SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leangains

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 124
Witam wszystkich.
Chciałbym zacząć ten sposób żywienia z powodu braku czasu na jedzenie 6 posiłków dziennie i przygotowywanie tego. Nie ukrywam, że bardzo by mi pasował ten styl życia.
Czytałem trochę na ten temat i mniej więcej, ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Jest nim praca na 3 zmiany. Pierwsza zmiana jest od 6-14, druga 14-22, a trzecia od 22-6. Jeżeli zaczynam od ranek to od 22 do 14 robie post i jem od 14-22 logiczne. Druga zmiana od 14-22 wypada w okno żywieniowe, a nie mam za bardzo jak tego zjeść w czasie pracy, bo pracuje jako górnik i nie ma tam za dużo przerw. W przypadku nocek okno bym mógł zacząć od 14 czy nawet po przyjściu z pracy. I tu pytanie do was: Jak to rozłożyć żeby cały czas było 16/8?
Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ale kto Ci kaze jesc 6posilkow?jesz tyle ile Ci wygodnie liczy sie bilans i makro,ja jem 3-4posilki...wiec mozesz jesc 4 czyli przed praca,w trakcie na przerwie,po pracy i przed snem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie białkowo-tłuszczowe

Następny temat

jakie ćwiczenia

WHEY premium