SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Aldhissla/Na pohybel Dukanowi!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez obliques z działu Ladies droga do formy i edukacja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Witam Wszystkich!!!

Mam 26 lat. W ciągu ostatnich 3 lat udało mi się zrzucić 31 kg – włożyłam w to mnóstwo wysiłku, ale się opłaciło  Z tego ostatnie 6 miesięcy (i -12 kg na diecie Dukana). Teraz chciałabym zbudować trochę masy mięśniowej oraz zredukować resztę tłuszczu (max 2-3 kg).

Dziś ważę 63 kg przy 171 cm wzrostu, wg pomiaru wykonanego specjalną wagą: 21,5% tłuszczu, 40,6% mięśni – nie wiem, na ile jest to poprawne

PROSZĘ O POMOC W UŁOŻENIU PLANU TRENINGOWEGO

Od października 2010, stopniowo doszłam do czegoś takiego:

Poniedziałek:
1h areoby
1h ręce, grzbiet i brzuch (mały ciężar, 3 serie po 20 powtórzeń)

Wtorek:
1h areoby
30-40 min brzuch

Środa:
1h areoby
1h nogi i brzuch

Czwartek:
1h areoby
30-40 min brzuch

Piątek:
1h areoby
1h ręce, grzbiet i brzuch

Sobota lub niedziela:
1h areoby (nie zawsze)
30-40 min brzuch

Chodzę też na basen, jak mam czas, a od wiosny do końca jesieni jeżdżę codziennie rowerem. Teraz zastąpiłam go stepperem. Oczywiście zdarzyło się parę razy, że nie miałam czasu, albo byłam chora, ale generalnie staram się trzymać powyższego.

Od tego miesiąca zaczęłam ćwiczyć większym ciężarem i małe serie - 3 po 8 powtórzeń. Włączyłam też do diety 1 koktajl Trec Whey 100 jako ostatni posiłek.
Poza tym jestem w III fazie diety Dukana (w dużym skrócie: chude mięso, ryby, nabiał, warzywa, 2 kromki chleba razowego i 1 owoc – opcjonalnie) – muszę ją ciągnąć do maja 2012 – żeby efekt się utrwalił.

Będę wdzięczna za pomoc

Pozdrawiam

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Chciałam prosić, jeśli ktoś jeszcze nie złożył PITa, i nie ma kogo wpisać do 1%, to żeby wpisał mnie. Będę BARDZO WDZIĘCZNA


Zmieniony przez - Aldhissla w dniu 2016-04-08 19:28:32

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Hej
Jakiej pomocy oczekujesz? robisz swój trening, musisz ciągnąć swoją dietę, więc co my Ci możemy pomóc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jeżeli chcesz uzyskać pomoc:

- wypełnij i wklej ankietę znajdującą się w tym topiku oraz przeczytaj wylinkowane tam tematy https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html ,

- ze zrozumieniem przeczytaj https://www.sfd.pl/-t585708.html - wyraźne zdjęcia przodem, tyłem i bokiem w neutralnej pozycji (żądnych obcasów, zdjęć w lustrze, itp.)
- wrzuć swoje dotychczasowe posiłki w www.potreningu.pl (hasło i login jak na sfd) , generuj zrzut i następne wklej do w swoim topiku

Jeżeli jesteś na dukanie, to wybrałaś jedną z najgłupszych i bardziej niszczących organizm dietę.

edit: Gunia, wcięłam Ci się



Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2011-12-27 11:05:20

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Wiem, że Dukan nie jest zbyt dobrą dietą, ale na żadnej innej nie mogłam zejść poniżej 74 kg, teraz mi się udało, mimo, że nie przestrzegałam jej dokładnie. Poza tym byłam na niej tylko 6 miesięcy, teraz jem dużo więcej produktów, warzywa i takie tam :)

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Na tym forum propagujemy zdrowy styl życia, a nie wyniszczanie organizmu głupimi dietami. Jesteś w stanie zmienić dietę?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
A pomoc jest mi potrzebna, bo nie wiem jak teraz ćwiczyć, żeby zbudować trochę mięśnia :) tzn, koledzy z siłowni podpowiedzieli mi parę rzeczy, ale wolę się Was zapytać, ponieważ Przyjaciel powiedział mi niedawno, że jesteście expertami, i żebym do Was napisała :)

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
tak, jestem, ale stopniowo - żeby uniknąć efektu jo-jo :)

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zdjęcia, wypiska z jedzenia i ankieta - poprosimy.

Podstawa to dieta, jeżeli jej nie zmienisz, to duża szansa, na jojo i flakowate ciało.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2011-12-27 11:15:38

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Wiek : 26
Waga : 63-64 (zależy)
Wzrost : 171 cm
Obwód w biuście : 93 cm
Obwód pod biustem : 82 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu : 75 cm
Obwód na wysokości pępka : 78 cm
Obwód bioder : 96 cm
Obwód uda w najszerszym miejscu: ok. 53 - zmierzę w domu dokładnie
Obwód łydki : j.w
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, tyłek
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch, biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) siłownia 3 razy w tyg, rower/stepper codziennie
Co lubisz jeść na śniadanie: jogurt nat, jajka na twardo
Co lubisz jeść na obiad : ryby lub piersi z kurczaka z warzywami
Co jako przekąskę : hmm, jogurt, szynka z kurczaka, otręby granulowane, orzechy
Co jako deser : miłość czuję do lodów, a tak kawa
Ograniczenia żywieniowe : chleb, słodycze
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne :SM od 4 lat, tabletki anty :)

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłka i rowej - moja miłość
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : od 01.12.2011 Whey100
Stosowane wcześniej diety : 1000 kcal - krótko i dawno temu, plaż południowych, około 2 lata, Dukan 6 miesięcy

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
zdjęć starych nie mam- wszystko spaliłam, nowe wrzucę jak będę w domu

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja.

Następny temat

Do osoby z doświadczeniem. Prośba o radę.

WHEY premium