SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Aldhissla/Na pohybel Dukanowi!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma za co Wydobrzej szybko, bo zapyerdalać trzeba

A że plecy urosły to dobrze. Duże plecy to gwarancja wąskiej talii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
hahaha, rzeczywiście optycznie lepiej to wygląda. No i teraz chłopaki w pracy oficjalnie mówią na mnie KOX :D

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Dziewczyny, sukces!!! Mój mąż był dziś ze mną na siłowni i ćwiczył :) kazałam mu robić to samo co ja, tylko po 15 powtórzeń :) Powiedział, że nawet nie było tak źle :) a od jutra spróbuję mu wprowadzić moją dietę - nie wiem tylko jakie ilości powinien chłopak jeść, ale czytałam, że na początek wystarczy "na oko" tyle tylko, że zdrowe rzeczy

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
super uważaj by te zmiany nie wprowadzać od razu bo się wystraszy

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
uważaj co piszesz, bo siedzi koło mnie i czyta :D ale jestem dobrej myśli, bo sama wiem, że najtrudniej jest zacząć, a później to już idzie :)

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
krok po kroku i będzie super, we dwójkę od razu łatwiej i przyjemniej wspólne gotowanie, treningi... aj tęsknie za tym

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Byłam dziś u lekarza a moim przeziębieniem... i mam zapalenie tchawicy :(
Przepisał antybiotyk...ups

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to już do łóżka, zdrowieć

Bo zapyerdalać trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
właśnie wyszłam z łóżka, a zapyerdalać zamierzam jutro na siłowni, teraz jak biorę leki, to już gorzej nie będzie :)

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Martuś, zapomniałam się zmierzyć na czczo...sorry, ale obudziłam się o 5:00 z głodu i musiałam coś wrzucić na ruszt, bo aż mi słabo było i mnie brzuch bolał... ale ważyłam się później (tak, po jedzeniu, kawie i herbacie) i 65 kg, więc chyba rzeczywiście woda się zatrzymała. Biorę ten antybiotyk i już jest duża poprawa. O 9:00 idę na siłownię (jest moc, więc nie mogę teraz odpuścić, no i mój idzie ze mną, więc tym bardziej muszę). Robię Twój trening już 6 tygodni, zwiększyłam niektóre ciężary, np rozpiętki robię 6 kg, a wyciskanie na ławce 8 kg, dziś spróbuję pustą sztangą (20 kg). I tak się zastanawiam, bo jeszcze 2 tygodnie mi zostały, tylko, że 3 serie po 8 powtórzeń, i co dalej? Bo wiem, że trzeba zmieniać trening to jakiś czas, a ten jest dla mnie super - czuję miłość do niego. Ale wiem, że na pewno coś mądrego doradzisz :) Wrzucam jeszcze dzisiejsze menu (ilości na razie są przybliżone, bo ważę produkty na bieżąco i poprawiam wpis, tak, żeby wyszło 130B, 90T, 150W), a i na godziny posiłków się nie patrz, bo w weekendy jem trochę o innych porach niż w roboczotygodniu



Zmieniony przez - Aldhissla w dniu 2012-02-18 06:29:27

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja.

Następny temat

Do osoby z doświadczeniem. Prośba o radę.

WHEY premium