SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT tłuścioszki :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2214

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 277
Witam,

dołączam do dźwigających żelastwo. Dźwigam na razie mało, ale powoli, powoli do przodu.
Kilka słów o mnie:

Wiek : 22
Waga : ok 60kg
Wzrost : 168cm
Obwód w biuście(1) : 87cm
Obwód pod biustem : 70cm
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 67cm
Obwód na wysokości pępka : 88cm
Obwód bioder (3): 93cm
Obwód uda w najszerszym miejscu: 57cm
Obwód łydki : 35cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch (pod pępekiem)
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłownia (3x wtygodniu), rower, czasem bieganie, marszospacery
Co lubisz jeść na śniadanie: placki owsiane
Co lubisz jeść na obiad : kurczak
Co jako przekąskę : orzechy, suszona żurawina
Co jako deser : jak się zdarza to jakiś jogurt naturalny + sok/owoc, albo serek naturalny +owoc
Ograniczenia żywieniowe : ta, na cukier powinnam mieć, i czekoladę.
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : zdrowa, bez nałogów
Preferowane formy aktywności fizycznej : wszystko
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : whey, bcaa
Stosowane wcześniej diety : South Beach (w 2 lata na samej diecie schudłam 15kg), LC

Moim celem jest przede wszystkim pozbycie się tłuszczu, którego niestety jest sporo, i mocne zarysowanie mięśni brzucha, bicka, marzą mi się ładne plecy, ramiona i szczuplejsze uda. Kiedyś miałam w udach po 54cm, więc spokojnie jest to do osiągnięcia, ale chciałabym z 50 :) Wrzucam fotkę na której widać że jest mnie za dużo i pasuje pozbyć się tych fałdek widocznych na całym ciele.

Do chwili obecnej starałam się jeść LC - ale... nie szło, podjadanie to mój wróg, bo po 2 miesiącach co prawda spadły mi wymiary, ale np. pomimo przysiadów i MC z obciążeniem ok 30kg pupa w ogóle mi się nie podniosła. Wiem, że to wina diety a nie ćwiczeń, bo 80% sukcesu to dieta (spadki są, więc to zasługa ćwiczeń :D )
LG jest bardziej restrykcyjne, post to post i się tego trzymam, a potem jak zjem prawie na raz z 1000kcal to mi nie w myśl o podjadaniu.

Moja dieta to LG i wygląda "mniej więcej" w zależności od tego czy to DT czy DNT.
W dzień DNT zjadam ok 1600kcal (B: 133, w:100, t: 70), a w DT ok. 2200 (b: 133, w: 250 t: 100)

Ale jeśli chodzi o trening, to niestety z kilku powodów nie jest całkiem pod LG, tylko taki bardziej "mój" jednak z naciskiem na MC i przysiady.






Zmieniony przez - Faris w dniu 2012-03-27 11:08:11




Zmieniony przez - Faris w dniu 2012-03-27 11:12:10




Zmieniony przez - Faris w dniu 2012-03-27 11:12:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 277
Nie zauważyłam, żeby gdziekolwiek było napisane, że to w "jednym rzucie", bo mam 3 posiłki. I więcej węgli, i tak jestem w stanie to zjeść.
Tobie nie odpowiada ta dieta, mi odpowiada, temat uważam za zamknięty i rezygnuję z prowadzenia tutaj DT. Prosiłabym o usunięcie moich zdjęć z pierwszej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 277
Dzisiaj dzień bez treningu.

Regeneracja, dieta w 100%.

I: placki owsiane: 30g wheya, 50g owsianych, 2 całe jaja, 1 białko, 10g oliwy
II: 150g kurczaka, 3 plastry ananasa, pół papryki, kapusta pekińska, 50g makaronu razowego, 10g oliwy
III: 150g wątróbki, 2 czerwone cebule, 2 kromki żytniego, 30g wheya, 10g oliwy

B:136 T:61 W: 88
KCAL: 1483

Zmieniony przez - Faris w dniu 2012-03-27 22:34:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Hej
Mało Ci kcal wyszło i jak Ty jesteś tłuścioszką, to ja opasłym prosiakiem Nie mówi się tak, bo mi się przykro zrobiło

O co chodzi w LG? To jest to samo co jem/nie jem?

