SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Jakbyś czytał uważnie, to byś wiedział co sądzę nt TKD Taka sobie SW, znacznie lepsze jest Muay thai. Rozciąganie nóg: wybierasz 2-3 ćwiczenia (np. szpagat poprzeczny, wzdłużny, motylek) i robisz każdego po 2-3 razy (pogłębienia po 10) - przytrzymanie na co najmniej 30 sekund. Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2005-10-18 14:48:14

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 4677 Data: 2005-10-18 14:46:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jaskrawo zielony :)

    Post
    Trening dla początkujących

    Zapomniałem dopisać STRETCHING - ROZCIĄGANIE MIĘŚNI.

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2546 Data: 2004-08-03 09:34:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT/ W oczekiwaniu na powrót do treningów

    Post
    Trening dla początkujących

    02.11 Trening: rozgrzewka, orbitrek-10min 1. 2x Przysiad sumo, tempo 2020, sztanga 10kg 2. Przysiad, tempo 2020 2x10, sztanga 5kg 2. Przysiad, tempo 2020 2x10, sztanga 10kg 3. MC Klasyk, nauka, z podstawek, 3x10, 40kg 4. MC NPM, nauka, 3x10, 30kg + plank,2xmax + rozciąganie: 2ki,4ki Dieta: 120/70/130 BTW 1. Płatki owsiane, 2kostki gorzkiej [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 4425 Data: 2013-11-02 15:38:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT/ W oczekiwaniu na powrót do treningów

    Post
    Trening dla początkujących

    3.11 Dziś się obijam (nie licząc sprzątnia@-)), w planach mam porządne rozciąganie, ale się z tym ociągam, bo bardzo nie lubię (boli mnie to okrutnie) Do miski dorzuciałam 10g ww- głodna jestem ostatnio bardzo. Dieta: 120/70/140 BTW 1. Placek z dyni: whey, jabłko, płatki owsiane, masło, 2kostki gorzkiej czekolady 2. Jajecznica z dynia: 2 jaja, [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 4425 Data: 2013-11-03 15:23:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w ułożeniu treningu

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    nie bardzo wiem co ci polecic, gdyz nie chce cie miec na sumieniu trening wl -bez asekuracji!?! totalna porazka, wielkie ryzyko, zeby nie powiedziec glupota! trening wl 2x w tygodniu (raz mocno, raz lekko) mnie osobiscie wydaje sie najlepszy.. z cwiczen gdzie nie potrzebna asekuracja mozesz dodac wl dynamiczne, pompki na poreczach dynamika/z [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 980 Data: 2008-08-04 12:30:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jajka codziennie ?

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Powiedzmy że pomogłeś :D Znam rozciąganie,ale na uda to ze 2 ćwiczenia :/ Da rade opisać jakoś któreś ćwiczenia? Przydałyby mi się ze 3-4 albo i 5 :D Codziennie sie rozciągać nie?

    Odpowiedzi: 246 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-12-07 16:56:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poprawa planu treningowego

    Post
    Trening w domu

    Czyli ostatecznie plan będzie wyglądał tak: Poniedziałek 1.Pompki z nogami wyżej 4 serie 2.Pompki na trzech stołkach. 4 serie 3.Rozpiętki z obciążnikami 4 serie 4.Podciąganie wąsko podchwytem 4 serie 5.Uginanie ramion z hantlami 4 serie 6.Uginanie ramion z ekspanderem 3 serie 7.ABS Wtorek 1. Przysiady na jednej nodze 3 serie 2. Przysiady [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1177 Data: 2010-12-08 15:46:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poprawa planu treningowego

    Post
    Trening w domu

    W takim razie plan wyglądać będzie tak: Poniedziałek 1.Pompki z nogami wyżej 4 serie 2.Pompki na trzech stołkach. 4 serie 3.Rozpiętki z obciążnikami 4 serie 4.Podciąganie wąsko podchwytem 4 serie 5.Uginanie ramion z hantlami 4 serie 6.Uginanie ramion z hantlami młotkowe 3 serie 7.ABS Wtorek 1. Normalne przysiady 3 serie 2. Przysiady na [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1177 Data: 2010-12-09 12:17:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 3/04 DT rozgrzewka 10 min orbi, potem cw z guma na barki i shoulders mob. HIM HAM i na przykurcze by Mawashi DZIEŃ 1 1. przysiad klasyczny (3 x 10, 90 sek. przerwy) R 10x15kg/ 10x25kg/ 10x35kg/ 5x40kg-dawno nie robilam ze sztanga, wiec ciezko szlo, nastepnym razem chyba zmniejsze kg 2. MC Romanian (3 x 10, 90 sek.) R 10x15kg/ 10x20kg/ 10x25kg/ [...]

