SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Trening do oceny

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam, proszę o poprawki do mojego treningu.3- dniowy split na mase z priorytetem na ręce Pon. Klatka, biceps 1)- wyciskanie sztangi na płasko 10-8-6-6 2)- wyciskanie sztangi na skosie w górę 12-10-10-8 3)- rozpiętki na maszynie 12-10-8-8 4)- pompki na poręczach 4x Max 1)- uginanie ramion na modlitewniku 10-8-8-6 2)- uginanie chwytem młotkowym [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1360 Data: 2018-04-04 22:25:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan do oceny !!!

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, chciałbym przedstawić wam plan do oceny/korekty Ale najpierw: Wzrost: 180cm Waga: 73kg Wiek: 15/16 lat Zażywane suplementy: HMBolon NX (Olimp) No więc wygląda to tak... Poniedziałek: Klata + Brzuch - rozgrzewka ( w tym rozciąganie na małych ciężarkach+ 20 przysiadów) - wyciskanie sztangi na płaskim - 3 serie, 10 powtórzeń - wyciskanie [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1414 Data: 2010-03-15 20:31:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta dla zapracowanego

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich. Jestem nowy na forum, dlatego proszę o zrozumienie. Szukałem podobnego tematu do mojego, jednak nic przybliżonego nie znalazłem. Otóż jestem wysoką i szczupłą osobą. Przy 197 cm wzrostu ważę ledwie 80kg, mam 22 lata. Chciałbym przytyć minimum te 5kg, a najlepiej, gdyby waga podskoczyła do 90, wtedy byłoby idealnie. Wiem, że [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1266 Data: 2015-07-01 17:56:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam! Mam do Was prośbę w sprawie oceny mojego "amatorskiego", pierwszego planu treningowe w domowych warunkach. Plan ten składa się z następujących ćwiczeń: - pompki z obciążeniem na plecach zwykłe i nogi na łózku ( 15kg) - podciąganie szerokim nachwytem według planu 50 podciągnięc z podciąganie.pl - program ABS II - bieganie wg planu 10 - [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1340 Data: 2010-06-01 17:43:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na ostrą masę do sprawdzenia

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, chciałbym żeby ktoś mi sprawdził trening na masę, czy jest spoko itp ;) I. Poniedziałek Klatka : - płaska 4x8 - skos w góre 4x8 - hantle na skosie w góre 4x 10 - skos w dół 4x8 - rozpiętki skos w góre 4x12 - rozpiętki poziomo 4x12 Biceps : -sztanga prosta 4x12 -hantle suplinacja 4x10 - hantel pojedynczy 4x10 Łydki - na [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 956 Data: 2015-06-26 08:53:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na siłę do oceny

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    NICK: Mataann PŁEĆ: Mezczyzna WIEK: 20 lat WZROST: 178 NIEPRZERWANY STAŻ TRENINGOWY: 2,5 lata Waga: 78 Obwody: Przedramie: 35cm Biceps: 31 cm Łydka: 42 cm Udo: 64 cm Biodra (na wysokości kolców): - Wokół pepka: 83/84 Klatka: 110 Cel : Sila\rzezba Stan zdrowia: dobry - brak chorób, kontuzji, alergii i innych problemów [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1433 Data: 2012-04-15 21:12:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o pomoc :/ :/

    Temat
    Sztuki Walki

    Witam Wszystkich. Mam taki problem:Od trzech lat świcze na siłowni. Jakiś czas temu zainteresowało mnie Muay Thai, zaczołem zbierać wszelakie informacje, fotki, filmiki na temat tego sportu, zdałem sobie sprawe że bardzo chciałby trenować tą dyscypline sportu. Niestety mieszkam na strasznym zad...u, gdzie najbliższa sekcja oddalona jest o jakieś [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2153 Data: 2004-11-25 09:34:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ok. miesiąc temu grając w piłkę nożną zostałem uderzony kolanem przez kolegę, który biegł niemalże sprintem(oberwałem tuż nad kolanem-ok 5-8cm nad kolanem). Strasznie bolało ale to się stało zaraz na początku więc grałem dalej bo chłopaki nie mieliby składu. Po 10min dalszej gry czułem straszne rwanie w mięśniu czworogłowym(biegając nie bolalo ale [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1348 Data: 2009-12-29 11:52:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening do oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    Wiek 25 lat, staz 1,5 roku regularnie, diete trzymam z tym bez problemu bylo zawsze, zaczynam nowy cykl i chcialem sprawdzic czy trening ktory ulozylem nie ma jakichs wiekszych bledow. Trening z zalozenia jest na mase. PONIEDZIALEK- KLATKA, TYL BARKU 1.WYCISKANIE HANTLI NA SKOSNEJ GLOWA DO GORY (4 SERIE) 2.KRZYZOWANIE LINEK NA BRAMCE (3 SERIE) [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 735 Data: 2009-10-12 12:02:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena planu(ogólnorozwojówka)

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam Prosił bym o ocenę planu, jako że jestem typowym laikiem to przez 1-2 msc chcę pociągnąć na takim planie, później zmienić na trening oddzielnych partii ciała. Mam 18lat, 176cm wzrostu, 75kg wagi i jak to pewnie często bywa, lekką oponkę na brzuchu :D Za cel obrałem głównie masę + oczywiście rzeźbę :D I. Rozgrzewka 10-15min cardio + dogrzanie [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 915 Data: 2014-03-14 20:27:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan do oceny i pytanie.

