SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Nie ma co trzymać się sztywno , ogólne założenia powinny zostać takie same ale takie zmiany wyjdą tylko na lepsze - ciało musi przystosować się do każdego rodzaju wysiłku. To tak samo jak kiedyś ćwiczyłem Parkour, byłem w stanie wykonać 100 pompek bez problemu (byłem chudy jak szkapa więc nie było żadnego problemu ) ale nie byłem w stanie szybko [...]

    Odpowiedzi: 157 Ilość wyświetleń: 14549 Data: 2011-05-13 19:42:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] DT Kebula w remoncie!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Prin, dzięki za wsparcie. jak widzisz,to bardzo irytujące kiedy się starasz, a tu coś Cię hamuje Malcerz, to nie jest najlepsze wyjście. raz, że jest to typowo przemysłowe żarcie, a więc zawiera multum ksenoestrogenów, dwa, wydaje mi się, że zawiera zbyt niskie stężenie estrogenów, a trzy, w tym momencie jestem na terapii hormonalnej, więc [...]

    Odpowiedzi: 1164 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-06-17 21:43:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] DT Kebula w remoncie!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Kaszka, ale jak przysuwam ręce bliżej ciała to skubany się chowa, to nie takie proste %-) . dzięki za komplement Night, to co...nie ma dla mnie ratunku?}:-( czwartek: DNT, multum rzeczy na głowie i totalny brak czasu, później siły... suple: omega-3, 4,4,g kreatyny, 7 g bcaa (na czczo) dieta: I 3 jaja, 40 g płatków, 10g kakao II, III 50g ryżu, 90 [...]

    Odpowiedzi: 1164 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-07-17 22:00:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] DT Kebula w remoncie!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Niedziela: DNT, aktywność: basen dieta: ok, trochę podjadałam warzyw, ale u mnie w weekend to normalne, ze wpada ich więcej. szczególnie wieczorem, Poniedziałek: DT KLATA,TRICEPS generalnie czuję :-) 1. Wyciskanie na skosie sztangi 12/10/8/6 22.5kgx12/25kgx8/ 26.5kgx6 2. Dipy 4xmax 3. Rozpiętki na klablach z krzyżowaniem 3x8-10+ dropset w [...]

    Odpowiedzi: 1164 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-08-17 18:05:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] DT Kebula w remoncie!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    wczoraj DT, wpadły kopytka. nie piłowałam ich tak długo jak normalnie, bo zabrakło mi czasu i lekko zmodyfikowałam trening i na razie tak zostawię w ogóle to teraz zacznę chyba kombinować z treningiem, bo brakuje mi wl i mc. 1. Hip thrust 4x10 60kgx12/60kgx12/60kgx11/70kgx11 2. Wykroki na smithie z wykopem 3x12-15+ dropset [...]

    Odpowiedzi: 1164 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-08-28 09:38:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] DT Kebula w remoncie!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    popieprzyły mi się dzienniki %-) eh...generalnie..coś tam cisnę..nie mam absolutnie humoru, w poniedziałek trneing mi go nieco poprawił, ale dzisiaj to jeszcze się wkurzyłam, bo nie wejszło. mam doła, brak mi nastroju i energii..zwłaszcza nastroju. no ale mam powody. dobra, do rzeczy: poniedziałek:DT DIETA: monodieta, ale zgodnie z założeniami [...]

    Odpowiedzi: 1164 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-09-09 20:58:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] DT Kebula w remoncie!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    WTOREK DT dieta: btw 135/60/180+ ok. 30 g cukrów prostych po treningu--OK! SUPLE: OK! TRENING: PLECY,BICEPS AH, cóż to był za łorkałt! znalazłam na dzień dzisiejszy idealny zestaw. trening odbył się wieczorem, a mrowieniue czułam już do końca dnia. wejszło, i to baaaaardzo :-) 1. Podciąganie 4x10 2. Wiosłowanie 4x8-10 40kgx 3. Przyciąganie [...]

