SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Aldhissla/Na pohybel Dukanowi!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
Ladne spadki, gratuluje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
dziękuję Viki czuję się wypompowana na maska a jeszcze do roboty trzeba iść... dobrze, że już środa

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4:37 - Monia, nie masz spania? Miała być regeneracja...

Zmieniony przez - sul w dniu 2012-02-29 14:56:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Do pracy tak wstaję... muszę rano przygotować 3 śniadania sobie i mojemu, wykąpać się, ubrać, posprzątać kuchnię i dojechać do firmy i tyle to zajmuje niestety, ale tak, wstaję przed budzikiem... z głodu się budzę

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piszę, bo mi powiadomki wywaliło i muszę na nowo uruchomić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
cześć Martuś ja ostatnio nie działam tak aktywnie na forum, bo każdą wolną chwilę spędzam na... spaniu. A zaraz jadę do okulisty, bo coś mi się wzrok od kompa pogorszył. Rano widzę w HD, a jak wychodzę z roboty to nic nie widzę.

Jeśli chodzi na regenerację, to ćwiczę tylko aeroby, nie jestem już taka głodna i nie jest mi zimno. Poza tym mam wrażenie, że opona jest większa, ale nie mierzyłam się, a teraz jestem po obiedzie, to już nie będę. Na wadze raz 65 raz 66 nie wiem czemu takie wahania. A i trochę naciągnęłam sobie ścięgno na nadze wczoraj, ale to nic

Kurcze, nie wiem, czy nie za dużo tych węgli jem... zrobię podsumowanie w niedzielę, to mi powiesz.

A w ogóle, to chcę Wam podziękować, bo zaraziłam całą rodzinę zdrowym jedzeniem i ćwiczeniami, ludzie z pracy też się zaczęli pilnować i jedzą mniej syfu - jestem z nich dumna

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
O Wyrocznio moja! gdzie się podziewasz

Cześć Dziewczyny

Chciałam Was zapytać, skąd wiadomo, że już się zregenerowałam? Od tygodnia robię tylko aeroby przy diecie 2000 kcal (węgli trochę wywaliłam, bo nie dawałam rady tak dużo....)

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem Mam nadzieję, ze dla nikogo nie będę tą delficka

Myślę, że tydzien bez silowni jest okay i jesteś gotowa do powrotu
Czekam z niecierpliwościa na foty, bo cos czuję, że jest dobrze i można bedzie wystartować z konkretną radukcją

Rozsiewasz dobre fluidy w swoim otoczeniu

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-03-02 11:07:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
uff. a na czym będzie polegała moja redukcja?

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będziemy tak manipulować rozkładem BWT na lekko obniżonej kaloryczności, żebyś do lata miała płaski brzuszek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja.

Następny temat

Do osoby z doświadczeniem. Prośba o radę.

WHEY premium