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 277
Tak, to jest właśnie "jem/nie jem" Leangains. Mało? No jak na dzień bez treningu to prawidłowo. Według bardziej restrykcyjnych założeniach w DNT powinnam jeść z 1200kcal, a w DT z 2500kcal. Ale wolę właśnie 2200-1500kcal.

Dla siebie jestem tłuścioszkiem, bo niestety zwisa ze mnie tylko skóra z tłuszczem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6101
Hey:) masz bardzo fajną sylwetkę wyjściową, gładziutka skóra. Jest dobrze, a będzie zayebyście :)
ps. jak wy wstawiacie te minki? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 277
Dziękuje, ale aż tak gładkiej skóry nie mam - na udach pełno cellulitisu, którego na szczęście na fotach nie widać.

Mogę zrobić obrzydliwe foto pt. złapię tłuszcz w ręce i pokażę fałdę, ale to jest zbyt obrzydliwe

Ogólnie wydaje mi się, że mam dobry gen i przy ciężkiej pracy uzyskam fajny efekt, i na to liczę!

Zmieniony przez - Faris w dniu 2012-03-28 09:54:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Też zrobiłam takie zdjęcie. Może być .
Będę trzymała kciuki! Ćwiczenia i czysta miska mogą dać bardzo dużo .

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
nawet, jesli jesteś na modelu J/NJ, to nie polega on na głodówce, a na zjedzeniu w okresie "wyżery" całego zapotrzebowania. Ty masz malutko kcal. Po co dzielisz miche na DT i DNT. Na takim etapie nie ma sie co w to bawić. I jeszcze jedno? skąd pomysł na J/NJ?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 277
Bo nie mam możliwości czasowych na jedzenie 5-6 posiłków w ciągu dnia.
A LG właśnie polega na tym, że się dzieli zapotrzebowanie na DT i DNT, bo inaczej to nie ma sensu.
Nie opierałam się na tym co sobie wymyśliłam tylko liczyłam w kalkulatorze do LG
To, że wszyscy stosują LC itp i im na tym dobrze, nie oznacza, że inni też muszą. Są zwolennicy tego jak i tego. Ja już próbowałam innych diet, więc teraz czas na tą. Póki co - mi odpowiada, czuję się świetnie, więc zobaczę co będzie dalej.

Zmieniony przez - Faris w dniu 2012-03-28 12:55:34

Zmieniony przez - Faris w dniu 2012-03-28 12:58:04

Zmieniony przez - Faris w dniu 2012-03-28 13:02:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Obawiam sie ze jem/nie jem nie ma sensu, ale to moje prywatne zdanie Nie trzeba jeść 5-6 posiłków ale nie ma szansy manewrowania rozsądnie składnikami ani dostarczenia różnorodnych produktów w tej diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 277
Czy ja wiem? Jak wcześniej ze 3 posiłki były takie same, to teraz są połączone i wychodzi 1, wiec co za różnica? Jednego dnia jem to, innego co innego, i wszystko da się połączyć.


I to, że dla kogoś nie ma sensu to jedno. Ale wystarczy spojrzeć na Martina Berkhana, który osiągnął wiele na tej diecie.
No i jeszcze głupie tłumaczenie tej nazwy na "jem/nie jem", dla mnie głupio brzmi, toteż jej nie używam

Dieta jak dieta, każda ma swoje założenia i tyle.

Zmieniony przez - Faris w dniu 2012-03-28 15:16:26
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moCCa - dzienniczek :)

Następny temat

nefetam: dziennik początkującej

WHEY premium