SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • trening do oceny, prosze o podpowiedz

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witajcie, na wstępie napisze parę słów o sobie. Nazywam się Daniel mam 22 lata, 186 cm wzrostu, waga aktualnie 77 kg. Zawodowcem w żadnym stopniu nie jestem, raczej konkretnym amatorem. Za "młodu" od sportu nie dało się mnie odciągnąć co widać do teraz po mojej wydajności. Od 2 lat pracuje fizycznie na produkcji(dziennie przerzucam około 6-10 ton [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 584 Data: 2014-12-27 13:37:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening z ekspanderem - zapraszam

    Temat
    Trening w domu

    Witam, Mam małą prośbę - w tym roku mam na siłowni grupę dziewczyn (ok 5 sztuk) Dzielnie zmagają się z dostępnymi hantelkami i sztangami ale chciałbym im od czasu do czasu zrobić dla odmiany jakiś inny trening (oczywiście chodzi bardziej o rekreacje i ruch niż bicie rekordów siłowych i starty w Arnold Classic). Wpadło mi do głowy aby pomęczyć je z [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 6490 Data: 2011-01-09 18:51:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zestaw - Propozycje !!!!....

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siemanko opisze tu ogolnie:D moja osobe aby ulatwic "znawca":D co by mi konkretnie polecili jako odrzywki itp itd ok .. to mam 18 lat waze 76 kilo mam 187 cm wzrostu w ciagu najblizszego polrocza/roku chcialbym urusnac okolo 3cm i przytyc okolo 9 km:) tak zeby bylo 190/85... jestem pilkarzem zawodowcem a konkretnie bramkarzem i chcialbym abyscie [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1703 Data: 2007-01-17 00:46:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening w domu / Plan

    Temat
    Trening w domu

    Witam wszystkich Ponieważ jest to mój pierwszy post na tym forum, więc na początku chciałbym się przywita :) Mam 23 lata, 186cm i niespełna 80kg. Chciałbym nieco zbudować masę, staż mam raczej niewielki, żeby nie powiedzieć że żaden, ćwiczyłem jedynie od czasu do czasu (głównie rekreacyjnie). Do dyspozycji mam DRĄŻEK i EXPANDER, ewentualnie dla [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 986 Data: 2013-03-24 21:17:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening domatora i dieta?

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, Mam 17 lat, 175 cm wzrostu i ważę 57 kg. Chciałbym zacząć ćwiczyć ten oto trening domatora (z Atlasu Ćwiczeń): 1.Pompki płasko(dowolna z podanych wersji)-4-5 serii x do zmęczenia-ze zmiennym rozstawem dłoni. 2.Pompki głową w dół(nogi na podwyższeniu-rys.5)-4-5 serii x do zmęczenia- ze zmiennym rozstawem dłoni. 3.Rozciąganie ekspandera za [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 5434 Data: 2007-09-30 17:23:08 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Dopracowanie sylwetki

    Temat
    Ladies SFD

    Hej,mój problem nie polega na budowaniu masy mięśniowej/gubienie fatu. Kobieta lat 19 wzrost 165m, 47 kilo. Biust 90, talia 60/61, biodra 77-81, tyłek 87, udo 50, łydka 34. Jestem raczej chuda, nieźle wyrobione mam mięśnie łydek i brzucha(a6w, trening arnolda domowy) Dieta warzywa surowe(brokuły, marchewka, ogórki, cukinia pomidor etc) jabłko [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 3669 Data: 2011-03-04 19:58:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 800m & pływanie 50m

    Temat
    Inne dyscypliny

    Jakos w lipcu zdaje sprawnościowke na krakowskim awf, wiec trzeba sie troche zaczac ruszac. Maly wstep: 19lat, trenuje siatkowke 10, na silownie chodze regularnie pzreszlo rok (ost8mscy jestem tam codziennie ), biegalam (aerobowo) regularnie 4-5xtydz (po silowym lub w dniach wolnych od treningu). Chcę zaczać od maja (poczatek-polowa lipca mam [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 4943 Data: 2006-04-12 15:23:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening do oceny

    Temat
    Trening w domu

    Wiek 17 lat Waga 72 kg Wzrost 172cm Cel do osiągnięcia masa Staż 6 miesięcy Aktywność fizyczna gram w piłke nożną,ręczną,koszykówka uwagi: nóg nie ćwiczę,nie chce za to od czasu do czasu biegam rozgrzewka- -Bieg w miejscu, w trakcie biegu krążenie ramion w przód i w tył po 15 razy. -Stanie w rozkroku ramiona na biodra, naprzemianstronne skłony [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 895 Data: 2009-03-01 13:37:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • problem początkującego

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, Zacznę od tego że wcześniej nie miałem żadnego kontaktu z siłownią. Przerwa w uprawianiu jakiegokolwiek sportu 2 lata. Postanowiłem coś ze sobą zrobić. Tak więc zacząłem ćwiczyć 6 lutego. Do dzisiaj trenowałem 2 razy. Zastanawiam się czy iść dzisiaj trzeci raz. Trenuje na siłowni pod okiem "trenera". Opiszę wszystko co zrobiłem w ciągu tych [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 708 Data: 2010-02-12 17:07:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening bieganie do oceny