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 3667 Data: 2013-04-04 01:33:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak się dobrze rozciągnąć

    Post
    Trening dla początkujących

    najważniejszy link http://www.sfd.pl/search.asp Stretching : - by NinjaTKD http://www.sfd.pl/Stretching-t310732.html - by Rothen http://www.sfd.pl/Stretching_rozciaganie._Przeczytaj.-t291474.html - by CHDzBRD http://www.sfd.pl/Stretching%2C_og%C3%B3lne_zasady_rozci%C4%85gania._Polecam-t8277.html - by ?? [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 11291 Data: 2009-03-03 07:16:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ja tam masochistą jestem. Lubię czuć ten ból. Pół godziny biegania (teraz zmiana na interwały) a później rozciąganie. Fajnie jest robić coś o czym kiedyś się tylko marzyło.

    Odpowiedzi: 41 Ilość wyświetleń: 12682 Data: 2009-08-04 16:58:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ja mam dziwne nogi bo w sumie nigdy jakoś się specjalnie nie rozciągałem a ten przedni szpagat robiłem. Później rozciąganie na treningach było ale nie jakieś specjalne. Nie trzeba być jakoś specjalnie rozciągniętym żeby wysoko kopać. Znam osoby które przy rozciąganiu ledwo nogę na wysokość pasa podnosiły a kopały na wysokość głowy.

    Odpowiedzi: 41 Ilość wyświetleń: 12682 Data: 2009-08-04 18:24:23 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • tak, z tym ze ja napisalem ze nadmierne rozciaganie powoduje oslabniecie cech motorycznych. Nadmierne tzn wcale nie jest potrzebne zawodnikowi robic szpagatow w kazda strone aby byc dobrym fighterem, lub zeby chociaz kopac na wysokosc glowy. Najwazniejsze jest rozciagniecie dynemiczne i na tym sie skupcie. Chociaz ja nie poswiecal bym [...]

    Odpowiedzi: 41 Ilość wyświetleń: 12682 Data: 2009-08-04 22:27:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Na początek dla Ciebie taki trening: http://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_os%C3%B3b_pocz%C4%85tkuj%C4%85cych_-_foty_str._12-t359947.html Stosuj go zgodnie z zaleceniami opisanymi w poście. Zwróć szczególną uwagę na rozciąganie całego ciała po treningu. Przy regularnym stosowaniu się do tego planu za około 6 miesięcy możesz liczyć na znaczną poprawę [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1254 Data: 2008-06-24 09:06:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Skurcze mięśni. Co może pomóc?

    Post
    Odżywki i suplementy

    magnez i rozciaganie

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-05-20 20:50:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • potrzebuje sie doradzić...

    Post
    Trening w domu

    właśnie ważne jest aby pamiętać o tym że rozciąganie zawsze na KONIEC, ponieważ mięśnie po rozciąganiu stają się 20% słabsze a po ćwiczeniach są dodatkowo rozgrzane co za tym idzie lepiej się rozciągają ;]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 957 Data: 2009-06-08 09:25:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mój trening do poprawy:

    Post
    Trening dla początkujących

    we wtorki mam układy, technikę i rozciąganie (nie chodzę na te treningi) i we czwartki walki, na które chodzę ;P

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1016 Data: 2009-03-23 16:37:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zepsuty metabolizm i wyjście z choroby

    Post
    Trening dla początkujących

    Jeżeli chodzi o bieganie, to proponuję taki trening. Poniedziałek - bieg średnim tempem 30 min. - wystarczy Wtorek - interwały na krótkim dystansie - 100m x 6 z odpoczynkiem nie dłuższym niż 120sekund lub po szybszym spadku tętna poniżej 110x/min. Sroda - trening zmienny - 400m x 4. Z tym że jedno okrążenie bieżni biegniesz wolno, pamiętaj [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 5776 Data: 2008-01-17 09:07:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przygotowanie do egzaminu na 1500m

    Post
    Inne dyscypliny

    Na zawodach w tym roku miałem 12 : 34 na 100m, kulą 9 : 83. Od zawsze byłem dobry na krótkie dystanse. Właśnie wrociłem z pierwszego biegania, godzinka po parku. 5 x 1,3km, przerwy na rozciąganie 3-4 minutowe po okrążeniu. Kółko zajmuje mi 8 min, 2 ostatnie juz ciężko mi było, ale tak jak pisałem, naprawde nie mam kondycji dlatego zaczynam juz [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1906 Data: 2009-09-12 12:04:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suple BurneikaSports

    Post
    Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

    sie nie znasz to jest najnowsze ćwiczenie wydolnościowe miszczów radzieckich dla antify.łączy w sobie wiosłowanie,rozciąganie nuk.oraz wydolność organizmu poprawia.a to jest bardzo cenne jak sie całe życie ucieka%-)

    Odpowiedzi: 192 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-02-21 00:38:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)