    Odpowiedzi: 1164 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-09-16 20:12:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] DT Kebula w remoncie!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    dobra, sprawa ma się następująco. w przygotowaniach pomoże mi Rzaba, takżee wszelkie pytania do niej:-) w diecie i makroskładnikach pozostajemy bez zmian, natomiast mam nowy trening i będzie on wyglądał następująco: Nogi, klata , przerwa plecy, barki, przerwa Barki + brzuch 1 Wysiskanie sztangi 4x8 2a Unoszenie ramion bokiem 3x15 2b Unoszenie [...]

    Odpowiedzi: 1164 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-12-14 10:04:00 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • [BLOG] DT Kebula w remoncie!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    po szalonym wypadzie czas wracać do wypisek. Nie zniknęłam, spokojnie:-P w niedzielę zrobiłam w ramach dnt lekkie rozciąganie, bo jestem pospinana jak cholera. przydałby się fizjo, ale budżet na pierwszy kwartał roku 2016 uznaję za zamknięty %-). miska w 50 % wyjazdowa i na zasadzie "musze dojeść to, co mi zostało w lodówce przed wyjazdem". więc [...]

    Odpowiedzi: 1164 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-12-21 21:01:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] DT Kebula w remoncie!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    dziś niby było DT, ale trening szedł jak krew z nosa. ciągle ktoś mi podsiadywał i zabierał sprzęt, a niby nie było tłumów gr....;-(. Jeszcze coś mi z jedzenia zaszkodziło, wzdął mi się brzuch i sobie nie poćwiczyłam pozowania, bo denerwowało mnie moje odbicie w lustrze. dobrze, że ten dzień się skończył 1a. Przysiad 4x8 [...]

    Odpowiedzi: 1164 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-12-28 23:03:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [DT]F3DOR ~~ FALL DOWN SEVEN TIMES,STAND UP EIGHT ~~

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    DZIEŃ 10 /SFD/Images/2016/2/15/5d852c9a12464778b41b77cc87920b76.png Nogi + brzuch 1. Przysiad z sztangą z tyłu ATG 5 x 5 X 80kg 2. Przysiady wąskie na smithie 4 x 10 x 35kg ( długi TUT) 3. Prostowanie nóg z przytrzymanie 3 x 10 x 32kg 4. Zbieranie grzybków 3 x 12 x 10kg 5. Uginanie nóg w siadzie 3 x 10 x 32kg 6. Wykroki chodzone 3 x 15 x 12-14kg [...]

    Odpowiedzi: 1550 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-15 22:26:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [DT]F3DOR ~~ FALL DOWN SEVEN TIMES,STAND UP EIGHT ~~

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    DZIEŃ 58 /SFD/Images/2016/4/3/06da9d8d2a3b4ce0998b9da095765a55.png /SFD/Images/2016/4/3/436efa4b9a7c4cc091a1c1fb99f68270.jpg /SFD/Images/2016/4/3/74ac7fa93edb40c7ae7281800c1f71f8.jpg Dziś OFF od siłki, jedynie w pracy 9h, próbowałem sie nie przemęczać 8-) Zakwas na nogach dalej trzyma, najgorzej na łydki masakra, nawet przy rzociąganiu czuje %-), [...]

    Odpowiedzi: 1550 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-04-03 22:43:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] DT Kebula w remoncie!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    rozciáganie i rolowanie ok :-)

    Odpowiedzi: 1164 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-04-05 21:42:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] DT Kebula w remoncie!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    no to dziś potulnie zabrałam się za trening bez kombinowania. ładnie poszło, jestem zadowolona. widocznie zrywanie związków służy mojej sie:)) tylko trochę mi się z dietką pomieszało (bo już dawno nie miałam tyle kcal }:-() wygląda na to, że w dt mam 1900 a w dnt 1600, tak? jakieś stałe btw przyjąć? to się przyznam, że dziś chyba nie wyrobiłam,ale [...]

