Co do startu to zawody są 28.04 w miejscowości Wolsztyn, skład: Sławek Orzeł Ja Sławek Toczek Janusz Kułaga Sebastian Kurek Przemek Brzoza Konkurencje to: walizki, yok, coś na barki, kule, przeciąganie wagonu i jakaś łączona, tak na prawdę szczegółów więcej nie znam, dowiem się wszystkiego na miejscu, jedno jest pewne będzie co dźwigać :) Trening [...]
Trening 23.07.2013 Nogi: przysiady ze sztangą na karku: 50kg x 15 70kg x 15 90kg x 10 120kg x 10 140kg x 10 160kg x 10 180kg x 10 200kg x 10 uginanie na dwugłowe: 4 serie po 12 wykroki ze sztangą : 4 serie po 12 Łydki: 4 serie Rozciąganie około 15 minut. Na tym treningu tylko na tyle było mnie stać, jak zwykle trening bez asekuracji więc nie [...]
to masz to co ja Puar ,kiedyś miałem gorzej ,bo mi tak jakby ''latało'' i było w ch** nieprzyjemne. ja po treningu nóg 1.zejście do palców 2.zejście do jednej i drugiej nogi po 30 sekund stopa cała na podłożu 3.zejście do jednei i drugiej po 30 sec palce do góry .4 zejście do jednei i drugiej kolanem do przodu 5. Szpagat turecki z podporem rękami [...]
w chacie ogarnę coś żeby się porozciągać. to z wkręcaniem biodra czasami robiłem%-) tego drugiego raczej nie mam gdzie, bo na salce nie mamy drabinek ;/ takie rozciąganie w siadzie czy w rozkroku ze skłonami srodek/lewa/prawa pomagają przy kopaniu? musze kopanie poprawić, bo nawet przy kimś wyższym jak middle kicka kopie to jakoś tak nijako to [...]
do rozciągania wystarczy podłoga %believe, robiłem kiedyś szpagat prosty ,ale stwierdziłem ,że na ch** mi to ,za bardzo bolesny był %-) Joker ma dobry gen do rozciągania j**any hardcorowe te jego rozciąganie jest jedno ćw zgapiłem od niego rozciąga w chuyy Zmieniony przez - xper w dniu 2013-08-13 00:41:29 Zmieniony przez - xper w dniu 2013-08-13 [...]
tylko mnie kvrwa kolana bolą jak mocno rozciągam;/ z tyłu kolana, jakby ścięgna jakieś. yebie niemiłosiernie. jak robie rozciąganie takie w rozkroku na stojąco, na siedząco mniej. skłony na prostych nogach na stojąco to samo;/ dziadek w chvj jestem teraz gdzie ćwiczę jest też mało osób, max 10 na treningu jest, przeważnie mniej. lipa jest tego [...]
imo jeden chvj "w którą strone" się bedziesz rozgrzwał, nigdy nie zwracalem na to uwagi. W sumie sam rozgrzewam sie zaczynajac od wymachow ramion i w dol, ale to raczej z przyzwyczajenia niz jakiejs konkretnej przyczyny ja robie wymachy ramionami, krążenia przedramion, pajacyki, bieg bokserski, skipy, przekroki(nie wiem czy dobrze to sie nazywa, [...]
po treningu też konieczne jakieś rozciąganie ? a ta rozgrzewka przed treningiem - załóżmy że jestem amatorem i byle rzeczy szybko męczą - więc nakurfiać mocno rozgrzewkę aż ostro się skatuje i przystępuje zdyszany do ćwiczeń ? czy nie powinno się tak drastycznie rozgrzewać? jaka powinna być intensywność rozgrzewki by jednocześnie wzmacniać [...]
mi rozgrzewka przed sw zajmuje z 30 minut (wymachy, wstepne rozciaganie) przewaznie dodatkowo robie jeszcze 2 rundy po 5 minut, takie kondycyjne obwody(non stop przez 5min np 20 sprawli, 30 pompek, 40 siadow w max tempie i tak w kolko przez 5min) tylko jak totalnie nic nie robiles, to po takich 2 rundach w ramach rozgrzewki bedziesz mial dosyc [...]
a ja dzisiaj przez glupie korki stracilem trening... gdzie to pojecie 2h w busie... xD ale chociaz sobie biegi + rozciaganie zrobilem jak wrocilem *_* nie nawidze busow... 3 dni i weekend :D potem 2 dni i znow 5 dni zapierniczania
dobry dzień spamie:) Miałam pospać, ale oczywiście głodomór, mnie obudził . O 6 ma być dostawa paszy i już . Mam pytanie o rozciąganie, bo ja z tych sztywnych raczej %-) Wiem, że była tu rozmowa o rozciąganiu, ale oczywiście zapomniałam szczegółów. Można prosić o podpowiedź , link lub jakąkolwiek wskazówkę, która mi pomoże nieco odblokować moje [...]
mozesz to zrobic w paincie, z górnego menu opcję Obraz i Rozciągnij/Pochyl... Dalej w otwartym okienku zmieniamy wartości Rozciąganie w Poziomie i Pionie na 40 % (jeśli zdjęcie jest bardzo duże to jeszcze mniej)
odpowiadam zbiorczo na wszystkie pytania i wątpliwości: 1. Anubis84 - nie mam jasno sprecyzowanego celu. Przede wszystkim poprawa kondycji, wyrobienie nawyku ćwiczeń. Oczywiście super będzie, jeśli skutkiem ubocznym będzie redukcja tkanki tłuszczowej i delikatne wyrzeźbienie sylwetki - nie mam problemów hormonalnych, ani żadnych innych ze [...]
Ciężko coś doradzić. To będzie ucisk na nerw łokciowy najprawdopodobniej, ale ja się nie podejmuję prowadzenia tego internetowo. Najprawdopodobniej będą potrzebne neuromobilizacje i rozciąganie nerwu łokciowego, ale to się nadaje do diagnostyki neurologicznej (jeśli to to, to potrzebne będzie wykluczenie ucisku na poziomie kręgosłupa [...]
ja po środowych nogach wczoraj uznałam że jedyne akceptowalne aero to basen :-D jeszcze dziś chodzę z lekka jak kaczka a rozciąganie z małżem nie pomogło :-D Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-06-21 11:51:41