Miska
Płyny: 2 kawy (ale takie małe, czarne z cynamonem), woda 1,5l
Warzywa: pomidory, ogórki kiszone, kapusta kiszona, kalarepa

Ilość wyświetleń tematu: 7766

Feel the pain and do it anyway...
Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html
| 1 | 2 | |
| 1. Wznosy nóg z leżenia | 15 | 15 |
| 2. Wspięcia na palce obunóż | 15 | 2x5kg x 15 |
| 3. Przysiad | 15 x 14,5kg | 15 x 19,5kg |
| 4. Wejście na ławkę z hantlami | 2x5kg x 30 | 2x7,5kg x 30 |
| 5. Wznosy z opadu | 15 | 15 x 2,5kg |
| 6. Pompki klasyczne | 10 | 10 |
| 7. Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia | 15 x 9,5kg | 15 x 12kg |
| 8. Pompki w podporze tyłem | 12 | 12 |
Muszę tylko jeszcze dokładnie poczytać w jakim ćwiczeniu, jakie konkretnie mięśnie pracują i się na tym skupiać podczas wykonywania.
Dzisiaj pierwszy raz robiłam ze sztangą i muszę powiedzieć, że o wiele lepiej niż z hantlami, nie miałam problemu ze zrobieniem 15 powtórzeń.
trochę ciężko z tymi w podporze tyłem, ze względu na mój nadgarstek
. Ogólnie dzisiaj jestem zadowolona i pełna zapału do dalszych treningów
Feel the pain and do it anyway...
Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html
dopiero jak wróciłam do domu to siostra mi powiedziała, a metka na środku tyłka sterczała
Całe szczęście, że tak wcześnie rano nie było za bardzo ruchu i było ciemno, ale nie wiem jak ja się ubierałam

Z rana takie pomyłki są w miarę normalne. Feel the pain and do it anyway...
Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html
I właśnie miałam zapytać, co mogę jeść przed bieganiem z samego rana, zrobiłam sobie taki koktajl z kawą, bananem i mlekiem, bo nie chciałam jeść jakiegoś posiłku większego, bo od razu wychodzę biegać, a po bieganiu jem normalne śniadanie. Bo na czczo to chyba nie jest dobry pomysł?
A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html
to musiało być sexyyy
czyli nie mam co się przejmować, to normalne
| 1 | 2 | |
| Plank | 50s | 55s |
| MC | 15 x 24,5kg | 15 x 29,5kg |
| Wykroki z hantlami | 30 x 2 x 5kg | 30 x 2 x 5kg |
| Wiosłowanie hantelką | 15 x 5kg | 15 x 7,5kg |
| Wyciskanie hantli leżąc | 15 x 2 x 7,5kg | 10 x 2 x 7,5kg |
| Wyciskanie hantli stojąc na barki | 15 x 2 x 2,5kg | 9 x 2 x 5kg |
| Uginanie przedramion | 15 x 2 x 2,5kg | 8 x 2 x 5kg |
| Wyciskanie francuskie stojąc | 11 x 2x 2,5kg | 11 x 2x 2,5kg |
myślałam, że przysiad jest ok, bo że MC nie umiem, to wiedziałam, a się okazało, że jakieś maniany odwalam
na początku wstydziłam się bardzo i nie chciałam się ośmieszyć, ale jak zobaczyłam, że nawet tak zaawansowane dziewczyny popełniają jakieś błędy ( co prawda nie tak duże, ale jednak- głupio przyznać, ale podniosło mnie to na duchu
), wszyscy są pomocni, dostałam dokładny opis co robię źle i dzięki temu mogę nauczyć się poprawnej techniki, będę teraz nagrywać do skutku, aż będą mnie mieli dość
mam zamiar nagrać wszystkie swoje ćwiczenia
no ale pompka jest ok, więc jedno odpada
niestety nie mam jeszcze ławki, więc nie mogłam nagrać wyciskania
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły