SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening dla 14-latka.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3211
Witam,

Mam 15 lat, wzrost 171 cm i waże 78 kg ( niestety ). Chce zacząc pracować nad swoją sylwetką. Mam na celu usunięcie tkanki tłuszczowej oraz budowe mięśni ( najbardziej chodzi mi o mięśnie brzucha oraz biceps i triceps ).

Posiadam następujący sprzęt:

a) ławke pod sztangę - w takim stylu http://www.ceneo.pl/349492
b) 2 sztangielki

Prosiłbym o liste ćwiczeń które pomogą mi jak najszybciej zlikwidować tkankę tłuszczową oraz zbudować mięśnie.

Oczywiście stosuję już lekką dietę:

a) śniadanie - płatki z mlekiem
b) 2 śniadanie - owoc lub kanapka z warzywami
c) obiad - staram się jeść jak najmniej tłuszczów
d) podwieczorek - owoc
e) lekka kolacja - przed 18.00

Proszę o wypisanie mi listy ćwiczeń. Dodam również że mam możliwość chodzenia 3 razy w tyg. na basen.

Trenowałem 3 tyg. same ćwiczenia rozciągające/rozgrzewkowe typu podnoszenie samej sztangi bez obciążenia, brzuszki itd.

Z góry dziękuję za pomoc.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 78

Wzrost: 171

Cel treningowy: schudnąć oraz nabyć siłe

Staż treningowy na słowni: 3 tyg.

Uprawiane inne sporty: Pływanie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka ze sztangą , 2 sztangielki

Dieta: Stosuję:
a) śniadanie - płatki z mlekiem
b) 2 śniadanie - owoc lub kanapka z warzywami
c) obiad - staram się jeść jak najmniej tłuszczów
d) podwieczorek - owoc
e) lekka kolacja - przed 18.00


Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

Zmieniony przez - lachu543 w dniu 2008-10-23 20:20:28

Zmieniony przez - lachu543 w dniu 2008-10-23 20:21:16

Zmieniony przez - lachu543 w dniu 2008-10-23 20:21:51

Zmieniony przez - lachu543 w dniu 2008-10-23 20:22:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
"Trening w domowych warunkach" - dział dla Ciebie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1994
Jako ćwiczenia rozciągające rób rożciąganie , a zamiast tego podnoszenia samej sztangi która ma pewnie ok. 8 kg możesz porobić pompki, napewno poczułbyś różnice między nimi a pustą sztanga, brzuszki mozesz robić np. codziennie rano po 30 po szkole tak samo i wieczorem też, ja tak robiłem i nawet dobry efekt a na lepsiejszy kaloryfer zrób se a6w :) dla kondycji możesz sobie pobiegać albo tak jak mówisz popływać, przy pływaniu z tego co wiem mięśnie też w jakimś stopniu się rozciągają :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1265 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16214
po pierwsze to kolacja przed 18 to jest dobre ale na pierwszą stronę gazety dla anorektyków coś w stylu co zrobić aby szybciej spadły mięśnie. Owoce raczej ogranicz do jednego dziennie. Na siłkę jesteś za młody zacznij raczej stawiać na sporty ogólnorozwojowe, a na tłuszczyk bardzo dobre są aeroby

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie Jaką odżywkę na siłę kupić. brałem już 2 cykle z kreatyna z Treca, mass xxl, teraz kończę cykl na anabolic bcaa system z treca.

wiek-15
staż- 12 mieś. z przerwami
wzrost- 173
waga- 58
cel treningowy-siła
dostęp do sprzętu- ławka 2 sztangi 2 hantlehttp://www.allegro.pl/item458605974_wzmocniona_lawka_kulturystyczna_spokey_herkules_1.html
zażywane suplementy- anabolic bcaa system
dieta- nie stosuję

Prosze o jakis plan treningowy i odzywke

Zmieniony przez - danio16 w dniu 2008-10-24 20:59:06
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serdecznie PROSZE O SZYBKA POMOC

Następny temat

plan do oceny ....

Shoty
Polecane artykuły