JCVD trenuje z jakims osobistym trenerem sam mowi ze nie lubi sie bic wiec podejrzewam ze trenuje sama technike rozciaganie i na silce rzezbe po kolei to byl balet shotokan(byl mistrzem belgii jak dobrze pamietam)czytlaem ze trenowal thaia z jakims tam trenerem ale wydaje mi sie ze to tylko pod katem "Kickboxera"a pozniej to juz nie wiem [...]
Zgadzam się, nie powiem że mam mieszane uczucia z odchudzaniem ponieważ została luźna skóra , za szybko, A więc; 1. Chodzenie codzienne po lesie 10 km ,praca fizyczna a po pracy codziennie bieganie na bieżni 25 minokoło 3.5 kilometra 2.od miesiąca robię codziennie pompki 3x15 plus ćwiczenia w domu z google play tzn brzuszki , rozciąganie,deski , [...]
ee ten trening to słaby jak dla kogoś kto za cel obiera sobie odchudzanie... efektywniej będzie zrobić FullBodyWorkout: może być tak: DZIEŃ 1 - pon 1. Przysiady ze sztangielkami 3 x 10 powt. 2. Wiosłowanie hantlą 3x10 powt - i j.w 3. Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 3x10 powt. 4. Wyciskanie hantelek nad głowę w siadzie 3x10 powt 5. [...]
Dzień 2. Płatki owsiane na wodzie, rodzynki, chudy twaróg btw 35/3/40//336 śledź, 2 jajka, oliwa 38/13/36//331 kura/ryż brązowy/oliwa/sałata 38/8/36//374 twaróg połtłusty, sałata, oliwa 21/8/6/179 razem:123/48/87//1273 Trening: 10 minut biegania, rozciąganie, i jakby interwał bo myslalam ze przy ostatnim (x3) rzygnę to biegłam 12 sekund i jeszcze [...]
oczywiscie, ze sa odzywki na wzrost, np: hormon wzrostu (najwiecej jest w ZMA), poza tym jesli sie nie ma uszkodzonej przysadki mozgowej (np. karlizm) to przy stosowaniu diety (min. 1 litr mleka, rozciąganie itd)napewno cos sie jeszcze urosnie
Poskakac chwilę, pobiegać w miejscu, najlepiej w ciepłym pomieszczeniu i ciepłych spodniach. To nie tyle kwestia konkretnych ćwiczeń, ilu musisz czuć, że masz 'ciepłe' nogi. Dobre efekty daje tez rozciąganie mięsnia, który własnie przed chwila popracował, np. robisz kilka powtórzeń jakiegoś ćwiczenia na miesien czworoglowy (albo napinasz go [...]
Co do diety tak wiem że dzisiaj za mało tłuszczu i białka mogłoby być 20g więcej ale nie mam już ochoty na nic nawet na shake. Co do kakao (puchatek) i paluszkach rybnych wiem że są to produkty przetworzone i nie najlepsze ale dzisiaj w domu mięsa nie było a na szybko przed treningiem nie maiłem co złapać. Mam zamiar kupić kakao takie "zdrowe" (po [...]
Powiem Ci, co ja zrobiłem. Miałem trochę tłuszczu na brzuchu(tzn. tak, że nie było widać mięśni itp. a były rozwinięte dość dobrze) i zacząłem jeździć na rowerze:) Codziennie 40 km, a jak nie rower to bieganie 40-50 min. Potem w domu pompki, brzuszki, przysiady, ciężarki, rozciąganie(przede wszystkim i teraz jestem jedną z najlepiej rozciągniętych [...]
Czesc, Uklad ok, ale m.in. zla kolejnosc cwiczen: cwiczymy od partii najwiekszych do najmniejszych, czyli jak juz: klatka, barki, triceps (triceps poza tym po klacie jest zmeczony) oraz nogi, plecy, biceps. A gdzie brzuch sie podzial :)? Dorzuc tez cos na prostowniki i przedramie. No i niesmiertelne: rozgrzewka na starcie i rozciaganie na [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Panowie, mam pewien problem odnosnie wzniosow bokiem stojac (trening barkow), wiem ze to nie problem techniki, bo jest ok.Ale bardzo boli juz po pierwszej serii ... Z obciazeniem tez nie przeginam, dla porownania wzniosy bokiem w opadzie robie hantlami po 15kg, a stojac po 9kg. Nie wiem, moze to wina zlej kolejnosci cwiczen ?? Poczatek to ogolna [...]
Jako ćwiczenia rozciągające rób rożciąganie , a zamiast tego podnoszenia samej sztangi która ma pewnie ok. 8 kg możesz porobić pompki, napewno poczułbyś różnice między nimi a pustą sztanga, brzuszki mozesz robić np. codziennie rano po 30 po szkole tak samo i wieczorem też, ja tak robiłem i nawet dobry efekt a na lepsiejszy kaloryfer zrób se a6w :) [...]
Jak chcesz sie rościągnąć musisz ćwiczyć w miare cząsto np. codziennie. Tu masz kilka w miare przydatnych ćwiczeń na rozciąganie. Przy wykonywaniu tych ćwiczeń nogi w kolanach muszą być proste nie można zginać nóg bo wykonywane ćwiczenia nie miały by sensu. Skłony w szerokim rozkroku, za pierwszym razem robisz rozkrok możliwie szeroki ale nie na [...]
Zgodzam się z kolegą LN co do tych sposobów rozciągania. Sam praktykowałem rozciąganie przy pomocy kafalków głównie dlatego, że miałem 13 lat i byłem niedoinformowany.. poza tym nie wiem czy uwierzycie, ale rozciągałem się tak BEZ ROZGRZEWKI... z góry ostrzegam wszystkih ludzi iż jest to BARDZO niebezpieczne. CZłowiek młody był i glupi.. Miałem [...]
Witam wszystkich użytkowników. Jestem nowy na forum wiec proszę o wybaczenie jeżeli strzelę jakąś gafę. Falstad odpowiadam na Twoje pytanka. To co napisałem opieram na swojej wiedzy jak i na materiałach internetowych i poradach znajomych. W ciągu pierwszego roku jeśli jestes początkującym wspinaczem polecam Ci ten program rozpisany przez Kubę [...]
Nogi za bardzo oszczedzasz i MC wrzuc jako pierwsze cwiczenie. I pamiętaj, że rozgrzewka jest ważna nie tylko przed treningiem klatki ale takze wszystkich miesni jakie angazyjesz do treningu. Brzuch wystarczy dwa razy w tygodniu Rowerek wrzuc przed silka pare minut w celu podniesienia temperatury ciała a pozniej rozgrzewanie stawów i rozciąganie [...]
Witam. Moim zdaniem powinieneś zacząć od bardzo prostych ćwiczeń w domu. Jeśli mówimy o mięśniach i ich wzroście to bieganie nie jest dobrym pomysłem. Co do delikatnych faldkow przy siedzeniu to jest to naturalne i nie masz sie tym co przejmować. Z Twoją wagą i wzrostem wydaje mi sie ze jest okej. Jeśli faktycznie masz tam tłuszcz i chciałbyś to [...]