SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Aldhissla/Na pohybel Dukanowi!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Monia kibicuję z ukrycia! Trzymaj się matka, i jedziesz z koksem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Dzięki za wszystko, a w szczególności za to, że mnie namówiłeś, żebym tu napisała :) Od dziś mam MultiSport :) muszę tylko wypakować torby z podróży i zabieram się do roboty :) Pozdrów Julkę ode mnie

Zmieniony przez - Aldhissla w dniu 2012-01-05 07:12:36

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Witam

Poniżej umieściłam harmonogram jedzenia na dziś. Wszystkie dni są bardzo podobne, staram się zachować takie proporcje B, T i W.

Czy będzie jakaś aktualizacja? Pytam, bo jem bardzo monotonnie, prawie jak na śmierdzącej diecie białkowej..... tyle tylko, że więcej warzyw i tłuszczu :)






Zmieniony przez - Aldhissla w dniu 2012-01-05 09:42:42

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jedzenie wymyślasz sobie sama, więc jeżeli jesz monotonnie, to nie jest kwestia BTW, tylko Twojego lenistwa w kwestii kombinowania z jedzeniem . Wejdź do działku KUCHNIA na sfd, lub znajdź topik z przepisami u Lejdis.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
hehe, jesteś szczera do bólu :D chodziło mi bardziej, czy nadal mam jeść 1300 kcal i nie wprowadzać węgli?

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Z decyzją o węglach poczekaj na Szefowe, ale i bez ww naprawdę się da urozmaicić michę

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Dzięki. poszukam Kuchni i zaraz będę urozmaicać :D a jeśli chodzi o moje lenistwo do gotowania, to tak, masz rację, nie lubię tego robić, ale najwyższy czas popracować nad swoimi złymi nawykami. Mam nadzieję, że Szefowe o mnie nie zapomną i nakierują odpowiednio :)

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, bąbelek

Dieta dla Ciebie: 1700kcal, 100g tłuszczu, 100g białka i 100g węglowodanów

I teraz tak:
- nabiał- tylko i wyłącznie fermentowane produkty mleczne. W warunkach polskich będzie to niestety, tylko kefir, bo jogurtów w PL nie ma (to, co w sklepie, to nie jest jogurt tylko jakiś biały pult-pult) w ilości 150g dziennie oraz półtłusty twaróg 100g dziennie (oczywiście albo to, albo to)
- mięsa wybierasz chude (!!!), jednak zwróć uwagę na ich pochodzenie, czyli fermowe kurki nie za bardzo. Dla Ciebie najlepsza będzie wołowina oraz dziczyzna wszelkiej maści. Do tego królik i indyk. Wątróbka raz w tygodniu
- nie jedz masła i smalcu, jajka możesz
- staraj się, żeby w Twojej diecie nie było więcej niż 30g tłuszczów nasyconych pochodzenia ssaczego i ptasiego
- jedz jak najwięcej ryb, zwłaszcza tłustych. Najlepsze będą... Śledzie Oraz dzikie (!) łososie. Do tego wątróbka rybna

Węglowodany to produkty bezglutenowe, czyli ryż brązowy, quinoa, amarantus, strączkowe. Raz w tygodniu ziemniaczki mogą być Owoce możesz jeść tylko do śniadania oraz po treningu siłowym.

Tłuszcze: oliwa z oliwek (dużo!) i inne oleje roślinne(za wyjątkiem słonecznikowego i dyniowego), głównie lniany i z pachnotki, jeśli gdzieś dostaniesz, tluszcze z tłustych ryb, orzechy (przede wszystkim włoskie, ziemne nu-nu-nu) oraz te niewielkie ilości z mięs i jajek

Warzywa bez ograniczeń. Surowych do bilansu nie wliczaj, natomiast gotowane bulwy, karczochy- tak. Dodatkowo kapsuta kiszona (domowa )
i ogórki kiszone bardzo wskazane.

Suplementacja:

Najważniejsze:
- olej z wiesiołka lub ogórecznika (1 łyżeczka dziennie)
- tran (1 łyżka dziennie)
- bakterie probiotyczne
- witamina C, 1000mg dziennie
- witamina D w kropelkach dla dzieci
- ZMA/MZB
- drożdże
- olej z zarodków pszennych (1 łyżczka dziennie)

Poza tym dobrze byłoby:
- Gingko biloba i Q10
- Lecytyna

Oraz:
- pycnogenol lub wyciąg z pestek winogon

Jeśli masz problemy ze wzdęciami, zaparciami, jakieś przelewanie się w brzuchu, to enzymy trawienne
Przy tych pigułach przydałby się też sylimarol, żeby wątrobie ulżyć

To na kolejne 4 tygodnie. Raportuj, jakie masz samopoczucie


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-01-05 11:42:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4938
Bardzo dziękuję, to teraz muszę na zakupy się udać :) A najbardziej się cieszę z białego sera i kefiru :) i trochę nie bardzo rozumiem suplementację, ale poczytam w necie powinno coś być.

1% dla Aldhissli - Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc, proszę o wpisanie w deklaracji podatkowej numeru KRS Fundacji Dobro Powraca: 0000 33 88 78 oraz wskazanie jako cel szczegółowy: Monika Spirydowicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiedz, czego nie rozumiesz, to powiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja.

Następny temat

Do osoby z doświadczeniem. Prośba o radę.

WHEY premium