    Temat
    Trening w domu

    Witam, jestem nowy na forum, a więc to mój pierwszy post, więc błagam o wyrozumiałość w razie jakichkolwiek nieścisłości :]. Więc przejdę do rzeczy, od jakiegoś czasu próbuję zabrać się za porządny trening, moim głównym celem jest rozbudowa masy. Ułożyłem sobie pewien plan wg ACT i chciałbym aby ktoś mi go ocenił. I - Rozgrzewka II - Trening [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1102 Data: 2009-03-30 23:29:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rwa kulszowa POMOCY

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam wszystkich mam 17 zacznę od tego ,iż mam rwę kulszową. Problem zaczął się odkąd zacząłem uczęszczać na siłownie ubiegłego roku w marcu. Po kilku miesiącach pojawił się ból w lewym pośladku w jednym punkcie. Po tym incydencie darowałem sobie siłownie i chodziłem na rehabilitacje. Wszystko było w porządku lecz od października ból zaczoł [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2796 Data: 2011-01-23 12:27:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MAM PYTAŃ KILKA...

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    WITAM. Chciałem zadać kilka pytań ponieważ jestem początkującym kulturystą...W roku szkolnym ćwiczę karate,miesiąc przed wakacjami zacząłem w domu ćwiczyć:robiłem 6x40 pompek na piąstkach,4x50 szerokich przysiadów,rozciąganie i 2x50 wąskich pompek...później przez tydzień stosowałem metodę ćwiczeń Sandowa,po tym tygodniu zabrałem sie za trening na [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1790 Data: 2001-07-25 10:35:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • fbw do sprawdzenia

    Temat
    Trening dla początkujących

    nogi przysiady 3s plecy drążek szeroko(nad chwyt) 3s klata -wyciskanie plaska 3s barki arnoldki 2s tric prostowanie linek na wyciągu 2s bic drążek podchwyt wąsko 2s przedramię do bólu 3s nogi mc na prostych 3s plecy wiosła 3s klata porecze3s barki podciąganie sztangi do brody 2s tric czacholamacze 2s bic modlitewnik 2s łydki 3s nogi wykroki 3s [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 620 Data: 2011-10-17 20:05:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • masówka do oceny

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Poniedziałek: klatka KLATKA 1.Wyciskanie sztangielek skos 4x 15><8- maksymalne rozciągnięcie w negatywnej fazie..w koncowej fazie stykamy sztangielki ze sobą. 2. Wyciskanie płasko sztangielek z supinacją nadgarstka (tak by w końcowej fazie ruchu kostki palców były skierowane do siebie) 4x 15><8- stykamy sztangielki ze sobą i napinamy [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1119 Data: 2007-02-25 13:01:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kiedyś trzeba zacząć

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Już bywałem na forum, lecz jako zwykły przechodzień. Zalogowałem się, gdyż widzę, że mogę otrzymać tu fachową pomoc. Mam 17 lat, ważę ok. 67kg i chcę (coś już zacząłem) ćwiczyć. Jak każdemu zależy mi na wyrobieniu mięśni. Mam dziwną budowę ciała: ręce mam chude jak patyki, klatka piersiowa trochę "prześwituje" natomiast na brzuchu jest [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1025 Data: 2007-11-28 19:39:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PROSZĘ o pomoc! :) Jak przytyć?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cześć. Na początku napiszę, że jestem kompletnie ciemny i nowy w tym temacie. Ogólnie mój problem polega na tym, iż chciałbym przytyć i mieć choć trochę fajnie umięśnioną i wyćwiczoną sylwetkę, abym w przyszłości nie musiał się wstydzić ściągając koszulkę. Mam 20 lat, ważę 62 kg, wzrost 178 cm, w pasie około 30 cm. Co do mojej diety to nie mam [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1451 Data: 2009-12-07 19:33:15 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Witam, jak wczesnije wspomnialem od lat trenuje sztuki walki obecnie od kilku lat mma. Zdecydowalem sie ostatnio na suplementacje tu opisuje wszystko z szczegolami http://www.sfd.pl/Suplementacja_dla_sportow_walki__prosze_o_weryfikacje_i_opinie-t1148669.html Moj problem jest nastepujacy. Biore BCAA przed trenigiem I i po treningu II w piatki, [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2846 Data: 2017-06-04 08:36:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Ulozylem trening do sprawdzenia, cel masa miesniowa(czyli rowniez poprawa sily). Najbardziej zalezy mi na poprawie Virena, albo jakiegos moderatora. Trening z obciazeniem wlasnego ciala. podciaganie nachwyt 5s pompki na poreczach 5s(gleboko) siady jednonóż 5s (na noge) żuraw 3s uginanie rak na linach 3s(liny przyczepione do drazka, [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1007 Data: 2010-11-08 18:39:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 15lat, wzrost, wielkość dłoni

    Temat
    Inne dyscypliny

    mam 15 lat, 187cm wzrostu i nadal rosnę, czyli o wzrost się tak bardzo nie martwię (ale go nie odrzucę), chodzi mi głównie o wielkość dłoni. ćwiczyłem jakiś czas temu 2 serie ściskaczami, pompki na palcach i podciągania na palcach, do tego rozciąganie dłoni w ciepłej wodzie i wisiałem na drążku na palcach. Piłkę chwytałem o wieeele łatwiej. taki [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 3522 Data: 2004-10-18 19:34:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)