    Temat
    Inne dyscypliny

    Witam Ostatnio z kolegą zaczęliśmy biegać i mamy dosyć wysokie ambicje. Na początek by wdrożyć się w cały system zrobiliśmy plan 10 tygodniowy z tą modyfikacją, że wykonywaliśmy go codziennie http://bieganie.pl/index.php?cat=6&id=81&show=1 Do wakacji będziemy biegać po 30-40 min dziennie by utrzymać formę. Naszym głównym celem jest poprawa czasu [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1123 Data: 2010-05-17 14:56:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rodzice mi zabrali sprzet i zakazali cwiczyc z obciazeniem bo niby nie urosne, wiec musze tak. Nogi: Przysiady na jednej nodze w podporze tylem 2s Przysiady na jednej nodze w podporze przodem 2s Plecy: Drążek nachwytem 4s Klatka: Pompki z nogami w górze 4s / tutaj zamienie na dipsy jak tylko bede mial porecze. Barki: tutaj wlasnie nie wiem, moze [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1656 Data: 2010-05-06 07:24:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Mam 17 lat i moim celem jest : 1) uzyskanie większej siły i zdrowia 2) uzyskanie masy mięśniowej i zdrowego wyglądu (nie chce być kulturystą, chcę wyglądać tak jak na to zapracuję a pracuję ciężko). Do tej pory miałem dostęp do siłowni , udało mi się uzyskać znaczną siłę ( w porównaniu z sytuacją sprzed roku) i całkiem znośny wygląd [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 729 Data: 2011-02-26 18:22:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siemanko koksy! Zaczynam trening na masę. Dietka, suplementacja itp. wszystko mam już zaplanowane i można powiedzieć że jest git, ale zastanawia mnie czy plan treningowy, który sobie ułożyłem jest odpowiedni albo co najmniej dobry. Do czynienia z siłownią mam 1,5 roku, ale w moich treningach głównie przykładałem się do tego żeby zrzucić ten [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1486 Data: 2013-08-22 10:02:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Postanowiłem założyć własny dziennik treningowy (tak, kolejny ale ten będę prowadził). Dla tych którzy nie wiedzą, nazywam się Mateusz. Mam 18 lat. Od 10 roku życia zajmuję się sportem (głównie sportami walki). Od 12/13 roku życia do teraz regularnie trenuję kalistenikę. Można by powiedzieć, że od tego czasu trenuję "na poważnie". Coś o mnie: [...]

    Odpowiedzi: 145 Ilość wyświetleń: 12831 Data: 2012-07-08 21:45:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy do oceny

    Temat
    Trening w domu

    Yo, znalazlem trening fbw(full body workout) na forum ******, lecz troche zmienilem cwiczenia, głownie z braku przyrzadow,i dodalem na barki i brzuch.Z planu bede korzystal przez tydzien/dwa,moze miesiac }:-( zalezy jak z drazkiem ogarne, w kazdym razie drazek juz idze poczta, a jak bedzie to lecimy Mawashi;> Diety nie ma jest zdrowe odzywianie;D [...]

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 2963 Data: 2013-07-14 12:07:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Płeć : Kobieta Wiek : 20lat Waga : 44kg Wzrost : 160cm Cel treningowy : nabranie masy / przytyć 6kg Staż treningowy na siłowni : brak (ćwiczyłam jedynie w domu 4 dni w tygodniu codziennie inna partia ciała z ciężarkami małym obciążeniem 4kg) Moje treningi wyglądały tak: 1.Pośladki i nogi, ćwiczenia z internetu (krótkie rozciąganie przed i po [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2111 Data: 2017-01-12 13:56:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytania co do treningu.

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Ćwiczę zaledwie 3 miesiące, systematycznie, 4 razy w tygodniu po 1-2h. Gdy zaczynałem popytałem kilku kolegów, i będąc zupełnie zielony w tym temacie zrobiłem sobie plan: PONIEDZIAŁEK: 1.Rozciąganie 2.Klatka: -wypychanie sztangi w wąskim i szerokim chwycie, co drugi tydzień na skośnej ławce, [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1215 Data: 2008-12-28 23:52:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Podstawy oraz cos o kontuzjach

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Przed rozpoczęciem treningu zrób rozgrzewkę Dobierz prawidłowe obciążenie do ćwiczeń. Stosuj taki ciężar, który pozwoli ci zrobić w prawidłowy sposób określoną sobie za cel liczbę ruchów. Unikaj niebezpiecznych ćwiczeń takich jak, wyciskanie zza karku, podciąganie sztangi wzdłuż tułowia, rozpiętki, podciąganie sztangi w opadzie, przysiady na [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1981 Data: 2004-10-17 21:03:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [DT] Mymithic - 4 tygodnie

    Temat
    Trening w domu

    Witam, zacząłem prowadzić dziennik abyście pomogli mi ocenić mój trening itp. Wiek: 13 Wzga: 70kg Wzrost: 170cm Trening jest rozdzielony na 4 tygodnie. I Tydzień: Rozgrzewka - Wg. planu Mawashi Trening - 1)Napinanie mięśni brzucha leżąc 10/12 2)Wspięcia na palce obunóż 14/16 3)Przysiady klasyczne 14/16 4)Pompki, szeroko rozstawione ręce 10/12 [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 2387 Data: 2013-05-10 17:17:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SB (MMA) + silownia

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam wszystkich. Potrzebuję pomocy dot. treningu siłowego (ułożyć prawidłowy plan treningowy). Chciałbym prawidłowo trenować i uzyskać jak najlepsze efekty w MMA (stójka, parter, gibkość...). A wiec: 1. Staż na siłowni: w sumie 4 lata. 2 lata systematycznie, rok przerwy, 2 lata systematycznie. Staż MMA: 4 lata systematycznie. 2. Ostatnio [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2341 Data: 2007-07-14 17:35:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)