    Odpowiedzi: 1164 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-04-06 19:27:31 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • [BLOG] DT Kebula w remoncie!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    no bo tak się przyzwyczaiłam...więcej nie znaczy lepiej %-),ale jakoś ciężko mi się z tym pogodzić dziś były plecy...oh i ah, jak pięknie wesżły:-) i tak pięknie mnie spompowało, a nie miałam jak tego uwiecznić:-(....buuuuuu Plecy 1a podciaganie nachwytem szeroko 4x 8-10 8/8/7+1/7+1 1b Wioslo sztanga 4x8-10 25kgx10/27,5kgx10/27,5kgx10/27,5kgx10 2a [...]

    Odpowiedzi: 1164 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-04-07 20:18:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] DT Kebula w remoncie!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    voila, moje wideło. od razu mówię, że lepszej jakości nie będzie %-) no chyba, że ktoś użyczy mi sprzętu https://youtu.be/9yjXEZpVr80 wczoraj wcisnęłam bareczki. mam lekko przeorganizowany plan, nie raz wypadają 3 treningi z rzędu, bo próbuję przesunąć je tak, żeby czwartek i piatek były dnt, ale mi nie wychodzi %-) a tymczasem wczoraj był dt i [...]

    Odpowiedzi: 1164 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-04-10 10:59:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] DT Kebula w remoncie!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    damn, no wiem, że nie idzie mi to ćwiczenie. trudne jest %-). to czekamna filmik Kleine, no oczywiście}:-(. dzieki, poprawię sobie. tak swoją drogą zastanawiam się, jak to możliwe, ze "pod biustem" wcale się u mnie nie zmienia. uf, w końcu koniec nocek. dziś było też DT, niedawno wróciłam z treningu. już nie lubię tak późno trenować 1a Wyciskanie [...]

    Odpowiedzi: 1164 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-04-12 21:03:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] DT Kebula w remoncie!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    tak, ale sama lukrecja jest bardzo mdła. od tego tygodnia zaczęłam nowy plan, na razie robię jazdę testową %-) NIEDZIELA: rozciąganie PONIEDZIAŁEK barki 1. wyciskanie hantli 10x10 (60 sek przerwy, tempo 4-0-x, 2. face pull z wyciągu dolnego 3x10-12 (6-sek. przerwy, tempo 3201) 3. wznosy bokiem jednorącz 3x15 tu się nie mogę oprzeć i ostatnia [...]

    Odpowiedzi: 1164 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-04-26 08:26:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] DT Kebula w remoncie!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Sforcia, mam nadzieję, ze jednak w końcu na kogoś trafię w mojej placówce %-) ja bym stawiała raczej na pogodę i ogólnie to, co się w moim życiu dzieje/ nie dzieje. wiem, ze samo tsh to mało, no ale jak mówię, już odliczam do ostatniego i przez najbliższe miesiące to się raczej nie zmieni. %-) myślę, że moim nieogarnięciem już nikogo nie zaskoczę, [...]

    Odpowiedzi: 1164 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-05-10 06:40:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [DT]F3DOR ~~ FALL DOWN SEVEN TIMES,STAND UP EIGHT ~~

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    DZIEŃ 97 /SFD/Images/2016/5/13/382e8d3701fa410fa448c8570dcbc3bf.png Nogi + brzuch 1. Przysiady wąskie na smithie 10 x 52/55/57/60kg + dropsecik %-) 2. Prostowanie jednonóż z przytrzymaniem 3 x 10 x 13,13,15kg 3. Zbieranie grzybków 3 x 12 x 14,14,16kg 4. Uginanie nóg w siadzie 3 x 10 x 45,47,47kg 5. Wykroki chodzone 3 x max x 12kg 6. Allahy 4 x [...]

    Odpowiedzi: 1550 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-05-12 21:30:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)