Chudego i zdrowego :-)) Niech się te barki, biodra i kolana w 2014 r. nie wydurniają, a i cała reszta niech siedzi cicho :-D Poniedziałek, 30.12.2013 /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/2f08ff83bd8f43fc9bc1fff2ce23e920.jpg Plus rozgrzewka i rozciąganie a po treningu 10 pięter pieszkom. Miska na czuja. Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2013-12-31 01:18:44
Cześć :-) Trening z soboty: bieganie 33 minuty+ rozciąganie 25 min Miska /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/05c0bb4dae2741d4ad01dc64a82451a0.png Dzisiaj robiłam pierwszy trening z planu, ponieważ jutro nie będę miała czasu: trening A 1 2 Wznosy nóg z leżenia 15 15 Wspięcia na palce obunóż 15 15 Przysiady klasyczne z [...]
Dzięki Saida za rady, jutro będę próbować :-) Co ja dzisiaj odwaliłam, poszłam rano biegać w spodniach założonych na lewą stronę}:-( dopiero jak wróciłam do domu to siostra mi powiedziała, a metka na środku tyłka sterczała |-) Całe szczęście, że tak wcześnie rano nie było za bardzo ruchu i było ciemno, ale nie wiem jak ja się ubierałam }:-( Tak [...]
Dzisiaj bieganie 40 min + długie rozciąganie ( będę teraz męczyć mięśnie kulszowo-goleniowe ) :-D Miska: /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/d68c410dfdba4f15b21cb525812150f7.png Warzywa: kalafior, brokuł, pomidory Płyny: kawa x2, herbata zielona, woda ok 1,5l Zmieniony przez - carrramba w dniu 2014-10-11 15:22:53 Zmieniony przez - carrramba w dniu [...]
11.01.2013 (Dzień 4) http://images49.fotosik.pl/1646/b41ca2f3a85a6948gen.jpg I posiłek- Jajecznica z 3 jaj domowych na maśle + 100 g schabu + ogórki z cebulą i przyprawami + orzechy http://images38.fotosik.pl/1906/c8398a1e7ef8ef73.jpg II posiłek- 150 g indyka + szpinak + papryka http://images48.fotosik.pl/555/54a50f720ba29050med.jpg III [...]
Ten model Forerunnera akurat ma bardzo dużo przydatnych funkcji. Brakuje chyba tylko nawigowania, ale to się przydaje trailowcom. Bateria też trzyma bardzo fajnie, tylko trzeba pamiętać o wyłączaniu bluetootha (to się robi w sekundę, ja włączam tylko na czas synchro z telefonem). Myślę, że będziesz zadowolona, a design też ma całkiem przyjemny. [...]
Hesia, Viki - dzięki za uwagi. Ten tydzień dla mnie taki słodko-gorzki, po prostu samo życie. Poniedziałek 9.01 DNT Wtorek 10.01 - według planu bieg 50 min, w środku przebieżki, maksymalna prędkość prawie 14 km/h, czułam sile w nogach i nic nie zapowiadało, ze ta super dyspozycja może zwiastować niedyspozycje w tym tygodniu :-( Środa 11.01 - [...]
Dzięki Liściu, jakoś idzie :) Nie ma siły u Ciebie też musi zacząć w końcu spadać. 23.09 Joga - 85 minut Miska Rozjechała mi się trochę, za mało białka wyszło, ale cały dzień poza domem i posiłki popołudniowe mi się poprzestawiały. Picie: mate, owocowa, zielona, woda, melisa Warzywa: pomidory, sałata, rukola, kapusta biała, kalafior, ogórek [...]
09.10 Trening B (1) A. Martwy ciąg 15x10 15x15 15x20 B1. Wyciskanie sztangi stojąc 15x4 15x10 15x15 B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem (sztabki) 15x4 15x4 C1. wypady 15x4 15x4 C2. uginanie nóg leżąc 15x25,9 15x25,9 D. pompki 11 (mniej więcej pod kątem 60 stopni) Przed 10 minut na bieżni + rozgrzewka + rozciąganie Po 12 [...]