje. Nie jestem jakimś znawcą, ale myśle, że trening jest ok-efekty są Oto on: Przed treningiem, oczywiście rozgrzewka, rozciąganie (krótka ok. 5 min) 3 SERIE 1. W zwisie na drążku podnoszenie ugiętych lub [...]
Czesc. Mam 17 lat,180 wzrostu,80 kg,cwicze okolo 3 lat z przerwami(rozciete sciegna w stopie prawie na wylot stopa:P),największym moim problemem sa uda i pośladki(mam dzwinnie szerokie biodra i duze posladki:/) pomozcie jak zmniejszyc.Zaczelem w tym celu biegac 4 razy w tydogniu po 15 minut oraz 2x w tygodniu przysiady 4x12-15.Kupilem takze [...]
witam wszystkich !! chciałem zaprezentować moj trening , cwicze na silowni już ponad rok, mam 174cm wzrostu i 70kg wagi :) 1. poniedziałek - Rozciąganie najpierw rozgrzewka, potem 30 minut bicie worka, a potem trening na rozciąganie z tego tamatu ! http://www.sfd.pl/temat134922/ ( naprawde go bardzo polecam i gratuluję tego "Yokogunie" !! ) 2. [...]
Witam.Moja waga to 73 kg , wzrost 176 cm.Celem diety jest dopalenie resztek "twardego" tłuszczu z okolic pośladków i klaty , oraz zbudowanie mięśni które by dobrze wyglądały. Suplementy które biorę: Spalacz: Eca 30 plus Kreatyna Jabłczan 2,5 g przed i 2,5g po treningu Witaminy Animal Pack godzinę przed treningiem BCAA w dni treningowe 10g przed i [...]
Witam! Mam 16 lat, ok. 170 cm wzrostu i ważę 62 kg. Chciałbym trochę zredukować tkankę tłuszczową, oraz wzmocnić tkankę mięśniową, prosto mówią, trochę się "wyrzeźbić". Nie mam zamiaru korzystać z siłowni itp., chcę jedynie delikatnie ćwiczyć w domu, z własnym sprzętem (hantle po 5 kg i ławeczka do brzuszków --> skośna). W związku z tym, [...]
Siema, mam 16 lat i od września chciałbym zacząć trenować albo MT albo KB. No i dlatego też chciałbym poprawić "kondycję" żeby wystartować już na +. Ułożyłem Bieg interwałowy i moglibyście ocenić czy dobry? 1.Rozgrzewka: Krążenie ramionami, biodrami; skrętoskłony; Skiping A,B,C; Rozciąganie UD(Czworogłowych,Dwugłowych),Łydek; 2.Trening: 30s [...]
złącze dwa tematy poprzednie: http://www.sfd.pl/koszyk%C3%B3wka_pomoc_z_problemem_%3B-t667071.html#post2 http://www.sfd.pl/trening_z_koszyk%C3%B3wk%C4%85-t667045.html . Trenuję w klubie w kosza, na siłce trenuję 3 razy w tygodniu (wtorek, czwartek, sobota). Mam 17 lat, waga 66kg, wzrost 175cm. W kosza idzie mi bardzo słabo, więc chciał bym [...]
Mam pewien dylemat i nie wiedzialem do konca w jakim dziale umiescic ten post ale uznalem ze tu bedzie najlepiej , jezeli ktos z modow uzna ze nie pasuje do odzywiania to niech przeniesie i z gory sory za problem trening silowy mam 3 x w tygodniu ale do tego dochodza jeszcze 2 treningi sw o sredniej intensywnosci trwajace okolo 1,2 h dotad [...]