SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Aldhissla/Na pohybel Dukanowi!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
to jedno, i te godziny też nie takie, ale wczoraj miałam urwanie głowy. No nic, dziś postaram się zaplanować tak jak trzeba :) na usprawiedliwienie mam tylko to, że spędziłam 1,5h na siłowni, z czego 30 min na orbim, więc raczej spaliłam te węgle :)

mam natomiast inny problem, czasem jest mi strasznie zimno, mimo, że w domu mam 21 st. Wczoraj wieczorem oglądaliśmy Władcę Pierścieni z Ropuszkiem i on siedział w gaciach a ja z dresie i miałam gęsią skórę... masakra. Ale byłam ciepła (ponoć), nie jestem przeziębiona, ani nie zmarzłam nigdzie. Udało mi się też przespać całą noc, więc zmęczenie odpada. Nie wiem, dlaczego tak mnie telepie czasem. Teraz np. jest ok, ale się ruszam (robię inwentaryzację w szafie :D), ale wystarczy, że usiądę na 30 min i zaczyna być mi zimno :(

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To dlatego, że zamieniasz się w piec spalający wszystko, co do niego wrzucisz, czyt. rozbujałaś metabolizm
Zaobserwuj, czy te "dolegliwości" nie wiążą się jakoś z treningiem siłowym.

I słusznie, te kilka gram B, T czy W różnicy nie robi. Dieta to nie apteka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi też częściej jest zimno w porównaniu z czasem, kiedy nie trenowałam Chociaż zawsze myślałam, że to po prostu starość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Hmm.. ok. ale generalnie wydaje mi się, ze marznę, jak nic nie robię (komp lub TV) a jak się ruszam to mi ciepło. Na siłowni ćwiczę tak, że pot po dupie spływa a strój na WF można wykręcać jak szmatę, ale rzeczywiście później jest mi zimniej... no nic, zobaczymy, ale jak inni tez tak mają, to nie będę panikować :)

Jeszcze mam pytanko, czy mogę zrobić śledzie w śmietanie 18%? Takie w oleju ze słoika, opłukać, śmietana, cebula i jabłko?

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Śledziki bardzo wskazane

Ciekawa bardzo jestem, jak będą wyglądały Twoje wymiary po zakończeniu terapii sterydami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ja marzne nawet przy +10 stopniach na dworzu, w domu musi byc ponad 20 stopni. Moze to zwiazane z BF w ciele?

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, BF ma duże znaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
o, a myślałam, że to ze mną coś nie tak bo ciągle mi zimno Dobrze się dokształcić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
teraz już biorę mniejszą dawkę (stopniowo co 5 dni połowę mniej). Mierzyłam sobie biodra (94) i talię (74) przed chwilą i mam - 1cm (woda też zeszła trochę). Na wadze 64 bez zmian. I jak napięłam brzuch, to coś tam prześwituje :) tzn sadło układa się w kształt mięśni :) Mam wagę, co mierzy % tłuszczu, ale nie wiem na ile te pomiary są wiarygodne. W wakacje pokazywało ok 25% (wtedy ważyłam 74kg) a teraz ok 21% ale tak jak mówię, to nie jest profesjonalny sprzęt

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Dzisiejszy wpis z pamiętnika:




Zmieniony przez - Aldhissla w dniu 2012-02-01 19:41:43

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja.

Następny temat

Do osoby z doświadczeniem. Prośba o radę.

WHEY premium